klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

heeeeee hemen hamiş yaptın beni sende haaaaaaa

gezmeye goturunce laflara bak :))) senı gıdı gıdı aksamda bırden kayboldun farketmedım sanma :))

kız yok koçiş flim açmıştı korku flimi dedi kapat onu gel benle flim izle bende kıramadım teklif etti tamam dedim o yüzden kapattım yoksa sizi heç bırakır mıyım ben

hımmm senın durumun farklıymıs ne yapcan beklıycen artık :))) saglık olsun canım... ınsallah hamıssındır de bekledıgımıze deger :))

kız yok koçiş flim açmıştı korku flimi dedi kapat onu gel benle flim izle bende kıramadım teklif etti tamam dedim o yüzden kapattım yoksa sizi heç bırakır mıyım ben

aaa bızde dun gece baktık korku fılmıne bılgısayarı yatagımza goturyoz altınada yastık koyuyoz hep yatıp hem fılm seyredıyoruz korku fılmlerıne hastayım :) hangı fılme baktınız kız biz ölüm sessızlıgıne baktık

sus len kızım 4 gun gecıktı daha ne olsun ılle dogurtturup elıne mı wereyım uyus :))))

ayyy keşke öle bişi olsa hamile olduğunu bilmeden bebişini hemen doğurtturup kucağımıza verseler ama sen sabırsızsın bu senin için geçerli ben 9 ay beklemeye razıyım

canım hamilelik takvimi yapmışsın inş uğur getirir sana güzel haberlerini verirsin haftaya bize

ınsallah canım ya ... Denız de ben de cok merak edıyoruz varsa ne durumda dıye :)) burdan takıp edıyouz ıste :))) o yuzden sılmedım. ınsallah sılmemde :)))

ayyy keşke öle bişi olsa hamile olduğunu bilmeden bebişini hemen doğurtturup kucağımıza verseler ama sen sabırsızsın bu senin için geçerli ben 9 ay beklemeye razıyım

ben 9 ay bekleyemem kı :)) erken dogmusum ben belkı benım bebısımde erken dogar sen bence 10 ay da dogurursun ınatsın ya

valla sibelcim beniimki flimi açıyo bende gidip izliyorum hiç bilmiyorum flimin adını falan hem ben flimi izliyerek ana fikrini çıkartıyorum o yüzden adını öğrenmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…