Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

ben 5.günü başladım klomene günde 2şer içtim.2 yumurtam oldu bu ay dün iğne vurundum 20mmken.bugün gece önemli dedi doktor.bende de yavaş yavaş problem çıkmaya başlayınca destek verelim dedi dr.prolaktin hormonum yükseliyor.adetimi engelliyor.doğal olarak yumurtlamayı da.
merak etme inş ilaçla kaliteli yumurtan olur.dr ne zaman gel derse git ihmal etme canım düzenli gitmek önemli

aynen öyle canımm cok şükür eşimle o kadar mutluyum ki huzurlu bir yuvam var anlayışlı dünyalar iyisi bir kocam var binlerce kez şükürevimizin tek eksiği bebeğimiz oda gelmiyor canım bak ben ekim ayında kimyasal gebelik gecirdim sonrasında zaten cok hastalandım enfeksiyonlar vs derken kac ay hiç düşünmek istemedim aslında hep istiyordum ama doktoruma gitmedim bıraktımm bakalım böyle olcak mı dedimm.ama böylede olmuyor canımm bende 25 yaşındayım ama sana tavsiyemm tedavine başlaa.. 1 ay bile o kadar değrli ki cünkü...bebeğimizi 1 ay erken almak varkenn neden erteleyelim ki böyle düşünn canımmm..tabikide önce Rabbim c.c. nasip edecek tıpta önemli..inş bebeğimizi bizi daha fazla bekletmeden gelir canımm sabır ve duaaa...

canım benm çok sevindim hamleymişsin günde kaç klomen aldım birde klomenden başka bişey kullandınmı ilaç iğne vs senn sorunun neydi

Tatlim yeni gördüm çok göremiyorum.bu ara...
Tatlim adetin 3. Günü basladim 5 gun günde 2 defa kullandım. Adetin 15. Günüde duphastona basladim 25 gün biraktim canim 26. Günde hamile olduğumu ogrendim ...farisi sizlere kuzumm

kızlarrr salı gunu adetımın 14. gunu ıgne oldum ve oldugum gunden berı artarak agrılarım var ınce ınca daha cok sol tarafımda agrı hısseden var mı ben gıbı yada nedenı hakkında fıkrı olan bısıler dermısınız lutfen ???

kuzumm hoşgeldinnn

ayy inşallahhh tutarr canımmm:) evet asla ihmal etmicem eşimde bir yandan ilaç kullanıyor hep ümitliyim 13nde gidicem bakalım kaç mm olmuş:) banada günde 1 tane verdi bakalım bnm progesteron 5.99 çıktı 6 olması gerekiyor dedi hafif desteklicem dedi bakalım %50 şansın olucak dedi ümitliyim

İNŞALLAH CANIM.. tamam denemeye devam :) olucak gelicek o evlat minicik elleriyle tutacak elimizden annecimmm diycek dünyalar bizim olucak herşey güzel olucak ağlamak yok üzülmek yokkkk :)

İNŞALLAH CANIM.. tamam denemeye devam :) olucak gelicek o evlat minicik elleriyle tutacak elimizden annecimmm diycek dünyalar bizim olucak herşey güzel olucak ağlamak yok üzülmek yokkkk :)

ben öyle diyprum artık canım sonuna kdar dvam tip bebeğe kadar yolu var diyorummm bol bol dua et birde kürlere nanır mısın bilmem ama onları dene canımm

bebeğim benim hala gelmedi kırmızılar ne ağrı ne sızııı ama ateşim düşüyor yavaştan bilemiyorumm

canım senin kaçıncı günün bugün inşallah gelmez o hain kırmızı :) bugün beni şok etti ağrı yok sızı yok bir anda wc de peçetede görünce aaaa diyip kalmışım :) ama sabah anlamıştım ben ateşim hergün 36,5 iken bugün 36,1 di baktım ve uyumaya devam ettim :)

bebeğim benim hala gelmedi kırmızılar ne ağrı ne sızııı ama ateşim düşüyor yavaştan bilemiyorumm

Düşmesin o atess yaaaa Esim fenaladti acile gittik o da burnundaki tampon yüzünden nefes alamamasindan kaynaklanmis.. Acildeki doktor soğuk buhar yapin odada dedi simdi kuzenim buhar mak getirdi baya rahatladi güzelce yemek yedi sikur sinunda

inş canım amin hepimizin emeği boşa çıkmaz inş.işte böyle azıcık da olsa problem ,engelleyince engeliyor demek ki.keşke bu destekle olsa rabbim bilir en doğrusunu hep öyle dua ediyorum.testi tekrar et farklı çıkabilir

Benimde adete 5-6 Gin kala peceteye kan gelmişti hatirliomusunnn yerlesmeymis o

ben oldum dün.ben de senin tersinim canım şu anda.ben de meraktayım

canımmm bugün regl günüm benimm sabah değişik bişey oldu yaa bi ölçtüm 36.8 diye hatırlıyordum sonrasında 36.5 i zor gördü alla allaa acaba yanlış mı gördüm dedim bi dahada ölçmedim gelecek benimkiler dedimm.şuan ateşim 37.2 yeni ölçtüm ama akşam ateşi önemli dğeil önemli olan sabah bakalım gelirler yakındaa

düşmesin kuzum bencede yaaaaaa canım cok cok gecmiş olsunn burun ameliyatı cok zor yaa Allah c.c. şifa versin kuzumm yormayın kendinizz bebşinle cok

Benimde adete 5-6 Gin kala peceteye kan gelmişti hatirliomusunnn yerlesmeymis o

hatırlıyorum canım benim ama bu güldür güldür geliyorrrr :) ve çok sancım var . peçeteyi ilk gördüğümde aklıma sen geldin zaten :) ama malesef o kadarda kalmadı benimki...

dunmu ıgne oldun ? senınde hıc agrın yokmu ? bılmece gıbı konusmussun bacım klomende ılk ayım benım catlatma ıgnesınden sonra ılışki için ne dedı sana doktorun ?

allah iyiliğini versin kız ne bilmecesi
dün çatlama iğnesi oldum ağrım yok diyorum.sabahtan beri bakıyorum herkes çok ağrıdan bahsediyo.ilişki bugün gece 2 dedi.sonra pazartesi sonra çarşamba diye gidiyor.ilk vurunduğunda ağrın var mıydı?ben çatlamadı diye düşünmeye başladım.akıntın var mıydı?bende yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…