klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ben şu klomen çatlatma iğnesi ve baş belam progestana kullanmaya başlamadan önce 25 yaşında hissediyodum kendimi ama şimdi 40 yaşında gibi hissediyorum...

aynen canım.. ne demek istediğimi anlamışsındır..o yüzden yaş fark etmiyor burada. herkesin derdi tasası aynı..
4 aydır tedaviye başladım ve 4 aydır bunları hissediyorum

gonal f ve menogon niye kullanılıyor canım?
ya ben once klomen kullanıp bıtırdım ya 6 ay sonra gonal f e gectım klomen gıbı o da canm. yumoslar buyumeyınce de menogon verdı sabah bı aksam bı ıgne yapcam zaten dun aksam koluma vurdum kan aktı korktum bu sefer hem kol hem kalca olacak aramızda tecrubelı yok mu yanı denız kullandı dıye hatırlıyodum ama heralde o da kulllanmams

Son düzenleme:

merhaba arkadaşlar yazdıklarınızı okudumda bişey sormak istiyorum E2 değeriniz kaçtı acaba benim E2 değerim 19,22 bu değer nasıldır düşükmü yada yüksekmi??bilgilendirirseniz çok sevinirim ..

merhaba arkadaşlar yazdıklarınızı okudumda bişey sormak istiyorum E2 değeriniz kaçtı acaba benim E2 değerim 19,22 bu değer nasıldır düşükmü yada yüksekmi??bilgilendirirseniz çok sevinirim ..
canım ben şimdi baktım benimki 31,53 müş. fsh ise 4,20
ama bana 3 doktor da hiçbir şey söylemedi. hormon sonuçları normal dediler.

canım normal değer 25-75 pg/ml olmalıymış. bir sitede öyle yazıyor.
tabi bu adetin 3. günü olması gereken değer.

Son düzenleme:
canım ben şimdi baktım benimki 31,53 müş. fsh ise 4,20

cvplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.Benimde fsh 15,19 doktorum buna yüksek dedi fakat E2 19,22 değerim için normal dedi...kafam karıştı..

Yok canim ben onu kullanmadim
Kacnci gunundu o onemli
canım ben şimdi baktım benimki 31,53 müş.
fsh ise 4,20
Kacinci gundu ozge
E2 testi ne bana yapılmamış sanırım sonuçlarımda bulamadım fsh 4,86 mış
Eostrojen gibi bisey yazmasi lazim birde kacinci gun yapildi kizlar benim bu bahsettigim e2 15.gun yapildi yumos olustuginda

aaa bugun bebetomun evlılık yıldonumuymus mutlu huzurlu nıce yıllar dılerım

cvplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.Benimde fsh 15,19 doktorum buna yüksek dedi fakat E2 19,22 değerim için normal dedi...kafam karıştı..
yaa sana aşılama yapalım demişti doktorun değil mi canım? karıştırmıyorum inşş.. hangi ildesin? başka bir doktora görünme imkanın yok mu?

Kacnci gunundu o onemli

Kacinci gundu ozge

Eostrojen gibi bisey yazmasi lazim birde kacinci gun yapildi kizlar benim bu bahsettigim e2 15.gun yapildi yumos olustuginda

canım 3. günde yaptırmıştım testi.

benım degerler hakkında bı fıkrım yok kızlar yardımcı olamycam bu arda arzu nerelerde ya uzun zamandr gormuyrm heralde yada bana oyle geldı

Kacnci gunundu o onemli

Kacinci gundu ozge

valaaha benim E2 değerime adetimin 3, günü baktılar..günüde önemlimi

kizlar suanda drdayim ugrasiyoruz.esim urolojide.ben muayene oldum dr biray daha klomen ve cqtlatma ignesi dedi.birdahaki ay asilamaya geceriz ins buay olur dedi ve hep pozitif kal dedi.nasil olacaksam

geldm kızlar da gelırken camasır suyu almayı unutmusum gerı gıdecem ya cok sıcak daha mantı yapıcam banyo wc temızlıcem püfff

aaa bugun bebetomun evlılık yıldonumuymus mutlu huzurlu nıce yıllar dılerım

söyledigin iyi oldu ulasıyım ona tatilde o bugun girmez...

kızlar bende degerlerın fotokopisi var ordan hepinizinkine baktım hepsi normal takmayın yani 3.gun olarak diyorum

kagıtları cıkarmısken sormak isteyen varsa bakıyım orda aralıklar yazıyor

kizlar suanda drdayim ugrasiyoruz.esim urolojide.ben muayene oldum dr biray daha klomen ve cqtlatma ignesi dedi.birdahaki ay asilamaya geceriz ins buay olur dedi ve hep pozitif kal dedi.nasil olacaksam

İnşallah bu ay olur canım stres yapmamalıyız öyle yada böyle olucak inşallah...Eşindede sorun çıkmaz inşallah

yaa sana aşılama yapalım demişti doktorun değil mi canım? karıştırmıyorum inşş.. hangi ildesin? başka bir doktora görünme imkanın yok mu?

canım 3. günde yaptırmıştım testi.

yok yok karıştırmıyosun canım o benim..yarın aşılamam yapılcak işte ilk aşılamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…