klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Herkese merhaba..

ÇAPA infertilite kliniğinde tedavi görmekte olan bir PKO'luyum..
1. Aşılama iptal oldu, çünkü yapılan tüm gonal-f iğnelerime rağmen yumurtalar büyümedi..
2. Aşılama için herseye yeniden başladık.. bugun itibariyle kontrole gittiğimde, DR. 3 yumurta olduğunu söyledi.. inanamıyorumm.. bu gece ovitrelle çatlatma iğnesini yapacağız.. çarşamba da aşılamaaa..
Öncelikli olarak, ALLAH isteyen herkese HAYIRLI, SAĞLIKLI VE BAHTI AÇIK evlatlar nasip etsin..

DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN KADER ARKADAŞLARIM..
SEVGİLER..
BURCU

Allah gönlune göre versin İnsallah ilk asılama tutturanlardan olursun bizede mutlaka sonucu bildir.

Allah gönlune göre versin İnsallah ilk asılama tutturanlardan olursun bizede mutlaka sonucu bildir.

Gelişmeleri yazarım...
Açıkçası umudum yok, ama ihtimali değerlendirmekten başka çare yok..
Bir de devletin sağladığı tüp bebek hakkı aşamasına gidebilmek için 2 aşılama şartmış.. bunda da olmazsa, artık 8-9 ay sonrasına tüp bebek randevusu veriyorlar..
Allah hepimizin gönlüne göre versin..

kııııızzzzzzz adet mi oldn sen vay anam vayyyyyyy desene bende senin arkandan gelicemmmm :18::18::18::18::18::18::18::18::18: ağlayacam şimdi ben çok korkuyorum yaaa:18::18::18:

sedacım sende kendini üzüp yıpratma canım inşallah bu ay düzgün şekilde kullanırsın ilaçlarını ve bebeğin gelir canım

kizlar bu ayda adet oldum,hic umudum yoktu ama keske melegim benimle olsaydi yinede,simdi bu ay asilama yapcak dr`da randevumuz var 10 nisanda bakalim ne diyecek ama yinede bu ayi bos geciyoruz vucudum dinlencekmis drum dedi, bakalim artik nolcaksa hayirlisi olsun, bat 1 mayis sanirim.

canım inşallah aşılama ile gelir meleğin hem aşılamada şans daha yüksek inşallah tutar

Kızlar herkese günaydııııııııııııın güzel ve hayırlı haberler alırsınız inşallah.Ağrısı olan arkadaşlar klomen bitince mi ağrınız başlıyo kasıklarınızda yoksa içerken de ağrı oluyor mu ....Bende hiç ağrı falan yok bugün klomen içeli 4.günüm tık yok offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff.Acaba klomen bitince mi bu yumurtalar büyümeye başlıyo anlayamadım gitti metabolizmamı .....

canım bende içerken olmuyo ağrı bittikten sonra hatta 10. 12. günü falan ağrı oluyo büyürken yani mesela bu ay hiç ağrım olmadı ama büyümüş yumurtam o yüzden çok takılma ağrıya falan bence

Canım ya çook sağol cumartesi kontrol var hayırlısı sende de pco var öyle okumuştum sanki geçmişte

bende adet söktürücü kullanamadan adet olamıyorum adet tarihini bilenlere gıpta ile bakıyorum benim hep soru işareti.ben primolut kullanıyorum sen ne kullanıyorsun

canım ben düzenlemek için ilaç kullanmıyorum şu anda benim kilomda baya bi fazla olduğu için bu ilaçların yan etkisi kilolularda daha yüksek oluyormuş o yüzden kullanmıyorum sadece tarlusal kullanıyorum söktürmek için bide kilo veriyorum şu anda canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…