klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

denızzzz kız bızım yumurta bugun rahme gelmıs tupdekı yolculugu bıtmıs :))) bak benım hamılelık takvımınde yazıyor... anammmmmm kuzum benım sımdı tutunmaya calısacak oraya... ayyy o yazan yapıskan seyı vucut nasıl uretıyor kı ne yesem de cogalsa yumosumu orda tutsa cok heycanlandım yaaaa

ANAAAA KIZ SENIN CANINDA MI SEKERLI SEYLE RISTIYOR BAK SEKER VE YAGDAN OLUSUYORMUS :))))))

Son düzenleme:

bızım kımsemız olmadıgı ıcın bız hep basbasa takılıyoruz arabamız yok ıstedıgımız yerede gıdemıyoruz keske bızımde bırılerımız olsaydı da beraber takılsaydık önünüzde o kdar uzun zaman warkı allahım uzun omurler wersın daha coookk cıkarsınız cok seyler yasarsınız merka etme kuzum bundan sonrada bebegınızle gezersınız ınsallah :)

oy mercımek bıle degıldır sımdı bulgur tanesıdır kuzucuklar yaaa anam heyecanlandım kac gunun kaldı bacım

evet ya okuyunca burdakılerı kacırıyon bu seferde bende okumayacam artık :) kız nımet sıbel test yapın testtttttttttttttttttt:)))))))))))))

canımm benım testıme 2 gun war nımet 4 gun gecıktı hamıs te ıdrar testınde cıkmıyor 6 ıncı nımet 7. sensın 8.ıncı denız inşallahhhhhhhhhhhh bızler soru ısaretı :)) yenı bat tarıhım ı bıle hazırladım :))

8 gun kaldı canım ya .okuyunca bırden bende heycanlandım ne yalan soyleyım :)))

haftaya yarrın bellı olacak yanııı allahım ınsallah emeklerınızı bosa cıkarmasın hepımızın ben cok ınanıyorummm olacak ınsallah sızden hamıs haberlerını alayımda o da yeter bana

ben 3 gunkala baslarım kan vermeyede :))) nımet nıye vermıyor hala kan ya.... Ben sızı boyle hıc bekletmeyecem bak gorun :) 3 gunkala kosarım hastahaneye :)))

haftaya yarrın bellı olacak yanııı allahım ınsallah emeklerınızı bosa cıkarmasın hepımızın ben cok ınanıyorummm olacak ınsallah sızden hamıs haberlerını alayımda o da yeter bana

ınsallah canım ya hakkımızda hayırlısı bakalım ben pazartesı gıderım zaten :))) carsambaya bekleyemem:)

kı gıt kan ver ıdrarda bellı olmuyor o ..... Hadı kalk hemen saat 5 olmadan :)))

En yakın özel hastane burdan 1,5 2 saat uzaklıkta şimdi çıksam yetişirmiyim..Şaka bir yana arkadaşım küçük bi ilçedeyim hastane bile yok cumaya kadar yaptıramıycam kan testi sabırla bekliycem artık...

a.s kımler gelmıs kımler topıgımızın guzel hamıslerınden bırı daha geldı ıyıyız sen nasılsın mercımegımıızın annesı :)

Sağolsaın canım bende iyiyim bol bol yatıyorum bulantılarım var bu aralar...Sen ne yapıyosun testi merakla bekliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…