Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım evet istedi ama ben çok korkuyorummmm:18::18:

tatlım benim eşimin sperm testini ilk doktorumn istemişti..
ama doktor muayene etmeden direk sperm testi istemiş..
sorun varsa bakalım demiş...şükür normal çıktı testt:nazar::nazar:
ama ben keçiboynuzu pekmezi aldım yinede fakat yemiyor uyuz ediyor beniii:KK47::KK47:
inşş canım inşş beklemeyiz çok fazlaa:KK31::KK31:

Canım bende çok korktugum için anestezi ile yaptırdım canım uyandıgımda herşey bitmişti

yemeğe çıkıyorumm hanımlar..öğleden sonra görüşürüz..
sanırım üçümüzden başkada klomen kullanan yok gibi:KK1::KK1:

8.ayımız canım..
ilk tedavimiz..klomenin ilk ayı..inş son olur bebişimde tutunur..
senin kaçıncı denemenn

yemeğe çıkıyorumm hanımlar..öğleden sonra görüşürüz..
sanırım üçümüzden başkada klomen kullanan yok gibi:KK1::KK1:
canım benimde yılım dolacak martta bi tane kimyasal gebeliğim var ama benimde ilk tedavim ve klomenim inş son olur :)
Afiyet olsun canım benimde öğle arası görüşürüz yemekten sonra:) aynen kimse konuşmuyo

bencde bi biz kullanıyoz heralde bakan cok ama yazan yok değişik bi topik :)))

merhaba arkadaşlar çatlatma iğnemi pazar günü oldum şimdi hafif sancı oluyor acaba yenimi çatlıyor :KK43:
bugün bi arkadaşım mesaj atmış bana rüyasında beni görmüş kızz bebeğim olmuş.Bu at hiç düşünmeyeyim saymayayım diyorum ama yapamıyorum

merhaba arkadaşlar çatlatma iğnemi pazar günü oldum şimdi hafif sancı oluyor acaba yenimi çatlıyor :KK43:
bugün bi arkadaşım mesaj atmış bana rüyasında beni görmüş kızz bebeğim olmuş.Bu at hiç düşünmeyeyim saymayayım diyorum ama yapamıyorum

tatlım o iğneden 36 saat sonra çatlıyormuş..
yeni çatlamış olabilier..
sıkı çalışınnn:KK1::KK1:
canım benimde yılım dolacak martta bi tane kimyasal gebeliğim var ama benimde ilk tedavim ve klomenim inş son olur :)

bencde bi biz kullanıyoz heralde bakan cok ama yazan yok değişik bi topik :)))

hee biz bize yeterizzzz:21::21:

Afiyet olsun canım benimde öğle arası görüşürüz yemekten sonra:) aynen kimse konuşmuyo

ben yedim havamıda aldım geldimmm:KK55::KK55:

arkadaşlar mrb bende 2 ay klomen kullandım olmadı. 3.ay kullanmadım ve hamile kaldım, şu an 23 haftalık hamileyim, allah isteyen herkese nasip etsin

tatlım o iğneden 36 saat sonra çatlıyormuş..
yeni çatlamış olabilier..
sıkı çalışınnn:KK1::KK1:

hee biz bize yeterizzzz:21::21:
aynen canım yeteriz :)) bende yedim işime başladım :)))

ben yedim havamıda aldım geldimmm:KK55::KK55:

arkadaşlar mrb bende 2 ay klomen kullandım olmadı. 3.ay kullanmadım ve hamile kaldım, şu an 23 haftalık hamileyim, allah isteyen herkese nasip etsin

canımm Allahım sana bağışlasın bebeğini sağlıkla sıhhatle gelsin inş :) böyle hamiş kalanlrı duyunca büyük moral oluyor inş bizleredede nasip olur..bişey sorabilir miyim kac yumurtan olmuştu??? bnm yumurtam dün çatlamış 11 . günümde..ama doktorum adetine kadar ilişki dedi bu başka yumurta var anlamına mı geliyor acaba ??? herkese soruyorum ya merak ediyorum :))) bildiğim çatlayan yumurta 36 saat sonra ekişini yitiriyor bilgin varsa yazr mısın canım

ayy ne kadar güzel peki çatlatma iğnesi falan vurdumu doktorun...yoksa sadece klomenlemi hamile kaldınnn..
tebrikk ederimmm bize çok güzel moral oldunnn:KK16::KK16:

canımm Allahım sana bağışlasın bebeğini sağlıkla sıhhatle gelsin inş :) böyle hamiş kalanlrı duyunca büyük moral oluyor inş bizleredede nasip olur..bişey sorabilir miyim kac yumurtan olmuştu??? bnm yumurtam dün çatlamış 11 . günümde..ama doktorum adetine kadar ilişki dedi bu başka yumurta var anlamına mı geliyor acaba ??? herkese soruyorum ya merak ediyorum :))) bildiğim çatlayan yumurta 36 saat sonra ekişini yitiriyor bilgin varsa yazr mısın canım

hamile ladığım ay doktora gitmedim ve klomen kullanmadım, öncesnde kullanmıştım sanırım diğer aylara da etki ediyormuş.

ayy ne kadar güzel peki çatlatma iğnesi falan vurdumu doktorun...yoksa sadece klomenlemi hamile kaldınnn..
tebrikk ederimmm bize çok güzel moral oldunnn:KK16::KK16:

2.ay çatlama iğnesi yapmadı zaten kendilinden çatlamıştı ama olmadı o ay. dediğim gibi 3.ay klomen kullanmadım ve kendiliğinden hamile kaldım :)

Birde ben gecen yil düşük yaptim kan pıhtılaşma sorunum var o yuzden biraz korkuorum. 13 haftalikdi kaybettigimde bebegimi. Ikizdi diğerini 7. Haftada kaybettim

Bayanlar sanırım benim yumurtam çatladı heralde afedersiniz sümük şeklinde akıntım geliyor:KK16:

evet canım çatlamış galıba hadi inşşallahh bende bugun dr gıttım 14m olmuş perşembe tekrar bakacak ona göre dedı çatlatma iğnesi yapacakımıyız bakarız dedı inşşallah o zamana kadar 18mm fılan olur ama ıkıgunde okadar buyumez galıba :KK43:

evet canım çatlamış galıba hadi inşşallahh bende bugun dr gıttım 14m olmuş perşembe tekrar bakacak ona göre dedı çatlatma iğnesi yapacakımıyız bakarız dedı inşşallah o zamana kadar 18mm fılan olur ama ıkıgunde okadar buyumez galıba :KK43:

Canım kactane yumurta oluşmuş peki benim 12.günümde 17mm di ama büyür daha senınkıde

canım kactane yumurta oluşmuş peki benim 12.günümde 17mm di ama büyür daha senınkıde

ıkıtaneydi galıba dıgeri küçüktü benım de 11 gun 14 kuzu sen 12 gununden sonra yıne takıpe gitmişmiydin sonra kaç mm buyudu?? Inşşallahbıraz daha buyur çok buyumeside ıyı bişey değilmiş

X