Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

ayyy cnm bnm tutar insallah doktor umutlu.konustu bu tutmazsa ikinci allahin iznyle tutar diyorlar ac karninami tok karninami aliyosn cnm insallah ikimizede iyi gelr

cnm ben tok karnina aliyorum sabah aksam ama ilactan ilaca farkta olabilir yinede yakininda bir eczane sor istersen.doktorun umutlu konusmasina sevindim ins doktorun dedigi gibi olur cnm ins.

cnm mrb bu yazdigini okudugumda yine yalniz olmadigimi gordum.heralde sadece bu psikolojide benim diye dusunuyordum.ben 5 vakitli namaz kilan kuran okuyan bir insanim.ama su anda ibadetimi yerine getiremiyorum.tam anlamiyla diyeyim.namaz kilarken aklimda hep cocuk,sanki onun icin kiliyormusum gibi.bi kac kez denedim bu psikolojiden alamadim kendimi.ve senin dusundugun gibi ayni ben soyle yaparsam rabbim nasip etmeyecek,ya bak diyorum o namaz bile kilmiyo hep dedikodu yapiyo insanlara yardimci degil onun neden bebegi olduda benim olmuyo diye surekli kendimi suclar surekli bir telase icindeyim.yani cok zor bir surecmis gercekten.rabbim kimsenin basina vermesin.bide benim soyle bir durumumda var ben yurt disinda yasadigim icin biz yalniziz cocuklarimiz yalniz kalmasin diye 2 arkadasla ayni ay korunmayi biraktik. o zaman ben 1 yillik evliydim biri 1,5 digeri 2.yani en az korunan bendim iclerinde ve korunmayi biraktigimiz o ay ikiside hamile kaldi ve suanda 7 aylik hamileler,ve surekli gorusmek zorundayim oyle iste annem derdi Allah kimseyi arkadaslarindan geri koymasin diye.gercektende cok zormus.[/QUOTE]

AH CANIM BENIIIIIIM BENDE ELHAMDULILLAH BES VAKIT NAMAZIMI KILAR HER FIRSATTA KURAN OKURUM BENIMDE NAMAZDA AKLIMA GELINCE SUNU DUSUNURUM BAK BUNU DENE MESELA TAHIYYATTASIN DEMI ETTIHIYATTUYU OKUYORSUN HEMEN AKLINA SUNU GETIR PEYGAMPE EFENDIMIZ MIRACA CIKTIGI GECE MELEKLERE ETTEHIYATTI SURESI ILE SELAM VERMIS VE ARDINDAN SALLIBARIK OKUMUS BUNU GETIRMEYE CALIS AKLINA BI AN OLSUN GIDER AKLINDAN. BİZ NE YAPARSAK YAPALIM ALEMLERIN RABBI ALLAHIMIZA TAM LAYIK KUL OLAMAYIZ ZATEN AMA ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ RABBIM İBADETLERİMİZDEN GERİ KOYMASIN INSALLAH BIZ NAMAZLARIMIZI SADECE ALLAHA HOS GORUNELIM DIYE KILMIYORUZ BITANEM BU BIZIM BORCUMUZ BUNUDA DUSUN.RABBIM ZAMANI GELINCE VERIR INSALLAH VERMESE BILE RABBIM BOYLE TAKTIR ETMIS YAPACAK NEYIMIZ VAR CANIM BENIM BIZIM ELİMİZDEN GELENI YAPALIM ALLAHIM YUZUMUZE BAKSIN INSALLAHHHHHHH

ne yıkayıp temızledıler ?

canm mrb bu seferhayırlı sonuclar al ınsallah. Klomen kullanmanın sebebı pco mu baska bısı mı kuzum
?

AH CANIM BENIIIIIIM BENDE ELHAMDULILLAH BES VAKIT NAMAZIMI KILAR HER FIRSATTA KURAN OKURUM BENIMDE NAMAZDA AKLIMA GELINCE SUNU DUSUNURUM BAK BUNU DENE MESELA TAHIYYATTASIN DEMI ETTIHIYATTUYU OKUYORSUN HEMEN AKLINA SUNU GETIR PEYGAMPE EFENDIMIZ MIRACA CIKTIGI GECE MELEKLERE ETTEHIYATTI SURESI ILE SELAM VERMIS VE ARDINDAN SALLIBARIK OKUMUS BUNU GETIRMEYE CALIS AKLINA BI AN OLSUN GIDER AKLINDAN. BİZ NE YAPARSAK YAPALIM ALEMLERIN RABBI ALLAHIMIZA TAM LAYIK KUL OLAMAYIZ ZATEN AMA ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ RABBIM İBADETLERİMİZDEN GERİ KOYMASIN INSALLAH BIZ NAMAZLARIMIZI SADECE ALLAHA HOS GORUNELIM DIYE KILMIYORUZ BITANEM BU BIZIM BORCUMUZ BUNUDA DUSUN.RABBIM ZAMANI GELINCE VERIR INSALLAH VERMESE BILE RABBIM BOYLE TAKTIR ETMIS YAPACAK NEYIMIZ VAR CANIM BENIM BIZIM ELİMİZDEN GELENI YAPALIM ALLAHIM YUZUMUZE BAKSIN INSALLAHHHHHHH[/QUOTE]

evet cnm dedigin gibi bizim elimizden hic birsey gelmiyor malesef rabbim ol dedikten sonra olur.herseyin bi zamani var ama sabretmek imkansiz.dedigini deneyecem cnm namaz kilarkenki birbirimizede dua edelim bu da cok onemli yer gok dua uzerine kurulu.Allahim kimseyi caresiz birakmasin.ben unv mevzunu bi bayanim bu alternatif tip felan bana cok sacma gelirdi,ama su caresiz durumda denemedim desem yalan olur yani,demekki caresizlik insana herseyi yaptiriyormus.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…