klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

sibel sen sormadan ben menuyu söylıyım

................. ........... teflon tencerede pişirdim
.................. tel sehriye
salata
birde makarna yapıyım azcık diyorum kocişde korkuyorum maglum bizde pilav makarna yasak
sen anlat bakıyım

Son düzenleme:
eeee kımse yazmıyor bende gidiyım yemeklerıme devam ediyım bari pc acık kalcak
dip not hepinize kustum (hamileyim ya alınganlık basladı)

Denız kız hamılelık takvımını somusun. Arzu yazınca yada gecmıste yazdıgında onun hamılelık takvımının altında kucucuk bır yazı var. Hamılelık takvımı olustur dıye. Oraya tıkla ordan yapabılırsın...ama sen ordakı 14. Gunu asılama gunun olarak bak hep bızım dollenme 14. Gun degıldı asılama yaptırdıgımız gundu haberın olsun:)))

BAK ASAGIDA CAN YALDASIM ILE EVLENELI YAZAN KURUNUN HEMEN USTUNDE YAZIYOR.....HAMILELIK GUNLUGUNU IMZA ALANINA EKLEMEK ICIN TIKLA VAR YA ORDAN YAPILIYOR. SEN MUHTEMEL DOGUM TARIHINI HESAPLAYACAN ONCE SONRA PROFILINE BU TARIHI GIRCEN O KADAR...

Son düzenleme:

hehhe nasılda tanıdı benı ewr soracaktım kı soyledın ıyıkı hamıs degılım canım cekerdı :))) bende mantı yapıcam ama daha zamanım war benım kocıs gece 12 de gelcek de ılk defa mantı yapıcam hep kaynanamgılde yerdık hamuruna ne gırıyor bılen war mı nette arastırdımda sız daha tecrubelısınızdır

eeee kımse yazmıyor bende gidiyım yemeklerıme devam ediyım bari pc acık kalcak
dip not hepinize kustum (hamileyim ya alınganlık basladı)

oy senın nazını sewsınler sen hamıs kalda bız naz cekerız bır dedıgını ıkı etmeyız anam yeterkı hamıs kal kız su renklı yazıyı nasıl yazıyon ben cabaladım yapamadım banada ogretsene

ay nasılda guzel oldu yaaa ınsallah bu takwım hep kalır da 40. haftada bebegın nasıl olduguna bakarız cok yakıstıııııııııı 3 haftalık hamısım :)

canım ben surelı yaparım:) bır cay bardagı su ama ınce bellı kucuk bardaklar:) bır pazı oluyor..tek yufkalık yanı. Kac yufka yapacaksın bılmem ben ıkı yaparım esım ve bana o yuzden 2 cay bardagı su bır yumurta tuz koy bunun aldıgı kadar un cok set olursa acılmaz. Hamuru pazı yapınca beklet kolay acarsın....

kız becermedimki nasıl yapcam sende silme kalsın oyleee

dur canım ben arzuyla akıgo görmeden sılıyım

ahubanu sen kımsın ne sin anlatsana azcık senle konustukmu hiç hatırlamıyorum

Canım ben genellikle yazılanları okuyordum, ama geçen ay ilk kez klomen kullanınca ben de yazmaya başladım, ama malesef hamile olamadım,dün akşam regl oldum. Bu ay da doktora gidip yine klomen kullansam mı kararsızım. Bu arada 37 yaşındayım, öğretmenim. 10 yaşında bir kızım var Allah'a şükür. Kızım 3-4 yaşından beri kardeş istiyor, ama eşim istemiyordu, sonra ikna oldu, 7-8 aylık bir denemeye rağmen hamile kalamadım. Kızıma 6. ayki denememizde hamile kalmıştım. İlk bebeğime ise 3 aylık evliyken hamile kalmıştım.Fakat onu doğduktan 2,5 ay sonra kaybettik. Doğuştan nöroblastom diye bir hastalığı vardı.Eşim de o yüzden istemedi zaten. Ama ben yine bir bebeğimin olmasını çok istiyorum, hatta ikizlerim olsun isterim. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. AMİN...

cok saol canım benım becerebılecekmıyım bakayım normalde esım sewmez o yuzden kendımede yapmıyordum gecen tv de gordu canı cektı pekı ıcını kavruyomusun yoksa cıg den mı koyuyosun

ınsallah allah gonlune gore werır ne guzel kızın warmıs allah acını gostermesın uzun omurler wersın

sibel kızzz ben ........ koydum sende alıntı yapıp yazmıssınya ....... yapsana arzu görmedennn ögretiyım ama gecen arzu tarif etmıstı kontrol paneline gir seçilmiş düzenleye tıkla devamını yazcam bekle bakıyım

canım Allah gönlune göre versın bence 1 klomen az dr gıt ve tedaviye devam et derim ben

Ayyyy ne gevezesiniz be . 1 saatten beri geçmiş okuyorum. Buna da göz derler dimi. azıcık insaflı olun , bu kadar yazmayın ulennnnnnnn
Kızlar ya bugün çok kötü bi sancı girdi derste iki büklüm kaldım. 15 -20 sn sürdü . Ya da bana o kadar uzun geldi. Aklım çıktı korkudan. Sizce normalmidir? İçimi iyice bi korku kapladı :18:
Deniz ve Elif sizde hiç utanma yok mu? O kadar gezinip durmayın. Benim canımı sıkmayım. Yeğenlerimin konforları söz konusu . Kırın dizinizi oturun. Benimkine arkadaş lazım ona göre. Bi daha uyarmam nana yaparım ona göre

cok saol canım benım becerebılecekmıyım bakayım normalde esım sewmez o yuzden kendımede yapmıyordum gecen tv de gordu canı cektı pekı ıcını kavruyomusun yoksa cıg den mı koyuyosun

cıgden koyuyorum canım kıyma cok cok ınce kıyılmıs sogan sarımsak karabıber kırmızı bırber ıstersen cok kucuk kucuk kıyılmız maydonoz.... Hepsı bu :))

tmm beklıyorum yafrum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…