klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Zenderu ve rewiks sağolun kızlar
Normalde cinsel hayatimiz gayer iyiydi ekimden beri ben çok isteksizim normalde isterdim yani... kendime anlam veremiyorum, doktor 3 gün önemli diyor sonrada reglee kadar gün aşırı ilişki diyor dolayısıyla o günler baya yoruluyoruz bide çalışınca sabah duş mahvediyor, eşimden adetten yumurtlama gününe kadar ilişki istemiyor dinlenip birikmesi icin buda sadece çocuk icin yapınca zevk boyutu kalkıyor

Sedacm m canım biz ağustostan beri korunmuyoruz 3 aydirda tedavi başladık bakalım inşallah bu ay bari tutar . Senin hikayenin ne

Bugün temizlik yaptım acayip belime ağrıyor bugünler ilişki günümüz ama regl olcak gibi karnım ağrıyor , yumurtalar mi catliyor acaba diyorum ...

arkadasim oyle valla bu ay haric bizde robota bagliyoz dr diyor biz yapiyoz.

İyi akşamlar kızlar umarım haftasonunuz güzel geçmiştir :)) Dün klomen kullanmaya başladım bugün 2. günüm ikişer tane alıyorum.İçnizde, yumurtalar büyürken ağrısı olan var mı birde klomenin kaçıncı günü ağrınız oldu.Off kasıklarımda ağrı yok acaba geçen ay ki gibi büyümeyecekler mi acaba ((

iyi akşamlar canım ben klomen kullanmadım iğne kullandım 2 tane yumurtam büyüdü ama bende de ağrı olmadı

gecen ay klomen 2 tane ictin gunde buyumedimi? valla ben takip 3 ay kullandim ilkkinde 17 gun zor buyudu o zaman agri oldu.2 .buyumedi hic agri olmadi 3.klomen ve incir yedim 12.buyudu :) agrida oldu yani ben vucudumun vercegi tepkiyi olctum ona gore ek takviye yaptim.senin nasil oldu.

Ben de 2 tane aldım bu ay, ama pek bi kasık ağrım olmadı benim, ara ara karnımda sancı oluyordu..gerçi benim 15.günü anca 16.5mm olmuştu, ağrı demek yumurtanın büyümesi demekse belki bu yüzdendir..ama bence biraz da bünyeyle alakalı, mesela kontrolde doktor bana çatlamanın olup olmadığını anlamak için ağrın oldu mu demişti yoo olmadı demiştim.Sonra ultrasona girdim baktı çatlamışlar.. yani her zaman olması gerektiği gibi ağrın olmuo,herkeste farklı etki edio bence..üzülme sen, düşünme hatta, düşündükçe stres yapıo insan, bırak oluruna..hayırlısı sonuçta.. en doğru zamanda olacak inşallah hepmz için!

İlk ayımda günde tek klomen kullandım yumurta çok gelişme yoktu 2.ayım yani bu ay yine klomen kullanıyorum ikişer tane bal-tarçın-çörekotu ve incir yiyorum.Sonuç cumartesi belli olacak yumurtam büyüdümü fos mu çıktı......

Çatalcalı arkadaş benim herhalde:) valla ben oralı değilim canım. Eşim oraya atandı o vesileyle oradayız. Ama ben de Trakyalı sayılırım marı:) 4 yıl Edirne'de okudum. Eee şimdi de çatalcadayım. Kısmet olursa ilerde Edirne'ye yerleşeceğiz. Beklerim Çatalca'ya yolun düşünce :) malum küçük yer.

Her vücutta ayrı etkisi var ama bunu ildiğim halde duramıyooorummm.Zaten eşim ve yakınlarım bu tedavinin hakkında benimle tek kelime konuşmuyoo ben lafını açıyorum bir şekilde kapatıyorlar bende burada sizlerle paylaşıp hem sizleri hem kendimi rahatlatyorum

evet canim sensin yolum dusmez canim pek degil hic gitmiyorum.ama eger duserse burdan haberlesiriz mutlaka

sen elinden geleni yapiyomussun zaten ama fazla yeme cunku zarali olabilir yumos hattinden fazla buyursede ise yaramaz zaten ilacin tozuda artmis hem incir hem bal tarcin coreotu cok geldi bana iyice arastirdinmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…