Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

seni sevdiğim için küserim işteee Allah c.c. şifa versin kuzummm benim yarın büyük günnnn cok sancılı olacak bu ay coooookkk gelsinde gitsinnnler yeni ayyy yepyeni umutlar olacak

İnş canimm bende hep dua ediyorum inaniyieumm olacak kuzumm

bu klomenle ilk ayımdı. zaten hiç belirti yoktu ama işte insan yine de umut ediyor.. moralim çok bozukkk

moralinn bozulması cok dogal tabbı canım ama cabuk toparlan onunde yenı bı ay var. ıste yumurtalarımız buymus olsa da eşimizde bi sorun olmasada rahım temız olsada rabbim zamanı gelmeyınce vermıyor kendını bole tesellı et. sukur kı ılacla yumurtaların buyumus ve ıkı tane olusmuıs ne guzel hem daha bu ılk ay şimdiden cok bırakma kendını canım. benımde ılk ayım bat 18 mart bende beklıyorum kısmet ....

hadi inşallah canım.. Allah yardımcımız olsun.. çok teşekkür ederim desteğin için.. haklısın zamanı var demek ki...

canım bende salı gunu ıgne oldum ılıskı tarıhı verdı haftayada kontrole gel dedı ne kontrolu bılmıorum sormayı un uttum o an . gun sayma ama bence daha sabırsız olunuyor o zaman . adet gelmezse zaten bebek gelmıs demektır ınsallah

hadi inşallah canım.. Allah yardımcımız olsun.. çok teşekkür ederim desteğin için.. haklısın zamanı var demek ki...

amin canım benım inşallah. ilk ayda olumlu sonuc alan cok az zaten bende pek umutlu degılım bu ay ıcın hayal kırıklıgı olsun ıstemıyorum cunku. allaha sukur kı sorunumuzun ne oldgnu bılıyoruz ve sukur kı caresı var ...

herkese selammm bende bu hafta klomen kullandım ve pazartesi günü kontrolüm var aranıza katılmak istedim kabul ederseniz

okunan ezanlar hurmetıne rabbıııımmmmm dularımızı kabukl eyle saglıklı hayırlı evlatlar nasıp eyle!!!!!!!!!aminnnnnnnnnnnn

kızlar klomen ilacınızın adı ne ve tok mu aç karnına mı başlıyoruz bende yarın alacam bugun almayı unuttum

Teşekkür ederim canım. Bir nebze olsun faydam olduysa ne mutlu bana. Paylaştıkta rahatlıyor insan. Allah senden de razı olsun inş hepimizin yüzü güler bu topikte :)

İnşallah ya ignen etkisi diye umutlanmiyrum bgnde silik cikti pzrtesi kan vercem nasipse ... Canim bana herhangi birşey yok diyorlar yumurtalarim gayet caliskan bi tüp filmi çekilmedi. 2 ay daha olmazsa oda çekilecek bu arada igbebin etkisi 8 .günde olabilir mi eczaci olmaz dedi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…