Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

eve uğradım :) progesteron testimi ve eastriol un neden bu kadar yüksek olduğunu sordum önce..bu cok güzel bişey senin yararınaa rahim tabakasının kalınlaşması ile lakalı yani beeğin güzel tutunur dedi.sonra doktorum muayene etti yinee bakarken bi durdu senden ben hcg isticem bi dedi ama hocam regl oldum ben dedim olsun dedi kanaman var mı şuanda vs diye sordu birde 6 lı test istedi kan verdim yarın cıkcakmış akşama götercem sonucu yanıma gel dedi klomenini temin et yinede testin sonucuna göre başlıcaz tedavine dedi..bu ne anlama geldi şimdi anlamadımm :26::26:

6li test neymis ki canim

nasıl yaniEki Görüntüle 1021361 hamileliktenmi şüpeleniyo yoksa Eki Görüntüle 1021362 Eki Görüntüle 1021363

bene bilmiyorum ki canım hormon testi mi oluyo acaba ?

hcg yi niye istedi bende anlamadım adet oldum dedim olsun dedi ama ultrasonda bakarken durdu bir acaba kistim falan mı oluşmuş ondan mı istedi bu 6 lı testi :18:

olabilir keşke daha detaylı sorsaydın doktora neden bu testler diye

inşllh olmaz birde kist tedavisi veriyo arada

selam kızlar nasılsınız... pek girme fırsatım olmuyo çok yoğunummmm soğan kürünü de 3gün yapabildim sonra midem almadı....

Son düzenleme:
slm herkese. dun yumurta catlamıs mı dıye kan vermıstım sonucu bugun aldım cattamıs cok sukur ama hgc cok dusuk ilişkinin 7. gunu hgc 3.72 doktorum slında guzel catlamıs ama... dedı baska bısı demedı adetını bekle dedı yanı umutlu konusmadı . yanı kızlar bu ay benden umut yok. (allah bılır tabıı)
bu arada hastanede tanıstıgım bı kız klomenın ıkıncı ayında gebeydı bugun aldı haberı. darısı bıze ınsallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…