Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Bnde 22 yasindym hepimzm telasi ayni :KK49: insallah hepimzde :KK49: :KK49: :KK49: boyle oluruz

ahhhh kuzummm sen daha gencsin mutlaka olur hic stres yapma kendine :KK3:
esin icinde ayni sekilde aslinda... birde bana bak ben 39 esim 45 yasinda
9 yillik evliyiz ama 2 yildir cocuk yapmaya karar verdik .. bizim gecikmede ondan ..
hayirlis saglikle evlatlar olsun.. :21:

:KK49: :KK48: haberlerini bekliyorummm takipteyim seni :KK16:

pko lulara genelde veriyorlar oratdaki problemi kaldirsin diyeeeee :KK9:
verdiyse dr un kullan sen ihmal etme :KK24:
canım rabbim hiç birimizin kucağını boş bırakmasın inş.
ben çok ümitliyim ama allah bilir tabi
ilk klomen tedavim olacak
bu ay baya üstüne düşücem tedavinin incir yiyecem havuç kürü yapıcam bide yakı yapıştırıcam belime

ahhhh kuzummm sen daha gencsin mutlaka olur hic stres yapma kendine :KK3:
esin icinde ayni sekilde aslinda... birde bana bak ben 39 esim 45 yasinda
9 yillik evliyiz ama 2 yildir cocuk yapmaya karar verdik .. bizim gecikmede ondan ..
hayirlis saglikle evlatlar olsun.. :21:
benim eşiminde yaşı geçiyor
bende hemen olsun istiyrum bu yüzden
benimde yaş az değil hani
26 ya girdim

En kucugu 17 mm bn simdi asilama yaptrdm eger tutarsa cogul gebelk olck onemli olan aslnda olustktn snra catlamsi
evet çatlaması önemliymiş çatlamayınca kiste dönüşebiliyor mu?
malum kistten çok çektim korkuyorum canım ya
eğer klomen fayda Etmezse aşılma yaptırıcam bende

Merhaba arkadaşlar bende 2 aydir klomen kullaniyorum günde 2 tane kullandim ama yumurta takibi yaptirmiyorum fakat anlamadigim 2 aydir yumurtlama doneminde olan akıntı hic olmuyor aksine aşırı kuruluk oluyor. Aranizda boyle bir durum yasayan varmı?

Merhaba arkadaşlar bende 2 aydir klomen kullaniyorum günde 2 tane kullandim ama yumurta takibi yaptirmiyorum fakat anlamadigim 2 aydir yumurtlama doneminde olan akıntı hic olmuyor aksine aşırı kuruluk oluyor. Aranizda boyle bir durum yasayan varmı?

ben varım canım.her zaman ıslak bi o zaman çok kuru.ama ben çatlayıp çatlamadığını bilmiyorum.emin olamıyorum.8 gün sonra adet olucam kist olmamışsa zaten çatlamıştır.kontrole gittiğimde anlıcam artık

ben varım canım.her zaman ıslak bi o zaman çok kuru.ama ben çatlayıp çatlamadığını bilmiyorum.emin olamıyorum.8 gün sonra adet olucam kist olmamışsa zaten çatlamıştır.kontrole gittiğimde anlıcam artık

Gecen ay kullandiktan sonra normal adet oldum, kist olmus olsaydı gecikme olurdu diye düsünüyorum ama yumurtlama zamanimi anlayamiyorum kuruluk oldugu icin:KK43:(

evet zeynepcım aynen oyle yapıstır banyo yapsanda devam edıyor cıkartma sakın... :KK9:

tamam ablacim cok saol..
Canim bnm cok ictensn insan gormdn bile kani kayniyo. Hic uzulmr kuzum insallah hamis kalacksn sn bn inaniyrm sen cok iyi brsn yazdklarndn belli

sagol canım benım allah rzı olsun.inşallah cumlemız tez zamanda allahın ıznıyle. ıgnenın 8 . gunu hgc 3.72 yukselır mı sence (?)

bilen biri bişi desinnnn ignenın 8. gunu ilişkinin 7 . gunu hgc 3.72 yukselır mı sızceeeeee gebelık olabılır mı bu ay sızceeeeeee

X