Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Benimde bu ay 2. Klomenim iki tane yumurtam oluştu doktor cok umitliydi. 24 ocakta adet oldum. 10 nda koyu kahve akintim geldi hatta doktor buyuk ihtimal yetlesme kanamadi dedi. Fakat gogusletime el suremiyorm ve adet olcm.vardir allahin birbildigi...

Benimde bu ay 2. Klomenim iki tane yumurtam oluştu doktor cok umitliydi. 24 ocakta adet oldum. 10 nda koyu kahve akintim geldi hatta doktor buyuk ihtimal yetlesme kanamadi dedi. Fakat gogusletime el suremiyorm ve adet olcm.vardir allahin birbildigi...

inş hamilesindir tatlım....

günaydınn kızlarrr:KK3::KK3:

dün doktora gittim ve şokkkkkkkkklardayım hala yumurtam 11. gün çatlamış..doktoruma gitmeden önce ilişki yok demişti diye ilişkide yoktu öncesinde...ameliyata gireceği için cok ilgilenemedi cok acelesi cvardı maalesef ya sorularda sormaya vakit olmadı :KK43: yalnız muayene ile bakarken ooooo cok güzel dedi çtlatma iğnesine gerek olmadan yumurtam çatlamış cok erken çatlamış dedi bugünden itibaren ilişki dedi adetine kadar girebildiğiniz kadar dedi.yalnız benim anlamdığım şu yumurtam çatlamış ise bunun süresi en fazla 36 saat değil mi ??? ama neden bana adete kadar dedi acaba çatlamya yakın başka yumurtam daha mı var sizce??birde gittiğimizde yumurtam çatlamış tı ya gec kalmadık dimi :KK43:((

dün doktora gittim ve şokkkkkkkkklardayım hala yumurtam 11. gün çatlamış..doktoruma gitmeden önce ilişki yok demişti diye ilişkide yoktu öncesinde...ameliyata gireceği için cok ilgilenemedi cok acelesi cvardı maalesef ya sorularda sormaya vakit olmadı :KK43: yalnız muayene ile bakarken ooooo cok güzel dedi çtlatma iğnesine gerek olmadan yumurtam çatlamış cok erken çatlamış dedi bugünden itibaren ilişki dedi adetine kadar girebildiğiniz kadar dedi.yalnız benim anlamdığım şu yumurtam çatlamış ise bunun süresi en fazla 36 saat değil mi ??? ama neden bana adete kadar dedi acaba çatlamya yakın başka yumurtam daha mı var sizce??birde gittiğimizde yumurtam çatlamış tı ya gec kalmadık dimi :KK43:((

Benim doktorum da öyle soyluyor adet olana kadar die. Daha sonrada yumurya olgunlasabilir die. Allah yardimciniz olsun bu ay. Allahim dualarimizi kabul etsin. Klomenle ara ara kanaması olan var mı acaba ben bu ay bunu yaşıyorum da

Benim doktorum da öyle soyluyor adet olana kadar die. Daha sonrada yumurya olgunlasabilir die. Allah yardimciniz olsun bu ay. Allahim dualarimizi kabul etsin. Klomenle ara ara kanaması olan var mı acaba ben bu ay bunu yaşıyorum da

canım klomende kanamam olmadı benim yalnız cok akıntım olmuştu bir gün sürdü ve briden de kesildi demiştim doktoruma söyledim bunu hocam acaba o zman mı çatladı diye.çatlamanın o akıntıyla alakası yok dedi. adete kadar ilişki dedi demekki olgulaşacak başka yumurtalarda gördüki öyle dedi yani öyle mi ? ..korkma hamile kalırsın dedi sanırım moral vermek istedi..ama çatlamamın öncesinde ilişki yoktu yaa ona cok kafam takıldı keşke olsaydı cok erken çatlamış .çörek otu kürü ve klomen yaptı bence böyle ama doktorum cok güzel dedi demekki güzel gelişmiş ilk defamı klomen kkulandın dedi evet dedim buda cok güzel demekki kendiliğinden çatlıyor yumurtan çatlatma iğnesinide kafamızdan attık artık dedi..adet olursan yanıma gel dedi olmazsanda gel test ypalım dedi.. inş olmamda teste giderim inş :)))))

canım yerlşeme knamsı olabilir yumurtanın ne zaman çatladığını biliyorsan test yap evde canım 10 günü geçtiyse çıkar

canım istersen doktoruna görün çatlamışsa veya çatlayacaksa riske girmesin muayene ile daha sağlıklı olur klomende kullandın boşa gitmesin ..

Canım ben doktor muayenesi oldum 12ci gün yumurtaların oluşmuş soldaki çatlamak üzere hatta dedi ve iğne vurmuycam sana dedi

Canım ben doktor muayenesi oldum 12ci gün yumurtaların oluşmuş soldaki çatlamak üzere hatta dedi ve iğne vurmuycam sana dedi

canım o zaman ilişki demiştir sana banda öyle dedi gün aşırı mı diye sordum hayır girebilidiğniz kadar dedi.yalnız bnm yumurtam çatlamış adete kadar dedi bana normalde çatlayan yumurtanın 36 saat diye biliyorum acaba çatlamaya yakın başka yumurtamda mı vardı ?? ben bunu çıkardım biraz ?

canım o zaman ilişki demiştir sana banda öyle dedi gün aşırı mı diye sordum hayır girebilidiğniz kadar dedi.yalnız bnm yumurtam çatlamış adete kadar dedi bana normalde çatlayan yumurtanın 36 saat diye biliyorum acaba çatlamaya yakın başka yumurtamda mı vardı ?? ben bunu çıkardım biraz ?

Canım banada gün aşırı ilişki dedi canım klomen zaten birden fazla yumurta oluşumunu sağladığı için senınde çatlamaya hazır yumurtan var ki öğle demiş saana:KK16:

Canım banada gün aşırı ilişki dedi canım klomen zaten birden fazla yumurta oluşumunu sağladığı için senınde çatlamaya hazır yumurtan var ki öğle demiş saana:KK16:

inş canım yaa valla bu ay sıkı çalışıcam :))) eşimede keçi boynuzu yapıyorum 2 gündür inş faydlarını görürüz...

İnşallah canım doktorum bana da dedi eşine ve kendin içinde keçiboynuzu pekmezi için dedi canım

inş canım keçiboynuzu kürü pekmezinden daha etkili diyorlar .mesela keçiboynuzu kürünü sdece 3 dk hafif ateşte kaynatıyosun cok kaynatınca içindekiler etkisini yitiyormuş.3 ay düzenli devm etmek gerekiyomuş birde

inş canım keçiboynuzu kürü pekmezinden daha etkili diyorlar .mesela keçiboynuzu kürünü sdece 3 dk hafif ateşte kaynatıyosun cok kaynatınca içindekiler etkisini yitiyormuş.3 ay düzenli devm etmek gerekiyomuş birde

Bakalım bu ay neolucak canım hayırlı sonuçlar almayı nasıp etsin inşallahh

aaa canım çok sevindim kendinden gelişip çatlamasına ama biraz erken olmuş..
doktorum bana ilişki yok demedi..ilaç biter bitmez gün aşırı ilişki dedi..en fazla 2 gün ara verin adete kadar böle dedi..
sanırm bu erken oluşum için öle söledi..
benim bildiğimde yumurta çatladıktan sonra 36 saat süren olduğı..
benimde kafan karıştı şimdi

Ya benimde bu sabah sümük şeklinde akıntım oldu acaba catladımı kı bayanlar:KK5:

canım olabilir..çalışmalara devammm...

Hiç Klomen kullanıp hamiş kalan yokmu arkadaşlar bi yol göstersinler

yaaa evet yaa :KK55::KK55:

X