klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canımm benım testıme 2 gun war nımet 4 gun gecıktı hamıs te ıdrar testınde cıkmıyor 6 ıncı nımet 7. sensın 8.ıncı denız inşallahhhhhhhhhhhh:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: bızler soru ısaretı :)) yenı bat tarıhım ı bıle hazırladım :))

heeeeee hemen hamiş yaptın beni sende haaaaaaa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

gezmeye goturunce laflara bak :))) senı gıdı gıdı aksamda bırden kayboldun farketmedım sanma :)):KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

kız yok koçiş flim açmıştı korku flimi dedi kapat onu gel benle flim izle bende kıramadım teklif etti tamam dedim o yüzden kapattım yoksa sizi heç bırakır mıyım ben:KK1::KK1::KK1::KK1:

en yakın özel hastane burdan 1,5 2 saat uzaklıkta şimdi çıksam yetişirmiyim..şaka bir yana arkadaşım küçük bi ilçedeyim hastane bile yok cumaya kadar yaptıramıycam kan testi sabırla bekliycem artık...

hımmm senın durumun farklıymıs ne yapcan beklıycen artık :))) saglık olsun canım... ınsallah hamıssındır de bekledıgımıze deger :))

kız yok koçiş flim açmıştı korku flimi dedi kapat onu gel benle flim izle bende kıramadım teklif etti tamam dedim o yüzden kapattım yoksa sizi heç bırakır mıyım ben:KK1::KK1::KK1::KK1:

aaa bızde dun gece baktık korku fılmıne bılgısayarı yatagımza goturyoz altınada yastık koyuyoz hep yatıp hem fılm seyredıyoruz korku fılmlerıne hastayım :) hangı fılme baktınız kız biz ölüm sessızlıgıne baktık

sus len :KK22::KK22: kızım 4 gun gecıktı daha ne olsun ılle dogurtturup elıne mı wereyım uyus :)))) :KK53::KK53:

ayyy keşke öle bişi olsa hamile olduğunu bilmeden bebişini hemen doğurtturup kucağımıza verseler ama sen sabırsızsın bu senin için geçerli ben 9 ay beklemeye razıyım :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

canım hamilelik takvimi yapmışsın inş uğur getirir sana güzel haberlerini verirsin haftaya bize :KK49::KK49::KK49:

ınsallah canım ya ... Denız de ben de cok merak edıyoruz varsa ne durumda dıye :)) burdan takıp edıyouz ıste :))) o yuzden sılmedım. ınsallah sılmemde :)))

ayyy keşke öle bişi olsa hamile olduğunu bilmeden bebişini hemen doğurtturup kucağımıza verseler ama sen sabırsızsın bu senin için geçerli ben 9 ay beklemeye razıyım :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ben 9 ay bekleyemem kı :)) erken dogmusum ben belkı benım bebısımde erken dogar sen bence 10 ay da dogurursun ınatsın ya :KK30::KK16::KK16::KK16::KK16:

aaa bızde dun gece baktık korku fılmıne bılgısayarı yatagımza goturyoz altınada yastık koyuyoz hep yatıp hem fılm seyredıyoruz korku fılmlerıne hastayım :) hangı fılme baktınız kız biz ölüm sessızlıgıne baktık

valla sibelcim beniimki flimi açıyo bende gidip izliyorum hiç bilmiyorum flimin adını falan :KK1::KK1: hem ben flimi izliyerek ana fikrini çıkartıyorum o yüzden adını öğrenmiyorum:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

X