Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

hahahahaha allah bebeyle becıklede guldursun cümlemizi ınsallahhhhhh. bugun doktora gıttım yumurta catlamıs ama hgc cok dusuk ( (

Catlama olupta hgc dusuk olmasi demek sizin iliski gununuzu denk getiremediniz mi demek yoksa denk gelmistir
mutlaka ama dollenme mi olmamis oluyor.. doktorlarin bu dedigini ben tam anlayamiyorum iste..
hersey normal diyorlar mesela funda19ad sendeki gibi yumurta ok catlama ok ama gebelik yok
bu nasil is ben cozemedim valla 40 ima geldimmmmm :18:

bende öle düşündüm ama adete 7 gün kala geç değilmi ki yumurta çatlaması için öle okudum bi kaç yerde ne kadar doğru acaba sonra hatta dedimki acaba benim yumurtam geç gelişim geç mi çatlıyoki bezen 4-5 gün kala bile oluyo

yumurta buyumusssss catlamışşşşş sperm sorunu yokmussss rahım temızmısssssss bunlara bakmaz kı bu ıs rabbım ol derse olurrrrrrrrr isterse her sey dort dortluk olsun allah ısterse olurrrrrrrrr

kızlaaarrr klomen kullanmaya 5.gün başla dedi doktorum
bugün 3. günüüm yarın başlasam mı acaba:26::26:

Evet bazi kisilerde gec yumurtlama ve catlama oluyor ... O nedenle tecrubeli insalar diyorlarki her ne kadar ayin ortasina gelen hafta
yumurtlama gibi gozuksede matematiksel olarak regli gununuze kadar iliskiye girmeye devam edin .. Hic belli olmuyor bunyeden
bunyeye degisiyor

yumurta buyumusssss catlamışşşşş sperm sorunu yokmussss rahım temızmısssssss bunlara bakmaz kı bu ıs rabbım ol derse olurrrrrrrrr isterse her sey dort dortluk olsun allah ısterse olurrrrrrrrr
Haklisin galiba Funda cim cok da irdelememek lazim Allah a birakmak lazim bir yerdede ...

Son düzenleme:
aynen canım katılıyorum sana
rabbim ol desin yeter ki

hahahahaha allah bebeyle becıklede guldursun cümlemizi ınsallahhhhhh. bugun doktora gıttım yumurta catlamıs ama hgc cok dusuk ( (

evet zeynepcım aynen oyle yapıstır banyo yapsanda devam edıyor cıkartma sakın...

tamam ablacim cok saol..
Canim bnm cok ictensn insan gormdn bile kani kayniyo. Hic uzulmr kuzum insallah hamis kalacksn sn bn inaniyrm sen cok iyi brsn yazdklarndn belli

Başla kuzum.bişey.olmaz.ben geçen ay 5nci.günümde başladım bu ay 3 günümde rahat ol.başla hayırlı ins.

bencedeeee bende ayni sekilde 3. gunum basladimmmm hatta 2.gun baslayanlar bile var ..
bence erken basladigimda faydasini gordum ben yani bu ayyyyyy

anladım canım
benim ilk kullanışım olacak çok korkuyorum nedense
ya yumurtam hiç oluşmuyorsa
ya ilaç fayda etmezse diye

oyle dusunmeeee denizcikkkkkkk olurmu oyle sey ... zaten klomen yumurta olusumunu kaliteli
yapmak icin , yumurtasi olmayana yada buyumeyene destek vermek icin kullaniliyor...
sen klomene basla .. genelde Sabah 1 aksam 1 aliniyor .. yumurtlama gunlerine dikkat et ..
esinle iliskini atlama birer gun arayla olmaya ozen goster ... Allahin izniyle en kisa zamanda insallah
sende ler listesinde olursun canim benimmmm

bencedeeee bende ayni sekilde 3. gunum basladimmmm hatta 2.gun baslayanlar bile var ..
bence erken basladigimda faydasini gordum ben yani bu ayyyyyy

canım mesela ne gibi faydası oluyor ben hiç bilmiyorum
isyanla görüştük telde oda 5.gün başla dedi kafam karıştı.
erken kullanıp bitirince kont.gittiğimde dr kızmaz mı
ben sana 5. gün başla demiştim derse

inşallah canım benim yaa

benimde evleneli neredeyse 2 sene olacak
26 yaşındayım
eşimde 37
eşimin yaşı geçiyor ondan dolayı çok üzülüyorum olmuyor diye
ben 2 AY önce laporoskopide oldum

ayrıca önerilerine harfiyen uyucam canım

kızlaar doktor bana glifor (şeker hapı)da verdi
ben pkoluyum diye verdi sanırım ne gibi faydası olur ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…