klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

sanırım haklısın cnm iyi düşünelim iyi olsun inş güzel yumurtalar oluyordur
Evet canımbelki de vücudun onları atabilmek için ön hazırlık yapıyordur...
ben ilk kez senden duydum.benim yumurta gec oluyordu belkı ondan dr hemen catlatıyordu.
Bilemiyorum canım ama enteresan bir şey daha söyledi. Ben yumurta 24 cm olduktan sonra çalıştık dedim. Geç kalmışsınız 16 ları gördükten sonra başlamalısınız dedi.:44::44:
Ben hiçbir şey bilmiyorum galiba yaaaa:KK50::KK50::KK50:

selam kızlar nasılsınız 2 gündür pek giremedim.:KK5: biraz okuyabildim geçmişi ama gelecek güzel haberlere dolu olcak galiba inşallah :KK49::emir_bebek::KK64::KK64::KK64:bu arada çatlatma iğnesinden kaç gün sonra adet oluyorduk:44:
Valla ben tam 15 gün sonra oldum ama normalde ne zaman olunuyor bilmiyorum.

Evet canımbelki de vücudun onları atabilmek için ön hazırlık yapıyordur...

Bilemiyorum canım ama enteresan bir şey daha söyledi. Ben yumurta 24 cm olduktan sonra çalıştık dedim. Geç kalmışsınız 16 ları gördükten sonra başlamalısınız dedi.:44::44:
Ben hiçbir şey bilmiyorum galiba yaaaa:KK50::KK50::KK50:

valla ben normalde klomeni içince 12 gun baslarım calısmalara gun asırı gider adetime 1 hafta kalana kadar sürdürmeye calısıyorum ama tutmuyordu.bu ay da calısmıyorum bakalım tutcakmı?:KK37:

valla ben normalde klomeni içince 12 gun baslarım calısmalara gun asırı gider adetime 1 hafta kalana kadar sürdürmeye calısıyorum ama tutmuyordu.bu ay da calısmıyorum bakalım tutcakmı?:KK37:

Ya tutarsaaaa ya tutarsaaaa:KK24::KK24::KK23:
Biz de 8,10, 12, 14 te çalışıyoruz. :KK17: Doğru mu yapıyoruz ki acaba????
Amaaaan gelseydi de şu sıpalar da derdimiz de bitseydi, ne olur du dimi ama??:KK14::KK14::KK14:

selam kizlar listede adimi gorunce cok sevindim, evet 3. asilamamizi olduk, bat 3 nisan benim de.
ama olmadi galiba........ gorces bakalim hakkimizda hayirlisi inssss..... opuyorum!!

Ya tutarsaaaa ya tutarsaaaa:KK24::KK24::KK23:
Biz de 8,10, 12, 14 te çalışıyoruz. :KK17: Doğru mu yapıyoruz ki acaba????
Amaaaan gelseydi de şu sıpalar da derdimiz de bitseydi, ne olur du dimi ama??:KK14::KK14::KK14:

ya gec catlarsa 14 16 18 20 22 24 gitsin bence en az 21 gune kadar gitsin 14 bırakma cok erken gerci senin yumos cok buyuyormus.:18::18::18:

selam kizlar listede adimi gorunce cok sevindim, evet 3. asilamamizi olduk, bat 3 nisan benim de.
ama olmadi galiba........ gorces bakalim hakkimizda hayirlisi inssss..... opuyorum!!

tabii listede adın olcak burda yazan benide alın deyip bilgi veren herkezi listemize alıyoruz.ama sende mutlu haberi bizle paylaskı bizede umut ol:KK16::KK16::KK16:

sen elinden geleni yapiyomussun zaten ama fazla yeme cunku zarali olabilir yumos hattinden fazla buyursede ise yaramaz zaten ilacin tozuda artmis hem incir hem bal tarcin coreotu cok geldi bana iyice arastirdinmi?

Aslında çook büyüme ihtimalide var ama ilk ay hiç gelişme olmayınca kürlerden medet ummaya başladım artık...

Kızlar bugün hamileliği o kadar çok t ye aldım ki farketmişsinizdir ama biliyodum basıma böyle birşey gelecegini aklıma geldi kesin bugün kırmızıları görücem diye ve tabi öylede oldu bütün o farklı belirtilerin hepsi klomenden dolayıymış biliyodum gebe olmayacağımı ama bu kadar çabuk da kırmızıları göreceğimi tahmin etmemiştim eşime hasta olduğumu söylerken biraz masumlaştım gözyaşları süzüldü ama hayırlısı zaten umutlu değildim 3.günü klomene başlıcam

Kızlar bugün hamileliği o kadar çok t ye aldım ki farketmişsinizdir ama biliyodum basıma böyle birşey gelecegini aklıma geldi kesin bugün kırmızıları görücem diye ve tabi öylede oldu bütün o farklı belirtilerin hepsi klomenden dolayıymış biliyodum gebe olmayacağımı ama bu kadar çabuk da kırmızıları göreceğimi tahmin etmemiştim eşime hasta olduğumu söylerken biraz masumlaştım gözyaşları süzüldü ama hayırlısı zaten umutlu değildim 3.günü klomene başlıcam

Neysekı bu belirtilere karsı uyarmıstım sizi :21::21::21: üzülmek aglamak yok.şimdi ilacada baslarsın hem adet de oldun zamanında baslarsın ısde bu ay dahada umudun artcak sakın üzme kendini

Kızlar şarjım bitince hoppadanak çıkmak durumunda kaldım:KK50:
ya gec catlarsa 14 16 18 20 22 24 gitsin bence en az 21 gune kadar gitsin 14 bırakma cok erken gerci senin yumos cok buyuyormus.:18::18::18:
Gerçi benim yumurtalar klomenle bu kadar büyüdü. amaaaaa kız benim kocanın iflahı kesilir o kadar gün çalışırsak.:KK17::KK17::KK17: herifleri soğutmayalım sonra kendimizden:KK9::KK9::KK9:
selam kizlar listede adimi gorunce cok sevindim, evet 3. asilamamizi olduk, bat 3 nisan benim de. ama olmadi galiba........ gorces bakalim hakkimizda hayirlisi inssss..... opuyorum!!
Kelebek umutsuz olmak yok yaaaa!!!!:KK20::KK20: olcek olcek, bi gün elbet olcek kiiiiiiiiiii:KK76:
Geçmiş olsun canım. İnşallah bu ay hepimiz için son olur....

Normalde17 Nisanda olman gerekirken bugün mü oldu? Niye bu kdr erken oldu acaba?? ama umudumuzu kaybetmeyeceğiz..insan anlık üzülüo tabiii ama sonraki aya odaklan üzülmekle zaman kaybetmeyelim cnm!! hayırlısı dicez..

Neysekı bu belirtilere karsı uyarmıstım sizi :21::21::21: üzülmek aglamak yok.şimdi ilacada baslarsın hem z vxccCX zc cçsffagba. zgerkadet de oldun zamanında baslarsın ısde bu ay dahada umudun artcak sakın üzme kendini

Aynen öyle en azından bilmiş olucam neyin ne olduğunu Dr öyle söyleyince insan işte ister istemez bi mucize olabilir mi diye hayallere kapılıyo ama öyle olmuyormuş şimdi ben klomene Çarşamba mı başlıcam 3. Günü o zaman mı oluyo az önce gördüm kırmızıları

canım üzülüp ağlamak yok herseyde vardır hayır ama neden bu kadar erken geldi hep böyle mi olur??

Normalde17 Nisanda olman gerekirken bugün mü oldu? Niye bu kdr erken oldu acaba?? ama umudumuzu ckaybetmeyeceğiz..insan anlık üzülüo tabiii ama sonraki aya odaklan üzülmekle zaman kaybetmeyelim cnm!! hayırlısı dicez..

Bende pko var en son 3 ay adet olmuştum Dr en 17 Nisan'da adet olursun demişti olmasan gebE olabilirsin demişti demek hayırlısı buymuş daha çekinceğim çile varmış

Aynen öyle en azından bilmiş olucam neyin ne olduğunu Dr öyle söyleyince insan işte ister istemez bi mucize olabilir mi diye hayallere kapılıyo ama öyle olmuyormuş şimdi ben klomene Çarşamba mı başlıcam 3. Günü o zaman mı oluyo az önce gördüm kırmızıları

canım demekkı 13 15 gun once catlamıs yumoslar sen zaten bu aydan umutlu degildin hatırlasana adet olıyımda baslıyım diyodun simdi onunde temız bir sayfa acıldı evet çarsamba iç ilacı ne zaman gel dedi sana ilac bitince:18::18:

canım demekkı 13 15 gun once catlamıs yumoslar sen zaten bu aydan umutlu degildin hatırlasana adet olıyımda baslıyım diyodun simdi onunde temız bir sayfa acıldı evet çarsamba iç ilacı ne zaman gel dedi sana ilac bitince:18::18:

İşte keşke yanlış içtiğim zamanda Dr gittiğimde muane etseydi birşey olmaz dedi gönderdi aynen öyle demiştim de neyse böyle daha hayırlıdır belki 11. Günü gidicem dr a

İşte keşke yanlış içtiğim zamanda Dr gittiğimde muane etseydi birşey olmaz dedi gönderdi aynen öyle demiştim de neyse böyle daha hayırlıdır belki 11. Günü gidicem dr a
yani ilac bitince 4. gun bende 3 gun içip bitince 4.yada 5.gun kont.giderdim sonra yumosların buyuklugune göre kac kere gitcegim belli oluyodu.insallah buyurlerde hemen catlatılır.

X