klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kızlar herkese günaydııııııııııııın güzel ve hayırlı haberler alırsınız inşallah.Ağrısı olan arkadaşlar klomen bitince mi ağrınız başlıyo kasıklarınızda yoksa içerken de ağrı oluyor mu ....Bende hiç ağrı falan yok bugün klomen içeli 4.günüm tık yok offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff.Acaba klomen bitince mi bu yumurtalar büyümeye başlıyo anlayamadım gitti metabolizmamı .....

ağrıya hiç takılma... ben klomen +ovitrelle ile hamile kalmıştım ilk ayda ağrım da olmamıştı..bünyeler farklı oluyor.bende senn gibi ağrı olmadı demek ki hamile değilim diye ümitsiz gitmiştm dra ama hamileymişim..

Sedacgm inan cok üzüldm.böyle teker teker adt oldugunzu duyunca umudm dahada kirilyr.ama Allahtan umut kesilmez.sıkma tatli caninı

Sedacgm inan cok üzüldm.böyle teker teker adt oldugunzu duyunca umudm dahada kirilyr.ama Allahtan umut kesilmez.sıkma tatli caninı

Cok teşekkür ederim Canım zaten umudum yoktu Dr 17 Nisan a kadar adet olmazsan ve tabi ilişki olmuşsa gebe olabilirsin demişti ben ne zaman çatladığını bilmediğim için ilişkide oldu mu olmadı bilmiyorum. Böylesi daha hayırlıdır belki hem erkenden olması daha iyi oldu bide tam 17 Nisan da olsaydı çok üzülürdüm en azından şimdi tekrar ilacı içmeye başlıcam 11 Nisan Dr gidicem

Cok teşekkür ederim Canım zaten umudum yoktu Dr 17 Nisan a kadar adet olmazsan ve tabi ilişki olmuşsa gebe olabilirsin demişti ben ne zaman çatladığını bilmediğim için ilişkide oldu mu olmadı bilmiyorum. Böylesi daha hayırlıdır belki hem erkenden olması daha iyi oldu bide tam 17 Nisan da olsaydı çok üzülürdüm en azından şimdi tekrar ilacı içmeye başlıcam 11 Nisan Dr gidicem

Aynen cnm.en azndan adt söktrücü kullanmadan kendiliındn oldu ne güzel.simdi saglikli bir sekilde yola dvm insallah

catlatma ignesinden sonra dr beni hic kont.etmemıstı igneyle %100 catlıyor demisti ama kont.olmadıgım için bisey diyemem gerci adetlerimide gununde oldum catlamayınca sarkıyomus onu biliyorum.:KK53:

aynen bende öle canım çatlatma iğnesinden sonra benide hiç kontrole çağırmadı ama adetimde hiç gecikmedi çatladı herhalde :)
şu hemen hemen herkesin kullandığı düşük önlemek için progestanı sordum bana gerek yok mu diye önce bi tutturalım da onu ben düşünüyorum merak etme dedi :))
bana şuan vermiyor hamile kalınca verecekmiş

amin cnm sağol
bu arada klomen kullanırken akıntınızoldumu
altımı ıslatmış gibiyim sürekli çamaşır değiştiriyorum

akıntı oluyor cnm bizde de
ama ben günlük ped kullanıyorum çok rahat incecik daha öncede kullanıyordum zaten
sende kullan derim

aynen bende öle canım çatlatma iğnesinden sonra benide hiç kontrole çağırmadı ama adetimde hiç gecikmedi çatladı herhalde :)
şu hemen hemen herkesin kullandığı düşük önlemek için progestanı sordum bana gerek yok mu diye önce bi tutturalım da onu ben düşünüyorum merak etme dedi :))
bana şuan vermiyor hamile kalınca verecekmiş

:KK1: :KK1: :KK1: kiz sen dr isinimi ogretiyon bakim :KK9: :KK9: :KK9: canim ben o ilaci ilk tedaviye basladigimda icmistim dr vermisti olmayinca klomene baslamistim 3 ay kadar ictim duzenli adette oldum ama o ilacin yan etkileri berbatti.ishal oldum bas donmesi halsizlik hepsi vardi ilac yuzunden onu birde vaj.alanlar var sana sorarsa oyle kullaniyim dee

Ben bugün kontrole gittim
5 doz gonal f iğne yaptım sadece 2 tane yumoş vardı 14 mm
dr 3 doz daha iğne yazdı bende 1 tane daha vardı yani 4 doz daha dedi
perşembe de gel dedi yine
:KK4:
off şu işten izin alma süreci beni mahvediyor söyledim ztn müdürüme bebek tedavisi diye bişey demedi derlerse de yapacak bişeyim yok tedavimi yarım bırakmicam bu sefer
önceden de hep 1 ay gittim 3 ay gitmedim kaldı öle
şu emeklerimiz boşa gitmesin Allahım......

:KK1: :KK1: :KK1: kiz sen dr isinimi ogretiyon bakim :KK9: :KK9: :KK9: canim ben o ilaci ilk tedaviye basladigimda icmistim dr vermisti olmayinca klomene baslamistim 3 ay kadar ictim duzenli adette oldum ama o ilacin yan etkileri berbatti.ishal oldum bas donmesi halsizlik hepsi vardi ilac yuzunden onu birde vaj.alanlar var sana sorarsa oyle kullaniyim dee

kızdı zaten biraz :))))))
sormuyorum daha bişey dediği gibi o da düşüyor herhalde herşeyi :)

kizlaar merhaba
ben hastanedeyim zk degil progestoran testtini yaptircam gecen ay yaptiramamistim.gene o hastaneye geldim oglen tatiline denk gelmisim bekliyom simdi dr dicekki gecen ay yarin gel dedik niye 1 ay sonra geldin dicek ne dicem ben takintiliyim 21.gun yapmak istiyom 22. gun istemedim nasil dicem en onemlisi o sonucla dananin kuyrugu kopcak bakalim yumoslar kendi kendilerine catliyolarmi?zk dr yapmam bu testti diyince bende buraya geldim :KK9: :KK9:

ben bu ay ilac vs yapmadim diye ped almadim ama inan gene akinti devam ediyor yaa gunde 2 kere camasir degistiriyom.

benim bu klomen falan hiç kullanmadan tedavi öncesi de az az akıntım vardı hep kullanıyorum çok rahat
hem çamaşırı da kirlenmiyor insanın :)

Ben bugün kontrole gittim
5 doz gonal f iğne yaptım sadece 2 tane yumoş vardı 14 mm
dr 3 doz daha iğne yazdı bende 1 tane daha vardı yani 4 doz daha dedi
perşembe de gel dedi yine
:KK4:
off şu işten izin alma süreci beni mahvediyor söyledim ztn müdürüme bebek tedavisi diye bişey demedi derlerse de yapacak bişeyim yok tedavimi yarım bırakmicam bu sefer
önceden de hep 1 ay gittim 3 ay gitmedim kaldı öle
şu emeklerimiz boşa gitmesin Allahım......
benim yumoslarda kolay buyumuyolar desene bende cok igne kullancam.ben zaten bu izin islerinden dolayi isi biraktim kiz birde biliyolardi herseyi ama izin alinca isleri yetistiremiyodum ne yapiyim ciktim oh rahatim valla hastanede oturuyom.karisanim gorusenim yok.:KK9:

benim bu klomen falan hiç kullanmadan tedavi öncesi de az az akıntım vardı hep kullanıyorum çok rahat
hem çamaşırı da kirlenmiyor insanın :)

ya canim bende niye kullanmadim biliyomusun kullanmayin diyolar zararli diyolar almadim bu ay ama...bendede akinti cok oluyor intihap cikar dedim ama cikmadi.demekki normal mis bu akinti dediydim.sen baktirdinmi intihap falan

Kizlaar mrb
Doktordan ciktim.cok moralim bozuldu.11 de kalmis yumurta.duphaston verdi.bi dahaki ay klomenin dozu artacak.1 ay belkide dkh kullanicam;-):-:-)-:-)-:-)-(

ya canim bende niye kullanmadim biliyomusun kullanmayin diyolar zararli diyolar almadim bu ay ama...bendede akinti cok oluyor intihap cikar dedim ama cikmadi.demekki normal mis bu akinti dediydim.sen baktirdinmi intihap falan

bakmışdı cnm o zmnki dr um 1-2 sene öncesinde fitil falan vermişti hatta kullandık
ama iltihaptan ziyade üşütme şu bu derken akıntı hep oluyor özellikle yumoşlar büyürken daha çok oluyor
valla ne rahatsın geze geze git zaman sıkıntısı iş stresi yok
sonunda bende öle olacağım galiba :)
havada çok güzeldi bugün iş olmasa hastaneden sonra bi kahve keyfi yapardım
sen benim yerime yap hatta sahile falan git yürü biraz :)

X