Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Benimde doktorum bana ilaç bitince gün aşırı ilişki dedi canım

canım ben klomenle birlikte çörek otuda yaptım sanırım ikisi yumurtamın erken catlamsına neden oldu cok erken doktorumda beklemiyordu 11 .gün gittim çatlamış bugünden başlayın dedi.acelesi vardı sorular soramadım yaa ama muayenede ilk gördüğünde ooooo cok güzel diye birden bi tepki verdi.acaba başka yumurtam dahamı vardı normalde 36 saat süresi 3-5 gün çalışın bırakın demesi gerekmez miydi?? ama adete kadar devam dedi üstelik gün aşırı mı diye sorduğumda hayır dedi girebildiğiniz kadar hayırlısı artık..

Benimde doktorum bana ilaç bitince gün aşırı ilişki dedi canım
bizde öle yapmaya çalıştık diyelim..ama dün akşamı atladıkk bakalımmm

bütün doktorlar neden farklı sölüyor yahuu..
tedavi aynı tedavi ilaç aynı ilaçç
garipp yanii..
ama doktorumda bana adete kadar devam dedi..demekki var bir bildikleri..
bende havuç suyu içtim kontrolede çağırmadı benimki..adet zamanında gel dedi..

Son düzenleme:

inş daha cok cok yumurtamız vardır ne kadar yumurta o kadar şans :)))

yok canım çok yumurta iyi değilmiş..
çoğul riskli gebelik oluşturabilirmiş yada kist..
olgun olsun az olsunnn...

ikizim olsun cok isterimmm :))) kafam cok karışık doktora tekrardan mı gitsem diyorum başka yumurta varsa kist olursa nolcak bide o var çağırmdı beni adet olursan gel olmazsan yine gel test yapalım dedi...

ikizim olsun cok isterimmm :))) kafam cok karışık doktora tekrardan mı gitsem diyorum başka yumurta varsa kist olursa nolcak bide o var çağırmdı beni adet olursan gel olmazsan yine gel test yapalım dedi...

canım güven doktoruna..sen gün aşırı ilişkiye devam et...
inş tutunur bebişinnnn...bizimkiler nazlı sıpalarrr

Ya kimi nekadar cabuk hamile kalıyo anlamadım biz çok mu kafamıza takıyoruz anlamadım kı
:2::18:

valla anlamıyorumm benn..bir arkadaım ilk evlendiği gece kalmışşşş bizde var bir sorunnn

ilk geceden hamile kalanlar var hayretler içinde bakakalıyorum zten sorma :))))) bazen cok şey bilmekte iyi değil vallaa kimyasal gebeliğimde doktora sonucu gösterdim 20 li bişeydi hemen anladım kimyasal gebelik olabilir dedim içimden acildeki doktorda bana diyoki 1 haftalık hamilesinnn sorun yok diyoo ben inanmadım tabi doğruu kadın doğuma gittim ve sonuç kimyasal gebelikti bazen diyorum cok şey bilmek iyi değil öyle olmasa 1 kac günlüğünede olsa hamileyim diye sevincektim diye :)

aa sen kimyasal gebelik geçirmişsinn demekki hamile kalabiliyorsun canım...bence buna sevinmelisin şekerimmm

canım güven doktoruna..sen gün aşırı ilişkiye devam et...
inş tutunur bebişinnnn...bizimkiler nazlı sıpalarrr

aynen canım zaten 14 gün sonra sonuç belli olacak olmuş mu olmamış mı herşeyin hayırlısı...hemde nasıl nazlılar bi gelsin totosuna totosuna vurcam kızartcam zaten nerde kaldın cok bekledim seni diye :))))))

Gerçekten çok şey bilmek iyi değil ve çok düşünüyoruz vücüt kendini hamile gibi adapte ediyor kendini ve adet geçiktiriyor

aynenn o ellerini ayaklarını ısırcamm sıpanınnnn

aa sen kimyasal gebelik geçirmişsinn demekki hamile kalabiliyorsun canım...bence buna sevinmelisin şekerimmm

şu az yumurtlamam olmasa belki hamiş kalırdım...
HSG çektirdinizmi kızlarrr:18::18:

evet canım bi kimyasal gebeliğim var.HSG çektirmedim inş çektirmem de cok korkuyorum (( kimyasalım var diye belkide istemez doktorum...eşimde morfoloji sorunu var canım yüzde 6 cıktı ve ileri haretlilik cok cok iyi değil yüzde 20 lerde hyırlısı keçi boynuzuna başladım ve e vitamini yediklerimze daha dikkt ediyoruz sebze yemeye çalışıyoruz.size tavsiyem eşinizin testleri yaptırmadıysanız yaptırın.bundan önceki doktorlar benden hiç öyle bişey istemedi.değiştirdim doktorum hemen ilk etapta bu testi istedi bu cok önermli hamile kalmak için dedi belki sende sorun yok eşinde vardır ona göre bi tedavi süreci başlatırız dedi eşimin değerleri içinde cok iyi değil ama cok kötüde değil hamile kalabilirsin korkma dedi...inş en kısa zaanda bebişlerimze kavuşuruz.

Ben çektirdim canım çok şükür temiz çıktı sonucum doktr senden de mi istedi filmi

canım evet istedi ama ben çok korkuyorummmm:18::18:

tatlım benim eşimin sperm testini ilk doktorumn istemişti..
ama doktor muayene etmeden direk sperm testi istemiş..
sorun varsa bakalım demiş...şükür normal çıktı testt
ama ben keçiboynuzu pekmezi aldım yinede fakat yemiyor uyuz ediyor beniii
inşş canım inşş beklemeyiz çok fazlaa

sevindim cnımm :) inş bebeğiniz bekletmeden gelir kac aydır istiyorsunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…