Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

benim kırmızılar henüz gelmedi ama yavaştan ateşim düşüyor cok yakında gelirler

kızlar ben bugun serephone die bir ilaca başladım doktor günde bir tane önerdi. sizde bundan mı kullanıyorsunuz?

benide ekle canım yaş 21 bat 7 nisan klomene bu ay ilk başladm

öncellikle mrb:)
kızlar benim klomende 2.ayım.ilk ay bir yumurta oldu ve dr kendisi çatlasın dedi çatlamadı kist oldu.şimdi yine kullandım iki yumurta oldu 20mmken çatma iğnesi oldum dün.bugün gece 2 önemli saat dediama akıntı vs bişi yok acaba çatlamadı mı ki?sizde çatlama belirtisi var mı?kimisi diyor yoğun kasık ağrısı vs.bende bişi yok.
beni de ekleyin listeye

canm ben kendiliğinden ilaç kullanmadan yumurta takibi yaptırmıştım geçen ay çatladığında akıntım oldu kahverengi. ama sen kesinlikle değerlendir çatlasa da çatlamasa da bu birkaç günü:)

canm ben kendiliğinden ilaç kullanmadan yumurta takibi yaptırmıştım geçen ay çatladığında akıntım oldu kahverengi. ama sen kesinlikle değerlendir çatlasa da çatlamasa da bu birkaç günü:)

canım zaten normalde de çatladığını düşünmüyodum.ne bileyim iğne olunca beklenti içine girdim.mutlaka değerlendiricem.bugün uyumak yok

ben normal takip yaptırmadım acele ettim çünkü eşimde de az biraz problem var.ikimizde de az problem olunca ortada bebek yok işte

ben klomen kullanmıştım canım bu ayy..inş yeni döngün bebişinigetirir kuzumm

inşallah canımm ilacının adı mı klomendii senin? yarasında nolursa olsun ya. 13ünde gidcem bakalım yumurtalar ne durumda. bir de şeyi düşünüyorum ya. 13ünde bnm ymurtalarım ya çok büyüyüp çatlamak üzereyse. o zaman adetimi 35 günde bir olmucam mı anlayamadım:))

tabicnm en azindan eslerimiz destekci yeter bize kiminin esleri ne kotu seyler yapiyo rabbim dermansz dert vermsn.ariver benide eklermsn 22 yasindayim 3 senelik ewlym bat 23 mart asilama yaptrdm bugn

aynen canm bnm eşimdede problem var ve nedense bnm doktor ilk kendiliğinden bakalım ne soru var diye dedi. yumurtam azıcık tembel çıkmış serephone verdi bugun başladım bakalım hayırlısı canım.. senin kaçıncı günün adetinin? ilaca başladın mı

kızlar ben bugun serephone die bir ilaca başladım doktor günde bir tane önerdi. sizde bundan mı kullanıyorsunuz?

haa öyle mi oluyorr olsun canım allahtan ümit kesilmezz bu ay olmazsa öbür ay:)

hayırlısı kuzummm dua edin yinede benim için :) evet klomendi canım benimki..valla o konuyu bende anlamış değilim canımmm benim ayın 17 sinde yani 11.günümde catlamıştı yumurtam normalde 14 gün sonra adet oluyosunn olmadım testte negatifti.sonradan catlayan yumurtaya göre oluyordur diye düşünmüştüm ama bir arkadaşta ilk yumurtaya göre geliyo dedi bende bilmiyorum yani kuzumm karışık bu ay doktoruma sorcam bunu amaa

çok etkileniyor psikolojimiz ben daha küçüğüm diyorum eşime 23 e yeni girdim 1 yıl ara verelim hiç birşey düşünmek üzülmek istemiyorum diyorum ama o pes etmek yok diyor benden daha cok istiyor biliyorum herkece yattığında dua ediyor görüyorum ama evliliğimiz en güzel zamanı üzülerek geçiyor malesef inşallah kısa zamanda güler yüzümüz..

senin de 11. gün baya iyi çatlamışş ya beklemek çok zorrr yaaa adet olucam mı olmucam mı diye amann

ariver beni de eklermisin 23 yaşındayım klomen 2, deneme BAT 5 NİSAN

Beni de ekler misin bat 15 mart yas 26 klomende ilk ayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…