Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

seni sevdiğim için küserim işteee :KK1::KK1: Allah c.c. şifa versin kuzummm benim yarın büyük günnnn cok sancılı olacak bu ay coooookkk gelsinde gitsinnnler yeni ayyy yepyeni umutlar olacak :KK16::KK16:

İnş canimm bende hep dua ediyorum inaniyieumm olacak kuzumm:KK16:

canım cok yumurta olmasışansı attırır boyutuda gzel..ama herşey Rabbme kalmış benim yumurtlamam bu ay cok yüksekti ama testlerimm negatif Rabbime kalmış yani canımmm inş bebişin seninle olur bu ayy canımmm :KK16:

inşallah canım inşallah sanada en kısa zamanda nasip etsin rabbim :emir_bebek:

bu klomenle ilk ayımdı. zaten hiç belirti yoktu ama işte insan yine de umut ediyor.. moralim çok bozukkk :KK43:

moralinn bozulması cok dogal tabbı canım ama cabuk toparlan onunde yenı bı ay var. ıste yumurtalarımız buymus olsa da eşimizde bi sorun olmasada rahım temız olsada rabbim zamanı gelmeyınce vermıyor kendını bole tesellı et. sukur kı ılacla yumurtaların buyumus ve ıkı tane olusmuıs ne guzel hem daha bu ılk ay şimdiden cok bırakma kendını canım. benımde ılk ayım bat 18 mart bende beklıyorum kısmet ....

moralinn bozulması cok dogal tabbı canım ama cabuk toparlan onunde yenı bı ay var. ıste yumurtalarımız buymus olsa da eşimizde bi sorun olmasada rahım temız olsada rabbim zamanı gelmeyınce vermıyor kendını bole tesellı et. sukur kı ılacla yumurtaların buyumus ve ıkı tane olusmuıs ne guzel hem daha bu ılk ay şimdiden cok bırakma kendını canım. benımde ılk ayım bat 18 mart bende beklıyorum kısmet ....

hadi inşallah canım.. Allah yardımcımız olsun.. çok teşekkür ederim desteğin için.. haklısın zamanı var demek ki...

mrb aranıza yeni katıldımm:) bu ay bende klomen kullandım we 27.02.2014 tarihinde owitrelle iğne oldum doktor regl bir gün geçerse gel dedi ama kaç gün sonra olucağmı söyledimi hatrlamıyorum şimdi ben ne yapıyım iğneden 14 gün sonra regl olunuyormuş ama benim regl tarihim 19 weya 20 si ne yapmam gerek hangisini beklicemm kafam çok karıştı... :44:

canım bende salı gunu ıgne oldum ılıskı tarıhı verdı haftayada kontrole gel dedı ne kontrolu bılmıorum sormayı un uttum o an . gun sayma ama bence daha sabırsız olunuyor o zaman . adet gelmezse zaten bebek gelmıs demektır ınsallah :KK70:

hadi inşallah canım.. Allah yardımcımız olsun.. çok teşekkür ederim desteğin için.. haklısın zamanı var demek ki...

amin canım benım inşallah. ilk ayda olumlu sonuc alan cok az zaten bende pek umutlu degılım bu ay ıcın hayal kırıklıgı olsun ıstemıyorum cunku. allaha sukur kı sorunumuzun ne oldgnu bılıyoruz ve sukur kı caresı var ...

herkese selammm bende bu hafta klomen kullandım ve pazartesi günü kontrolüm var aranıza katılmak istedim kabul ederseniz :KK34::KK34::KK34:

okunan ezanlar hurmetıne rabbıııımmmmm dularımızı kabukl eyle saglıklı hayırlı evlatlar nasıp eyle!!!!!!!!!aminnnnnnnnnnnn

kızlar klomen ilacınızın adı ne ve tok mu aç karnına mı başlıyoruz bende yarın alacam bugun almayı unuttum

gecmis olsun CNm Allah sabır versin inşallah izme kendini deyince acılarımız geçmiyo ama merhem oluyo en azından Allah tazimizi olsun senden ne kadar sikintiliydim kendime geldim biraz Rabbim gonlune göre versin inşallah arkadasım

Teşekkür ederim canım. Bir nebze olsun faydam olduysa ne mutlu bana. Paylaştıkta rahatlıyor insan. Allah senden de razı olsun inş hepimizin yüzü güler bu topikte :)

Mrb canim benim ya bende 1 bucuk yillir evliyim cocuk istiyorum 1yildir istiyoruz olmuyo sen doktora gittiginde neden olmadigi hakkinda ne dedi benim yumurtalarim buyumuyo ondan bu ay bende klomene basliycam doktorun eger sonuc almazsak igne dedi ins hamilesindir canim ya
İnşallah ya ignen etkisi diye umutlanmiyrum bgnde silik cikti pzrtesi kan vercem nasipse ... Canim bana herhangi birşey yok diyorlar yumurtalarim gayet caliskan bi tüp filmi çekilmedi. 2 ay daha olmazsa oda çekilecek bu arada igbebin etkisi 8 .günde olabilir mi eczaci olmaz dedi ama

Ya canim seni umutlandirmak istemem ama bence hamilesin cunku kiz kardesim gebe 3aylik gebelik testini birlikte yaptik ilk hic bisey yoktu 15dk gectikten sonra okadar bulanik varla yok arasi bir cizgi olmaya basladi sonra saatler sonra koyulasmaya basladi baya bir belirginlesti doktora gittik 10 numara gebe oldugunu soyledi hadi hayirlisi canim ya haber ver

X