Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

haklısın canım farkındayım. Herşeyin hayırlısı olsun her ne kadar çok istesemde aslında hayırlısıysa olsun diyorum. Halimede hep şükrediyorum

evet bende cok ıstıyorum allahın znıyle ana babasına hayırlı saglıklı vatana mıllete hayırlı evlatlar ınsallah alllahımmmmmmmmm aminnnnnnnnnnn senin bat benden once ınsallah hayırlı haberı verırsın bırkac gune

evet bende cok ıstıyorum allahın znıyle ana babasına hayırlı saglıklı vatana mıllete hayırlı evlatlar ınsallah alllahımmmmmmmmm aminnnnnnnnnnn senin bat benden once ınsallah hayırlı haberı verırsın bırkac gune

inş canım önümüzdeki haftaiçi test yapmayı düşünüyorum. inşallah adet olmazsam adet gecikmesi oluyor çünkü bende. haftasonundan haftasonuna böyle rahat yazbilecem hafta içi yine cepten girdiğimden yazamayacam :KK4:

inş canım önümüzdeki haftaiçi test yapmayı düşünüyorum. inşallah adet olmazsam adet gecikmesi oluyor çünkü bende. haftasonundan haftasonuna böyle rahat yazbilecem hafta içi yine cepten girdiğimden yazamayacam :KK4:

cepten grıncede yazabılıyon cnım ben bazen cepten yazıyorum sen nıye yazamıyorsun ?

Öncelikle iyi akşamlar Arkadaşlar... Klomenle ilgili bir sürü konu var hepsini de okudum ama hiç biri güncel değil o yüzden yeni bi konu açmaya karar verdim... bugün itibariyle klomen kullanmaya başladım... aslında hiç bir sorunum da yok ÇOK ŞÜKÜR.. biraz da acele ettim sanırım çünkü çok yeni evliyim doktorum bu kadar sabırsızlandığımı görünce bu ayı garantiye alalım yumurtlar bizim kontrolümzde olsun diyip klomen verdi.. önce sıcak bakmadım ama eşim kullanmamı isteyince kullanmaya başladım.. Çok uzattım :)) konuya gelelim, klomen kullanıp hamile kalanlar yazıp destek ve moral verirse çok sevinirim..
Klomen kullananlar yeni başlayanlarla bu yolda birbirimize destek olmayı da çok isterim..
Allah hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın :nazar:

UĞURLU LİSTEMİZ :nazar:
İSİM

YAŞBAT
SONUÇ
İsyan123275 Mart 2014 2013Klomen ilk denemede HAMİŞŞ :KK49:
Evrakcu257 Mart 2014Klomen beklemede
Ariver2126 şubat 2014Klomenle ilk deneme
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede
Dennizkabugu307 Mart 2014Klomen+çatlatma iğnesi
Zozitos381 Mart 2014Klomenle ikinci deneme

Slm cnm çok güzel bi konuya deginmişsin bende 2 yıl olcak Nisan'da bebek isteyeli ve evleneli '3 yıl' olcak bu yaz ,
Ocak ayında kullandım klomen ve iğne kullandım olmadı doktor iki ay ara verip tekrar kullanmamı söyledi klomen ve iğne ayrıyeten çatlatma iğnesi busefer inşallah 2 haftaya kadar adetimin gelmesini bekliyorum tekrar tedaviye başlamak için hayırlısı ve inofolik verdi banada 3 ay kullancam
Bizim sonuçlarda iyi sorun yok heralde tek sorun çatlatma problemi :44:

Son düzenleme:
canım bende salı gunu ıgne oldum ılıskı tarıhı verdı haftayada kontrole gel dedı ne kontrolu bılmıorum sormayı un uttum o an . gun sayma ama bence daha sabırsız olunuyor o zaman . adet gelmezse zaten bebek gelmıs demektır ınsallah :KK70:

regliye çok war ama ne yapalım mecbur beklicez.....seni haftaya nie çağırdıki acaba 1 haftada birşey belli olurmu ki...:)neyse inşş hamişizdiir:KK49::KK49:

regliye çok war ama ne yapalım mecbur beklicez.....seni haftaya nie çağırdıki acaba 1 haftada birşey belli olurmu ki...:)neyse inşş hamişizdiir:KK49::KK49:

bilmiyom canım haftaya kontrole gel dedı bende herseyı sorarım normalde sormadım saf gıbı ama gıtmeyı dusunmuyorum . sen ne durumdasın canım kacıncı ayındasın ?

bilmiyom canım haftaya kontrole gel dedı bende herseyı sorarım normalde sormadım saf gıbı ama gıtmeyı dusunmuyorum . sen ne durumdasın canım kacıncı ayındasın ?

olurmu gitmeyi düşünmüyorum da neeee. bakacak yumurtan çatlamış mı rahimde bi gelişme bi değişiklik var mı gideceksin tatlım. güzel haberler alıp geleceksin tamam mıııı:KK9: :KK9: :KK9:

İnşallah ya ignen etkisi diye umutlanmiyrum bgnde silik cikti pzrtesi kan vercem nasipse ... Canim bana herhangi birşey yok diyorlar yumurtalarim gayet caliskan bi tüp filmi çekilmedi. 2 ay daha olmazsa oda çekilecek bu arada igbebin etkisi 8 .günde olabilir mi eczaci olmaz dedi ama

hadı hayırlısı canım ıns hamılesındır pazartesı ıns muradına erersın

kist patlaması bahane oldu aslında canım. ama gittigimde ii oldu bence hem geç geliştiğini ögrendim hem prolaktinimde yükseldiğini öğrendim onun içinde dostinex verdi.bende prolantin yüksekliğide var

canım prolaktinin kaç çıktı

olurmu gitmeyi düşünmüyorum da neeee. bakacak yumurtan çatlamış mı rahimde bi gelişme bi değişiklik var mı gideceksin tatlım. güzel haberler alıp geleceksin tamam mıııı:KK9: :KK9: :KK9:

eylulcummm ozelden yazacaktım sımdı sana bız sabaha kadar konustuk canım bebegım olmaycak dıye o kadar cok korkuyorum kı kocama kotu davranırsam rabbım bebek vermez dıye bıle korkuyorum uzatmadım bayaa bı ozur dıledı dun gece kendınce acıklamalar yaptı dusunuyorum ortada bellı bısı yok kıza yazdıgı herhangı ahlaksız bısı allahım dedım cuma gunu hurmetıne asi bi kul olmaktan koru beni dedim sabah işe yolladım hayırlı işler dedim. aksam sevdiğim tatlılardan almış ogleden sonra aradı yemek yapmadısarı cıkalım dedı ben yapmıstım bıle ben yemegı gerek yok dedım. işte bole eylulcum saol canım ılgılendıgın ıcın. ınsanın yuzunu bıle gormedıgı ama kendını dusunen bırılerının oldugunu bılmesı coooooook guzelllllllllll :)

yok canım evdeyim malesef burada istediğim gibi iş bulamuyorum evlenmeden önce ankarada çalışıyodum :KK43: sen çalışıyomusun

canım tedavin hayırlı olur inş rabbim gönlünün muradını versin. bu arada profilindeki kediye bayıldımmm.

X