Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kızlar çatlatma iğnemi dün oldum bu akşam ilişki dedi doktor çatlatma iğnesi olupda yumurta çatlamama ihtimali varmı _? 2 tane yumurtam var doktor güzel yumurtan var dedi inş. çatlar

merhaba kızlar bende klomen kullanmaya basladım bu ay ama sonuc alamıcam galıba bu arada bende pko var benım gıbı pko olup hamıle kalan arkadaslar varmı klomenle yoksa asılamaya mı gecım hemen karar veremedım

Doktora gidemedim canim esimdendolayi bilmiorum cok artmis

ne güzel kendin takip edion labaratuara git kan ver bak ne güzel valla :=) canım yakın zamnda doktoruna görün baksın bi çok çıkmış bencede ya geç geldi sabırsız bebiş fazla fazla artıo :=)

sağol canım vallaa doktorum dunku muanemde baktıgı an maşallah ben bu kadar buyucegını tahmın etmıyordum 18mm olmus dedı ve gun asırı ılıskıye grın ve gecknce gel gebelk testı apalım dedı ama bn korkuyrumm umut edıp hayal kırıklgna ugrynca cok uzuluyr ınsan bakjalm hyrlsı olsn dn dktra gdm esmle brlkte olmadk bgn gece denk gelır dencz bakalm hyrlsı

merhaba kızlar bende klomen kullanmaya basladım bu ay ama sonuc alamıcam galıba bu arada bende pko var benım gıbı pko olup hamıle kalan arkadaslar varmı klomenle yoksa asılamaya mı gecım hemen karar veremedım

canım klomenı ne kadar kullandın ve ne kadar olmus yumurtan çünkü bn 5 gun kullndm ve bende umutlu degıldım dun dktra gtdmm bana clk guzel 18mm olms smdı sıra kndlgnden ctlmsnda dedı

18 mm zten çatlamasına cok az kalmış çatlar canımm bugünlerde gün aşırı ilişkiyi ihmal etmeyin bu süreçte mutlaka cok önemli bu inş bebişin gelir bende bu ay ilk tedavimdi olmadı ama nasip hayırlısı olsun inş..

inşallah canım yani eşim en buyuk destekcım ama su sıralar arkdslrı ve cvremzde o kadar hamıle kaln varkı artık boyle bana belli etmıyor ama oda cok ıstıyor nasıl gecıcek bu ay bılmıyoruz

Doktora gidemedim canim esimdendolayi bilmiorum cok artmis

canım fazla abartılı artmamış kafana takma onu herşey normal .senin değerin 2 gün önce 50 lerdeydi sonraki gün 100 lere cıktı şimdi ise 200 lerde iki kat arttığı için herşey yolunda kuzummm maşallahhh

Kızlar çatlatma iğnemi dün oldum bu akşam ilişki dedi doktor çatlatma iğnesi olupda yumurta çatlamama ihtimali varmı _? 2 tane yumurtam var doktor güzel yumurtan var dedi inş. çatlar
catlar canım hiç korkmaa calışamara hız verin sizz
bendede azcık pko varmış öğrenmiş oldumm.ben sonuç aldım canım yumurtam oluştu çatladı bile bunları hiç kafana takma klomenine devam et
inşallah canım yani eşim en buyuk destekcım ama su sıralar arkdslrı ve cvremzde o kadar hamıle kaln varkı artık boyle bana belli etmıyor ama oda cok ıstıyor nasıl gecıcek bu ay bılmıyoruz

bizdede öyle vallaa napalım elimizde değil ki Allah 'tan sonuçtaa kuzumm inş daha fazla beklemeyiz hayırlısıyla

Kızlar bişey sorcam size ben bu ay klomen kullandım bir işe yaramadı bu ay kullanmasamda tarçın bal çörek otu karışımı yesem olurmu

hoşgeldin aramıza canım
Kızlar bişey sorcam size ben bu ay klomen kullandım bir işe yaramadı bu ay kullanmasamda tarçın bal çörek otu karışımı yesem olurmu

niye işe yaramadı canım adet mi oldun..

kızlar pek giremiyorum ya nasılsınız nasıl gidiyor.. var mı yni haberler... hamile kalanlar adet olanlar...

canım klomenı ne kadar kullandın ve ne kadar olmus yumurtan çünkü bn 5 gun kullndm ve bende umutlu degıldım dun dktra gtdmm bana clk guzel 18mm olms smdı sıra kndlgnden ctlmsnda dedı

5 gun kullandım bende gıttım 12. gununde 11 mm dedı yarın bı daha gıtcem bakalım buyumus mu dıye

Kizlar esim burnundan ameliyat oldu hasatenedeyiz..benim kan 2 gunde 56 dan 205 e firlamis

annenin coj dikkat etmesi gerekiyi ne kadar az kisi bilirse edepli olur.anne yalan soylerse vay cocugun halune anne karninda basliyck.cok dikkat etmemz lqzim salih saliha ewlqtlar olmalari icin.gecmis olsun isyan esine rabbim safi ismiyle sifa versn insallah

kızlar doktordan geliyorum. ultrasonda herşey temiz çıktı zaten kistten şüüphelendim demişti 21. gün testinde progesteron 5.99 çıkmıştı adam gibi açıklama yapmdı o gün. bugün sordum sorunum ne falan diye. normali 6 dedi senin tam ucu ucuna dedi yumurta azıcık tembel dedi çatlamış ama dedi. en hafif klomen veriyorum %50 şans ayda dedi bakalım kızlarr inşallah olur. cumartesi ilaca başlıcam 5 gün kullan 6. gün gel dedi. sizin yumurtalar kaç mm oluyordu gittiğinizde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…