klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

[/CENTER][/I]

baska carem kalmadı barı onu bıberonla besleyım dımı ama ok tatlı oluyorlar ewımde mustakıl bahcelı ohhh bahceye cıkarız

evet canm pekı hamıs kalınca napcan bebıs dogunca ılgılenebılecek mısın o zaman da kaynanana ver gıtsın onu ısırsın olmazmı kızzzzzzzzzzzzz benım ıcın bak hatta bana gonder benmkını ısırsın

kız bu hamilelik takvimi nerden yapılıyor bır yapıyım kız ne olcak altta yazsın zaten herkez biliyor olmadımı birkac gun kullanıyım olmazmı

kız bu hamilelik takvimi nerden yapılıyor bır yapıyım kız ne olcak altta yazsın zaten herkez biliyor olmadımı birkac gun kullanıyım olmazmı

bır ara bende heweslendım 1 saat kullanayım dedımde tanımayanlar 1 saatte dusurdu mu dıcekler dıye yapmadım

ayyy deniz ben de çook hevesleniyorum kızz... yapalım beraber. gerçekten olmadığını biliyoruzz zaten.
goren de dıycek 50 yasındadr kıza bak ya

valla 50 yaşında gibi hissediyorum bazen kendimi boynum da tutuk. neneler gibi dolanıyorum ortada
siz hele 28-29 yaşına gelin ne demek istediğimi o zaman anlarsınız canlar

Kız ben 34 yaşıma gircem bide beni düşün ne haldeyim :)

aman millet ne dusunurse dusunsun benım arkıdışlerim gercegi biliyor yaa söyle sen nerden yapılıyorkı

kız deniz senınkı de valentınanın kı gıbı olmasın o da oylesıne yaptı kaldı oyle senınkı de oyle olsun yap yap

nolmus ben de 40 yasında hıssedıyorum ama arda ıcıme yaramaz bı cocuk kacıyo cok sımarıyorm cok guzel oluyor sana gecmıs olsun canm ıkı de bır yastan bahsetme kızıyorum burda hepımız aynı yastayız

kızlar sımıdı aranızda gonal f ıle menogon u bırlıkte kullanan yok mu benım durumum cok mu vahım yanı tedavıye ara verırsek yanarım ben kaynana benı dınlemedın yıne sozume geldın der offfffffffffffff ooooooooooofffffffffffffffffffffffffffff ya rabbım cok sukur !!!!!!!!:44:

canım 27 den sonra başladı valla bende orta yaş bunalımıı
işin şakası tabi bunlar da... bebiş kaygısı var işte her geçen gün endişe artıyor

Ben şu klomen çatlatma iğnesi ve baş belam progestana kullanmaya başlamadan önce 25 yaşında hissediyodum kendimi ama şimdi 40 yaşında gibi hissediyorum...

gonal f ve menogon niye kullanılıyor canım?

nımet nereye gıttı yıne bu sedayla denız de konusmuyor konusun ya cıkcam ben yıne bırazdan arada ıs yapıyım bırı gelse hemen kapatıym haberınız olsun merak etmeyın benı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…