klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

$S_20131-3Y1044Z8-672_A.jpg birgün biz de böylee giyinicezz:KK49::KK49::KK49:

:KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22: hahahahhaha sen kocısını merak edıyon bız senın sonucunu kızım :)

amaaaaaaaaaannnnn o hiç aklımda bile deil :KK33::KK33:ben şimdi koçişi merak edeyorum bugün erken gelip beni dışarı çıkartacak gezdircek dünden sözü var ayyy çok heyecanlıyım :KK9::KK9::KK9::KK9: kız biz hiç evlendiğimizden beri daha baş başa dışarı çıkıp gezmiş deiliz ondan böleyim kele :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

amaaaaaaaaaannnnn o hiç aklımda bile deil :KK33::KK33:ben şimdi koçişi merak edeyorum bugün erken gelip beni dışarı çıkartacak gezdircek dünden sözü var ayyy çok heyecanlıyım :KK9::KK9::KK9::KK9: kız biz hiç evlendiğimizden beri daha baş başa dışarı çıkıp gezmiş deiliz ondan böleyim kele :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

heeee tmm o zaman anladımsenı :)))) ıyı bugun zaman gecer o zaman yarın da testı nı yaptırırsın oh :)

kız sendemi hamilesin maşallah anam ben uzak kalmışım çok sevindim testmi yaptırdın nasıl öğrendin merak ettimmmmmm

yok kız hamıle falan degılım denıze hamılelık takvımı yaptırmaya calıstım. benım takvımın altından bak dedım o yapamadı ben de sılmedım :)

Eki Görüntüle 704891

ay bayıldım bunu da alıcam :)))))

Bende bayıldım buna süpermiş şimdi bu aralar ilgi alanım hamileler ya çarşıdan maşallah her dakika başı hamile geçiyor ama bazılar çok biçimsiz giyiyor uyuzz oluyorum ben hemen böyle hayal kurarım nasıl giyeceğimi mesela o LCw daki hamile t şhirtlerinden giymem:))

çok güzel ama.. hamile ve çekicii..

anamm kız kıyamam sana yaaaa... tadını çıkarın bari bugünn..
ayyy yokk kızzz... ben hamur açmayı bile bilmiyorum. elif yapıyor kete... ben öğrenmezsem kociş beni boşar valla demiştimm :)) o kadar çok seviyorr...

ayy seda nasıl yapıyorsun milföylee.. bana ayrıntılı tarifini yazsana. deneyeyim. kocişi de hamur açtım diye kandırırım :KK1:

çıkarmam mı gıı çıkartacam 12 de gelcem eve kafaya koydummmmmm:KK1::KK1::KK1::KK1:

Kocan seni yine Eker sen hiç merak etme :))

walla nımet parcalar kocasını her ıddıasına warım goturmezse ::))) anam nıye hıc cıkmadınız kı basbasa kız ben dugunden bır gun once kocısımle lunaparka gıttım :)) gce yarısına kadar eglendık sabahına da dugun oldu ıste :) bız gezmeyı cok sewıyoruzda wwaktımız olmuyor

walla nımet parcalar kocasını her ıddıasına warım goturmezse ::))) anam nıye hıc cıkmadınız kı basbasa kız ben dugunden bır gun once kocısımle lunaparka gıttım :)) gce yarısına kadar eglendık sabahına da dugun oldu ıste :) bız gezmeyı cok sewıyoruzda wwaktımız olmuyor

valla doğru söylüyon parçalarım kız onu çıkarmazsa bak ne güzel siz eğleniyonuz biz anca kaynımlarla çıkıp eğleniyonuz oda bi pazar günleri e bişide yapamıyos insan abisinnin yanında kocamın elini tutcak oluyorum utanıyom vs gibi işte "ayıp kaçıyo yani

çok güzel ama.. hamile ve çekicii..

anamm kız kıyamam sana yaaaa... tadını çıkarın bari bugünn..
ayyy yokk kızzz... ben hamur açmayı bile bilmiyorum. elif yapıyor kete... ben öğrenmezsem kociş beni boşar valla demiştimm :)) o kadar çok seviyorr...

ayy seda nasıl yapıyorsun milföylee.. bana ayrıntılı tarifini yazsana. deneyeyim. kocişi de hamur açtım diye kandırırım :KK1:

Aaa doğru Elif yazmıştı şimdi hatırladım şimdi .hamurun yerine milföy hamurunu elini yağlayıp açıyorsın sonra içini koyuyorsun tek kişilik oluyo hem dağılmıyor içi .İçinide yapamıyosun di mi bilmiyorsan hemen ablama sorucam çünkü bende bilmiyorum :)))

selam kızlar nasılsınız bakım gecmısı onca yazmısınız kı okuyamıyorum bır turlu ... var mı hamıs olan falan ...

X