Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

niye kimse beni onemsemiyorrrrrrrrrr iyi degilim diyorum sizeeeee
napsam gidip erkenden kan testimi yaptirsammm

kız nolduuuu dur dur yeni geldim canım dha adetine 10 gün var çıkması imkansız gibi bişey bekle biraz daha canımm napalımmm bizim elimizden gelen bişey yokki biliyorsun Rabbim c.c nezaman yazdıysa o zmn oluyor keşke elimde sihirli bi değnek olsada hepimizi hamiş yapsam hatta çifter çifterrr stres yapma kendine pozitiff düşünnnnnn kuzummmmmmmm bekle azcık daha

doktorunm bana gecen ay çatlatma iğnesi kullanmışmıydık diye sordu yok dedimm.elinde var mı dedi yok dedimm bu ay kullandıracak gibi geldi bana ama catlıyosa yinede kullandırır mıki yaaa kafama takıldı :44::44::44:

inş kuzuuummmmmm hepimizee inşşşş kutlama mesajımda vardı ama onu görmedin sanırımmm

cnm boyle hamile haberleri alinca cok mutlu oluyorum gercekten.Allah tamamina erdirsin saglikli bir sekilde kucagina almayida nasip etsin ins.

canım ben hiç ateş ölçmedim bilemiyorum bunu..
ama inş tutunmuştur kuzucummm...

canım başım dönmesi ve iştahsızlık dışında iyiyim şükür..
haa birde uykuu uykuya doyamıyorummm
Uyu bol bol uyuuuu bebis buyuyor o vakitlerdeeeeee

Evrakcuuuuuu canimmmmm haklisin evet ama niye boyle oldum ben bende bilmiyorum
her zaman herkese moral veren ben simdi ben diplerdeyimmmmm

Ablacim cok tsk edetm.insallh darisi sana ve diger tum arkdslarma

zeynepcimmmm canim benim insallah kuzucummm isyanin dedigi gibi dikkat et kendine dinlen bol bol

Bizimde bebişimiz olsun bizde bu duyguyu yaşayalım allahım yardımcımız ol
Offff ozturk offfff demin sana baktim mesaj attim ama duymadinnn beniii ... sen nasilsin iyi misin ??
Guzel haberler verin de moralim yerine gelsinnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…