klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

walla canım benım hastahanemde ozeldı ben 8 tl ye cektırdım o kadar para werılırmı ya

Allah iyliğinizi versin bende noluyo diyorum kızlar allah inşallah bizede nasip edecek ooooo takvimleriiiiii:)))

Allah iyliğinizi versin bende noluyo diyorum kızlar allah inşallah bizede nasip edecek ooooo takvimleriiiiii:)))
inşşşş canımmm... canım senin adın neydii? memurdun dimi sen? aslında hemşireydin ama memurluk yapıyordun. doğru hatırlıyorum inşş

elif canım çok sessizsin bugünlerde. iyi misin tatlım? hiç sesin çıkmıyor.

iyiyim çok şükür canım ya değişik bi durum olmayınca yazıcak bişeyde olmuyor canım öyle sizin sohbetlerinizi okuyorum bol bol saol tatlım teşekkür ederim sorduğun için sen kan testi yaptırdıysan söktürücü içsene canım en azından yeni tedavine başlamış olursun

anam ben bı adet olaydım :)) kuru sancı cekıyom resmen acaba benımkı kac haftalık olurdu olsaydı :)))hesapladım az da olsa 4 haftalık oluyor :)

elıf sen de fazla gırmıyorsun bu aralar canm benı hıc sormuyon yumoslarımı teyzesı cuce kalmıslar ne yapalım buyumelerı ıcın

yok tatlım aşk olsun sürekli takip ediyorum ama yazmıyorum pek doktor 2. bi iğne daha vermiş büyürler hiç sıkma canını prolaktinin normalse bol bol incir ye canım psikoloji çok önemli çok stres yapıncada büyümüyo yumoşlar stres yapma canım iyi düşün iyi olsun

anam ben bı adet olaydım :)) kuru sancı cekıyom resmen acaba benımkı kac haftalık olurdu olsaydı :)))hesapladım az da olsa 4 haftalık oluyor :)

hamuru yaptın mı dedım gormedın heralde canım.... sen de bı dene hayatm nolcak bı kere gorunsun sonra sılersın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…