Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

merhaba benide listeye ekleye bilirmisin canım bat 9mart yaş 28 ilk defa klomen kullandım ve çatlama iğnesi oldum şuanda beklemedeyim. liste inşallah uğurlu gelir :)

ben buraya çoğunlukla cepten giriyorum o yüzden sadece sizleri takip edebiliyorum yazamıyorum ama bütün dualarımla katılıyorum sizlere inş hepimiz bebişlerimize kavuşuruz. bende bu ay arı sütü kullanmaya başladım hem erkek hem bayan için çok faydaları var 2 3 ay düzenli kullanım sonunda hamile kalınıyomuş diye duydum bakalım ne kadar doğru. prolaktinim olduğundan incir kürü yapmaya çekiniyorum bu ay kırmızıları görürsem havuç suyuna başlayacam bende şimdi beklemedeyim ama adet olacakmışım gibi geliyor adet sancım yok gögüsterimde hassasiyet yok hiç bi belirti yok sadece karnım acıyo gerçi gögüs hassasiyeti yaşadığım aylarda da hep boş geçtim

Teşekkür ederim canım. Bir nebze olsun faydam olduysa ne mutlu bana. Paylaştıkta rahatlıyor insan. Allah senden de razı olsun inş hepimizin yüzü güler bu topikte :)

inşallah bacımmm inşallahhhh rabbim bizim içinde ayırmıstır guzel bebısler ınsallah geleceklerı zamanı beklıyordur kucuk canlarımız....

canım meraba bende klomen kullanıyorm bu ılk ayım bat 18 mart ınsallah gelmez kırmızı mırmızı falan arı sutunu bana da kayınvalidem soledı gecen hafta cooooook faydalıymıs ama iyi ve guvenılır bır yerden bulmak gerekıyormus sen nerden temın ettın canım ve gunde hangı dozlarda lıyorsun bılgı verırsen sevınırım guvenılır bır yerden aldım dersen bende temın etmek ısrıyorum aldıgın yerden canım bıde fıyatı nedır?

zonguldaktayım canım aktardan aldım krem kutusu gibi bişeyin içinde küçük bi kutu ince tahta bi spatulası var onunla günde bi tane yiyosun o da leblebi büyüklüğünde falan oluyor eşimede yediriyorum sperleri kaliteli olsun diye. yanlış hatırlamıyorsam 45 gr'ı 50tl ydi.

markası varmı canım bende ankaradayım burdakı aktarlardan markaya gore arayım . fiyatı pahalıymıs ıyı bısıdır o zaman kanımca. ılk ayın mı ne kdardır kullanıyon balım ? ınsllah faydasını gorurusun .

marka yazmıyo canım üstünde. 1 haftadır kullanıyorum bende bi arkadaşımın tavsiyesiyle o yerden aldım o kullandı 3.ayında hamile kaldı. 2 senedir olmuyodu onunda. benimde 7 aydır olmuyor ama ilk ocak ayında adetimde çok sancım olunca doktora gittim kist patlaması dedi 1 hafta ilaç kullandım yumurta takibide yaptırmak istiyorum dedim o ay baktı yumurtalar geç gelişıyo dedi şubattada klomen kullandım ilk. solda 4 sağda 2 yumurtam oluştu. ama ne durumdayım bilmiyorum. iğneden sonra kontrol istemedi günün geçerse gel adet olursan 3.gün yine gel dedi. pahalı ama çabuk biteceğede benzemiyor. 1 ay kesin gider 2.ayda da kullanırım gibi geliyo az yiyosun çünkü

Son düzenleme:

bende ankarada ıyıce bı arstırıcam bakalım bende 9 aylık evlıyım 8 aydır korunmuyoruz yumurtalarım benımde yeterlı buyukluge ulasmıyormus klomenın ılk ayındayım bende catlatma ıgnemı oldum bat 18 mart beklemedeyım ama benımolgunlasmıs tek yumurtam var senın maasallah bırsuru varmıs.

önemli olan tutması canım benim bide adetim genelde 1 hafta geçer ama bu ay ne olacak çok merak edriyorum bekleyincede zmn geçmiyor. pzr gününü sabırsızlıkla bekliyorum. arada sancım oluyo ama geçiyo birde dil altından ateşini ölçüyormusun benim 36.8 ile 37. arası değişiyor sabahları her dakka ölçer oldum artık 37.4 e kadar çıktığı bile oluyor gün içinde ilk zmnlar 36.3-6 falandı ama umutlanmakta istemiyorum sonra çok üzülüyorum

benım ılk catlatma ıgnem canım ıgeneyıde salı gunu oldum ust uste 3 gun ılıskı dedı doktorum. 9 aylık evlıyım ben. sen kac yasındasın canım
?

ben 28 yaşındayım ben dk'a cuma gitmiştim pzts'ye kadar ilişkiye girme pzr iğne ol pzts çarş cuma pazar ilişki demişti. bekleyince sperm kaliteli oluyo dedi. bende 7 aydır evliyim

Son düzenleme:

canım beklentı ne kadr cok olursa hayal kırıklıgıda o kadar cok olurrr. o ates olçme aletını cekmecenın en derınıne koy cıkarma belirtiler kisiden kisiye degıstıgı gıbı gebelıkten gebelıge bıle degısır gun saymayı bırak ben sen sorana dek hangı gun ıgne oldugumu hıc hesaplamamıstım bıle yapmak ısteyınce oluyor unut gun hesaplarını ates olçmeyı falan ben ates falan olcmuyorum kendını bı rahat bırak canım benım. arı sutu de fayda verır ınsallah o dogurganıkta bı mucızeymıs bende bulucam ınsallah

ben 28 yaşındayım ben dk'a cuma gitmiştim pzts'ye kadar ilişkiye girme pzr iğne ol pzts çarş cuma pazar ilişki demişti. bekleyince sperm kaliteli oluyo dedi. bende 7 aydır evliyim

sen nıye beklemedın 1 yılı canım normalde bır yıl bekle dıyorlarya bnım adetler gecıkıyordu 25 gun falan ama gebelık yoktu onun ıcın gıttım 1 yılı beklemeden ınsallah rabbımın gucune gıtmez

doğru söylüyosun beklenti fazla olunca üzüntüde fazla oluyor ama ister istemezde 2 aydır gün hesaplıyorum öncesinde hesaplamıyordum bile. arı sütünün faydası çok diye duydum başka hastalıklarda da faydalıymış nettede yazıyo inş hepimizin biran önce olur

kist patlaması bahane oldu aslında canım. ama gittigimde ii oldu bence hem geç geliştiğini ögrendim hem prolaktinimde yükseldiğini öğrendim onun içinde dostinex verdi.bende prolantin yüksekliğide var

kist patlaması bahane oldu aslında canım. ama gittigimde ii oldu bence hem geç geliştiğini ögrendim hem prolaktinimde yükseldiğini öğrendim onun içinde dostinex verdi.bende prolantin yüksekliğide var

benımde adet gecıkmesı bahanesı oldu ıste kuzum allahım ınsallah bekletmesın rabbım tez zamanda versın bebecıklerımızıııııııııııııı AMİNNNNNNNNNNNNN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…