klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

sibelll
kullanıcı kontrol paneli
seceneklerı düzenle
standart editör yap

seninki basit editördedir sen onu standart editör yap olur....

kusum hosgeldinn ya ben bu hamilelik sonrasını bilmiyorum hani normal mı degilmi yardımcı olamıcam ama sende dikkat et kendine

kızlar ben salata yapmaya kacaaarrr sibel kız yapınca renkli yazda görek basardınmı

Beni de listeye eklerseniz sevinirim, istenmeyen BAT 1 Haziran...

nımet nereye gıttı yıne bu sedayla denız de konusmuyor konusun ya cıkcam ben yıne bırazdan arada ıs yapıyım bırı gelse hemen kapatıym haberınız olsun merak etmeyın benı

kız ben bir yere gitmedim cevap beklerken uyumuş gitmişim

ben de hamilelik takvimi yaptımm
ama oldu mu bilmiyorum.. ayy bu ay hamile olsaymışım bebeğim yılbaşı bebeği olacakmış:2::2:

tahmini doğum 31.12.2013

Son düzenleme:
Kızlar geçen hafta HSG çektirmiştim 350 tl para almışlardı bende SGG'nın 170 numaralı hattını aradım ve kurumun neden ödemediğini sordum gelen cevapta bu işlem içinhastanenin benden en fazla 20 tl alınabileceğini yani kurumun karşıladığını söylediler bende gereken işlem yapılsın deye dilekçe verdim sonra hastaneye gittim özel bi hastane muhasebe müdürü ile görüştüm emekli sandığı bu işlem için 40 tl ödüyor hiç bir dr. 40 tl için bu işlemi yapmaz dedi sinir oldum kızlar bildiklerinize tanıdıklarınıza anlatın ve işlem yaptıranlar faturasını muhakkak alsın ve 170 numaralı şikayet hattına şikayet edin çocuk sahibi olamak isteyenleri suistimal ediyorlar ödemeyin ve şikayet edin ki insanları dolandıramasınlar..............Çok sinir oldummmm

Nimet naber canım nasılsın adet olmadın dimi daha ben bu ay nedense senle sibelden umutluyum ikiniz hamileymişsiniz gibi geliyor bana

valla haklısın. ben de 270 tl ödedim. insanları sömürüyorlar.
kendıne cın ıskencesı mı yapıyon kız sıkma canını bızımde olacak

olacak birgün Allahın izniyle.

allah seni ne yapmaya kendini mi avutuyon gı sen

merak ettim olsaydı ne durumda olurdu diye. meğer yılbaşı bebeği olabilirmiş
avutuyoruz işte napalım. avutmadan olmuyor. regl olamadım tedaviye başlayamadım iyice bozuldu psikolojim. başka türlü olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…