Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

slm herkese. dun yumurta catlamıs mı dıye kan vermıstım sonucu bugun aldım cattamıs cok sukur ama hgc cok dusuk ilişkinin 7. gunu hgc 3.72 doktorum slında guzel catlamıs ama... dedı baska bısı demedı adetını bekle dedı yanı umutlu konusmadı . yanı kızlar bu ay benden umut yok. (allah bılır tabıı)
bu arada hastanede tanıstıgım bı kız klomenın ıkıncı ayında gebeydı bugun aldı haberı. darısı bıze ınsallah.

hayırlısı cnm ümitini kaybetme belli mi olur inş. hamişsindirr

hayırlısı cnm ümitini kaybetme belli mi olur inş. hamişsindirr

az once klomeın 2. ayında gebe dedıgım kızın hgc sı ilişkinin 7. gununde 13.8 di . benımkı 3.72 onunla karsılastırınca bende bı dusundum dogal olarak . neyse yaaa saGLIKLI SIHHATLE OLSUNDA GELECEK AY OLUVERSIN. BIDE VARYA KIZCAGIZ TAA BEKARKENDEN ILAC KULLANMADAN ADET OLAMIYORMUS benım hıc umudum yok dıye dıye gırdı odaya bıde cıktı agız kulaklarda :KK70: maasallah allah tamamına erdırsın ınsallah bı sarıldık kızla hastaneın ortasında :KK70: hahah allamm yaaa. işte ben onun sonucuyla karsılastırınca kendımı olmaz bu ay heralde dıyom bıde doktorda zaten hıc umutlu konusmadı :KK43:

slm herkese. dun yumurta catlamıs mı dıye kan vermıstım sonucu bugun aldım cattamıs cok sukur ama hgc cok dusuk ilişkinin 7. gunu hgc 3.72 doktorum slında guzel catlamıs ama... dedı baska bısı demedı adetını bekle dedı yanı umutlu konusmadı . yanı kızlar bu ay benden umut yok. (allah bılır tabıı)
bu arada hastanede tanıstıgım bı kız klomenın ıkıncı ayında gebeydı bugun aldı haberı. darısı bıze ınsallah.

canımmm aminnn :) progstreon degerın kaç çıkmıştı???

az once klomeın 2. ayında gebe dedıgım kızın hgc sı ilişkinin 7. gununde 13.8 di . benımkı 3.72 onunla karsılastırınca bende bı dusundum dogal olarak . neyse yaaa saGLIKLI SIHHATLE OLSUNDA GELECEK AY OLUVERSIN. BIDE VARYA KIZCAGIZ TAA BEKARKENDEN ILAC KULLANMADAN ADET OLAMIYORMUS benım hıc umudum yok dıye dıye gırdı odaya bıde cıktı agız kulaklarda :KK70: maasallah allah tamamına erdırsın ınsallah bı sarıldık kızla hastaneın ortasında :KK70: hahah allamm yaaa. işte ben onun sonucuyla karsılastırınca kendımı olmaz bu ay heralde dıyom bıde doktorda zaten hıc umutlu konusmadı :KK43:

ama cnm sen moralini bozarsan olmaz ki bu benimde ilk denememde olmadı kendini çok kaptırma ikinci olur üçüncü olur hayırlı zamanı vardır mutalaka sen içini rahat tut sıkıntı stess yaparsan hiç olmaz

kızlar az önce kan geldi 1 damla adetime 9 gün var daha çatlatma iğnemim 8.günündeyim bugün bu kadar erken adet olmam herhalde :KK43:

ama cnm sen moralini bozarsan olmaz ki bu benimde ilk denememde olmadı kendini çok kaptırma ikinci olur üçüncü olur hayırlı zamanı vardır mutalaka sen içini rahat tut sıkıntı stess yaparsan hiç olmaz

19.59 yumurta catlamıs ama hgc 3.72 doktorumda umutlu konusmadı bu ay benden bısı cıkmaz kanımca :KK43:

kuzum benımde 2,27 çıkmıştı dr gebelık yok dedı oysa yınede umutlanmıştım ama bugun daha ıyı anladım ki eger gebelık olsaydı gunun geçmeden kan degerınden anlaşıyor hayırlısı olsun kuzum uzulme inşşallahh bı daha kı aya :) yıne klomen çatlatma iğnesı kulancan mı?

dogru dıyosun canım ben umutlanmıyorum kendımı sartlandırmıyorum dıyorum ama bu ay adet olursam salya sumuk aglarım heralde :KK70: şimdi bile dokunsan aglıcam valla. hastanedeı kızın gebe oldugunu ogrendımya kızın yerıne nerdeyse ben aglıcam hahahaha guler mısın aglar mısın ben bu merhametle bu duygusllıkla ıyı yasıyorum haaa benm nefes almam bıle rabbımın mucızesı işte salak mıyım neyım ben yaaa :S

kuzum benımde 2,27 çıkmıştı dr gebelık yok dedı oysa yınede umutlanmıştım ama bugun daha ıyı anladım ki eger gebelık olsaydı gunun geçmeden kan degerınden anlaşıyor hayırlısı olsun kuzum uzulme inşşallahh bı daha kı aya :) yıne klomen çatlatma iğnesı kulancan mı?

evtt ıste yok gecelık onun ıcın umut yok dıyorumya.doktorumda uulmeyım dıye bısı demedı adetını bekle bakalım dedı. valla bı kullanıyım dıyom bı bırakıyım dıyom bugunku moral bozukluguyla her an herseyı dıyebılıyorum yanı canım :KK70: hahahahaha

evtt ıste yok gecelık onun ıcın umut yok dıyorumya.doktorumda uulmeyım dıye bısı demedı adetını bekle bakalım dedı. valla bı kullanıyım dıyom bı bırakıyım dıyom bugunku moral bozukluguyla her an herseyı dıyebılıyorum yanı canım :KK70: hahahahaha

kıyamam ben sana yıne senın dr kıbarmış benım kı dırek gebelık yok dedı :KK43: kuzummmmmm şöyle düşün bakkk olacak ama bıraz zamanı var bunu düşünmek bıle benii mutlu edıyor üzme kendını sonra sıtresten hormonlar etkılenıyor yanına gelırsemm ısırım bakkk üzülmeeee

kıyamam ben sana yıne senın dr kıbarmış benım kı dırek gebelık yok dedı :KK43: kuzummmmmm şöyle düşün bakkk olacak ama bıraz zamanı var bunu düşünmek bıle benii mutlu edıyor üzme kendını sonra sıtresten hormonlar etkılenıyor yanına gelırsemm ısırım bakkk üzülmeeee

üzülmüyom yaaa sadece halsızlesıyorum uyuzuyo gıbı oluyo heryerım kısmet bu aya degılmıs napalım
şükürki gelecek aya tedavı olabılecek ımkan ve saglıga sahıbız hamd olsun :) sen ne yaptı tedavıyı pekı canm

Kızlar herkeze merhaba, ilk önce Rabbim tüm isteyenlere annelik duygusunu tatdırsın inşallah.Ben birşey sormak istiyorum şimdi bu yumurta çatlaması adete 6-7 gün kala belli olurmu çünkü benim adetimi bir hafta kala kasıklarımda agrı oluyo özelliklede c,nsel ilişki istediğimde daha artıyo ağrım bu yumurtanın oluşup çatlama aşamasında olduğunu mu gösteriyor çünkü bende bundan başka bir belirti olmuyor yardımcı olursanız sevinirim.

üzülmüyom yaaa sadece halsızlesıyorum uyuzuyo gıbı oluyo heryerım kısmet bu aya degılmıs napalım
şükürki gelecek aya tedavı olabılecek ımkan ve saglıga sahıbız hamd olsun :) sen ne yaptı tedavıyı pekı canm

oy oy nasılda şükür eder dua edermiş bende bunalınca çok şükür ederim kuzum benımde işte ilk klomen çatlatma iğnesınde olmadı şimdi ikiniciye umutlarr :)) haftaya cuma bakacak yumutalar ne durumda dıye sonra çatlatma iğnesi inşşallah olur yakında benımde adet yaklaşırken çok hasaslaşıyorum :KK43: ama bu sefer hep kendı kendımı temkın etçem kendıkendımın psklolgo olamam şart ne kadar az yıpratısak okadar kolay olur herşey

oy oy nasılda şükür eder dua edermiş bende bunalınca çok şükür ederim kuzum benımde işte ilk klomen çatlatma iğnesınde olmadı şimdi ikiniciye umutlarr :)) haftaya cuma bakacak yumutalar ne durumda dıye sonra çatlatma iğnesi inşşallah olur yakında benımde adet yaklaşırken çok hasaslaşıyorum :KK43: ama bu sefer hep kendı kendımı temkın etçem kendıkendımın psklolgo olamam şart ne kadar az yıpratısak okadar kolay olur herşey

kesınlıkleeeee. olamaycaksa zaten go... yırtsakta olmuyoooooo. olacagı zaman olurrrr :KK70: hahaha ne sacma bı tesellı oldu beaa hangı ıldesın cnm sen yas kac?

hadi hayırlısı canım inşllh hayırlı haber alırsınEki Görüntüle 1020940 doktorun sana inofolik verdimi klomenle birlikte birde kaçıncı klomenin Eki Görüntüle 1020941 zaten doktor klomen verince nasıl ilşki olucagınıda açık açık anlatıyo insan utanıyorEki Görüntüle 1020942 Eki Görüntüle 1020942 en ayrıntısına kadar anlatıyoEki Görüntüle 1020943 Eki Görüntüle 1020943 Eki Görüntüle 1020943

evet folıc asıd kullanıyorum beraberınde bu 2. Klomen kullanısım ... :18:

kizlar simdi yaki yapistrcz o sekilde iliskiyemi grcz banyo yaparkn etksni kaybetmezmi
evet zeynepcım aynen oyle yapıstır banyo yapsanda devam edıyor cıkartma sakın... :KK9:

inşallah ablacım olur buay hayırlısı ile sankı klomen bana da pek bi işe yaramadım anlamadım yarın biticek klomende ama bilmiyorum eksik yaptığımız bir şey mi var anlamadım ki:):KK16::KK16::KK16:

ozturk bana bır yazar mısın sen tam olarak gunu gunune neler yaptın?? Yanlıs yaptıgın bırsey varsa oradan cıkar ortaya ...
:KK42:

yok kız nerdeeee :KK31::KK31: Ben bildiğin adet oldum bu ay hemde aşırı pıhtılı ondan hiç ımudum yok taa acaba kist gördüde anlamlandıramadı ondan mı istedi testi diyomm.inş korkutuğum başıma gelmezz inşş :KK50::KK50:

bende bu ay kist oluşmuş doktor buna rağmen klomen verdi çocuk olurmu ki böyle olsada

evet olabılme ıhtımalı var bana da bır sefer demıstı doktorum az bır ıhtımal ama kalabılırsınız de ..

kızlar herkeze merhaba, ilk önce rabbim tüm isteyenlere annelik duygusunu tatdırsın inşallah.ben birşey sormak istiyorum şimdi bu yumurta çatlaması adete 6-7 gün kala belli olurmu çünkü benim adetimi bir hafta kala kasıklarımda agrı oluyo özelliklede c,nsel ilişki istediğimde daha artıyo ağrım bu yumurtanın oluşup çatlama aşamasında olduğunu mu gösteriyor çünkü bende bundan başka bir belirti olmuyor yardımcı olursanız sevinirim.

evet canım o doneme geldıgınde bu tıp agrılar oluyorrrr :KK1:

selam kızlar bugün doktora gittim
bana klomen,şeker hapı ve folikasit verdi.
bende pko var malesef umarım bu ay hamiş kalabilirim..

X