Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

---ALINTIDIR---
çocuğu olmayanlara mucizevi bir zikir!
Herkese merhaba
Bugun bi tanidigimla sohbet etme sansi buldum.kendisi yillarca cocuk icin ugrasip bi turlu sahip olamayan bir kisi.ve dpktorlar tarafindan hicbir problemin yok dendigi halde.Neyse sonra hamile kaldi ama dis gebelik gecirdi ve tupunun birisi alindi.Artik butun umitleri tukenmisken bi yerden simdi yazacagim dua seklink bulmus bolca zikretmis bu sekilde de uygulamis.Allaha icini samimiyetle acip acaba demeden tefekkur ederek yaptigi icin rabbim ona nur tppu gibi bi evlat nasip etti suan 3yasinda.O kadar farklo ve ozel bir cocuk ki anlatamam gercekten duali geldigi belli Simdi yaziyorum;

Çocuk isteyenler için dua | Ya Halik-- Ya Bari --Ya Musavvir
Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Hâlik, Ya Bari, Ya Musavvir" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder..

“O Allah ki, Halık’tır, Bari’dir, Musavvir’dir. En güzel isimler O’nundur.” (Haşr;24)
Bir bebek düşünün. Bu bebek daha önce yoktu. Onun bir başka yerde var olduğuna dair bir işaret de yoktu. Buna rağmen o, annesinin bile fark edemediği bir zamanda onun rahminde meydana geldi. Annesi onun varlığını ancak birkaç ay geçtikten sonra fark edebildi. Ve aylar geçtikten sonra anne doğum yaptı; o bebek dünyaya geldi.
Bu bebek dünyaya geldiğinde herkes gördü ki onun; görmesi için gözleri, duyması için kulakları, konuşması için ağzı, tutması ve dokunması için elleri, yürümesi için ayakları var… Bunlarla beraber yemeği sindirmesi için midesi, besinleri depolaması için karaciğeri ve bütün bunları yöneten beyni var… Yaşamı boyunca ona lazım olacak her şeye sahip.
Ve yine herkes gördü ki; bu bebek daha önce doğan hiçbir bebeğe benzemiyor. Onun yüzü, gözleri, kaşları, dudakları diğer bebeklerden farklı.
İşte arkadaşlar; onu yoktan var eden, yaşamı için en güzel ve gerekli organlarla donatan ve ona farklı bir suret veren, yüce Rabbimiz Allah-u Teala’dır.
Çünkü Allah; Halık’tır. Halık: Yaratan, yoktan var eden, demektir.
Allah; Bari’dir. Bari: Eksiksiz yaratan, demektir.
Allah; Musavvir’dir. Musavvir: Şekil ve suret veren, demektir.
Tekrar edelim mi?
Halık: Yaratan, yoktan var eden.
Bari: Eksiksiz yaratan.
Musavvir: Şekil ve suret veren.

---YAZANDAN ALLAH RAZI OLSUN---

ilk klomen denememdi bu ay 5 gün adet gecikmesinin ardından tüm ümitlerim yeşermişken az once adet oldum. inşallah bundan sonra bu kadar üzülmem çok zor beklemek ve hüsrana uğramak ağlamamak için ne kadar tutsamda kendımı bide bugun hamile bir misafirim vardı sürekli bebeğinin kıpırdayışlarını anlatırken içim kan ağlayarak onunla gülüp sohbet etmek zordu çok psikolojim dibe vurmuş durumda .....

masallah daha cok yeni evlisin.rabbim yuvanizi guzel bir bebekle tatlandirsin ins.neden tedaviye bu kadar erken basladin cnm belki kendiliginden olurdu.:44:

cnm bnm daha yeniymsn rabbim hayirlica bizide siraya sunnete katsn

kız arkadasım bır aylık evlıysen nıye hemen tedavıye basladın daha cooook erken degılmı canım benım *?

canlarım özel durumlar vardı :KK17:ondan tedaviye erken basladım.:KK17:amin Rabbim herkese nasip etsin kimsenin yuvasını cocuksuz koymasın.serephone içtim canım gecen ay fayda etmedi.bakalım bu ay nasıl olacak:26:

canlarım özel durumlar vardı :KK17:ondan tedaviye erken basladım.:KK17:amin Rabbim herkese nasip etsin kimsenin yuvasını cocuksuz koymasın.serephone içtim canım gecen ay fayda etmedi.bakalım bu ay nasıl olacak:26:

amin inşallaaaahhh rabbımın rahmetı buyuk gucu kudretı sonsuzzzzzz ısterse cıfter cıfter verır ınsallaahhhhhh

ilk klomen denememdi bu ay 5 gün adet gecikmesinin ardından tüm ümitlerim yeşermişken az once adet oldum. inşallah bundan sonra bu kadar üzülmem çok zor beklemek ve hüsrana uğramak ağlamamak için ne kadar tutsamda kendımı bide bugun hamile bir misafirim vardı sürekli bebeğinin kıpırdayışlarını anlatırken içim kan ağlayarak onunla gülüp sohbet etmek zordu çok psikolojim dibe vurmuş durumda .....

yazdıklarını okudum etkilendim canım ama şunu unutma yalnız sen değilsin burada bizler de aynı sıkıntıyı çekiyoruz kadın doğumcuya gidemiyorum oradaki hamile bayanları görünce ağlamamak için kendimi zor tutuyorum nefes bile alamıyorum inş rabbim bizlerin yüzlerini güldürür daha fazla aratmaz yokluğunu inş..sen rahat ol bitanem üzülme bol bol dua...

Canim benim doktorumda yumurta takibi yapmadi adet olmazsanda gel.olursanda 3. Gün gel demişti..

canım benm çok sevindim hamleymişsin günde kaç klomen aldım birde klomenden başka bişey kullandınmı ilaç iğne vs senn sorunun neydi

hic uzulme cnm bnm Allah c.c swdigi kula gec verirmis sewmedigi kulunada hemn verirms sesini duymamak icin ne mutluki Rabbimin sevdigi kuluyuz biz

zaten o hamilelerin,hamile kalmayan ugrasanlarin yaninda konusmalarindan bende nefret ediyorum.kac kere gordugumde eve geldigimde aglamisimdir,tamam paylasmak istiyor ama bunu dusunmeden yapiyor,bende yaram oldugu icin gocunuyorum iste.bide kolay kazanilan birseyin degeri olmazmis derler,arkadasim ya ben kilo alacam diyor,biz nelerde ugrasiyoruz onlar vucutlarinin bozulacagi derdindeler cinsiyeti derdindeler.ama su anda biz ne cinsiyet nede fizik derdindeyiz yeterki olsun diyoruz.bence biz cocuklarimizin daha cok kiymetini bilecez ins.

zaten o hamilelerin,hamile kalmayan ugrasanlarin yaninda konusmalarindan bende nefret ediyorum.kac kere gordugumde eve geldigimde aglamisimdir,tamam paylasmak istiyor ama bunu dusunmeden yapiyor,bende yaram oldugu icin gocunuyorum iste.bide kolay kazanilan birseyin degeri olmazmis derler,arkadasim ya ben kilo alacam diyor,biz nelerde ugrasiyoruz onlar vucutlarinin bozulacagi derdindeler cinsiyeti derdindeler.ama su anda biz ne cinsiyet nede fizik derdindeyiz yeterki olsun diyoruz.bence biz cocuklarimizin daha cok kiymetini bilecez ins.

onları suçlamıyorum mutlulular haliyle bunu paylaşmak istiyorlar ama bizzz ... bizim bunları dinlemeye gücümüz yokk. yorgunum mutsuzum geçicek biliyorum bizimde kucağımızda evlatlarımız olucak hemde en kıymetlilerinden olucaklar haklısın hiç umrumda değil fiziğim falan o yeter ki gelsin :KK43:((((

hic uzulme cnm bnm Allah c.c swdigi kula gec verirmis sewmedigi kulunada hemn verirms sesini duymamak icin ne mutluki Rabbimin sevdigi kuluyuz biz

öyleymiş dün bende cuma sohbetinde dinledim bunu Allah sevdiği kuluna verirmiş böyle dertler ve her üzüldüğümüzde bir günahımız silinirmiş. inşallah yinede çok bekletmez Rabbim doldurur kucağımızı...

onları suçlamıyorum mutlulular haliyle bunu paylaşmak istiyorlar ama bizzz ... bizim bunları dinlemeye gücümüz yokk. yorgunum mutsuzum geçicek biliyorum bizimde kucağımızda evlatlarımız olucak hemde en kıymetlilerinden olucaklar haklısın hiç umrumda değil fiziğim falan o yeter ki gelsin :KK43:((((

dedim ya haklilar ama ben yaram oldugundan dolayi zoruma gidiyor soyledikleri seyler.bak sen diyebiliyorsun kilo umrumda degil diye.bende diyorum ama kolay elde edenler bunu diyemiyorlar.herkesin bi sinavi var,bu da bizim sinavimiz cnm rabbim dermansiz dert vermesin cok sukur ki dermanimiz var tedavimizi oluyoruz

yazdıklarını okudum etkilendim canım ama şunu unutma yalnız sen değilsin burada bizler de aynı sıkıntıyı çekiyoruz kadın doğumcuya gidemiyorum oradaki hamile bayanları görünce ağlamamak için kendimi zor tutuyorum nefes bile alamıyorum inş rabbim bizlerin yüzlerini güldürür daha fazla aratmaz yokluğunu inş..sen rahat ol bitanem üzülme bol bol dua...

sağol canım desteğin için bu duygular kimseyle paylaşılmıyor malesef eşim üzülür diye susuyorum annem üzülür diye susuyorum ama ben ...... doktorA gittiğimde bende aynı seyleri düşünüyorum hepsi hamile ve kontrole geliyor sanki bir tek ben tedavi için geliyorum :KK43: çok üzgünüm geçicek biliyorum ama olmuyor işte üzülmeden ağlamadan dinmiyor acım...her namazımda dua ediyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin çok zormus beklemek ... evlat hasreti...

dedim ya haklilar ama ben yaram oldugundan dolayi zoruma gidiyor soyledikleri seyler.bak sen diyebiliyorsun kilo umrumda degil diye.bende diyorum ama kolay elde edenler bunu diyemiyorlar.herkesin bi sinavi var,bu da bizim sinavimiz cnm rabbim dermansiz dert vermesin cok sukur ki dermanimiz var tedavimizi oluyoruz

haklısın canım çok şükür dermansız derdimiz yok herşey normal ama evladımız yok demekki zamanı gelmedi daha beklemeye ve dua etmeye devam edicez..

kızlar ekledim bi çoğunuzu eklmediğim kimse varsa lütfen mesaj atsın bana... :KK16:

UĞURLU LİSTEMİZ :nazar:
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
İsyan123275 Mart 2014 2013Klomen ilk denemede HAMİŞŞ :KK49:
Evrakcu257 Mart 2014Klomen beklemede
Ariver2126 şubat 2014Klomenle ilk deneme
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede
Dennizkabugu307 Mart 2014Klomen+çatlatma iğnesi
Zozitos381 Mart 2014Klomenle ikinci deneme
13nisa28 9Mart 2014Klomenle ilk deneme
incitanemmm224 nisan 2014Klomenle ilk deneme
femiray2715 mart 2014Klomenle ilk deneme

sağol canım desteğin için bu duygular kimseyle paylaşılmıyor malesef eşim üzülür diye susuyorum annem üzülür diye susuyorum ama ben ...... doktorA gittiğimde bende aynı seyleri düşünüyorum hepsi hamile ve kontrole geliyor sanki bir tek ben tedavi için geliyorum :KK43: çok üzgünüm geçicek biliyorum ama olmuyor işte üzülmeden ağlamadan dinmiyor acım...her namazımda dua ediyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin çok zormus beklemek ... evlat hasreti...

canımmmmmmmmmm seni cok iyi anlıyorum...hastaneye gittiğimde kadınlar konuştuğumzda bir tek tedaviye gelen benimmm :KK14::KK14: herkes bebeğinin kalbinin atışı dinlemeye geliyor bebeğini görmeye geliyorr içim gidiyor cok özeniyorumm...eşimide aetık götürmüyorum hastaneye öncesinde hep benimle geliyordu benim psikolji gidiyor bari onun ki gitmesin üzülmesin diye götürmüyorum da..Rabbim c.c. hepimize nasip etsin evlatsızlık cok zor bişeymiş daha yolun başındayızz ama yakıp geciyor....

X