klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

O ikonları üıkartmak için; kullanıcı kontrol paneline tıkla . Solda hesabım linkinin altında seçenekleri düzenleyi tıkla. Açılan sayfanın en altına doğru metin ile ilgili kısmı standart editör yap. Seninki basitte kalmıştır

gunaydın kızlarrrrr. dun yoktum butun gun kete yaptım temızlık yaptım. bugun evdeyım camlarımı yıkayacagım. dun fazla bırsey yazmamısınız :) hafta sonunu sevıyorum bu yuzden cok bırsey kacırmıyorum ara ara pc ye bakarım yıne. arzu cok sevındım pıt pıtları duymusun :13: bızlerı anlat bebıse teyzelerını de bılsın ha herkese ıyı pazarlar... tatılı bos gecırmeyın kızlar degerlendırın

Sağol cnm darısı başına inş. ben de kayılvalidemdeyim. Sabahın köründe akrabaları geldi. dır dır dinliyorum. Biraz odaya kaçtım da yazıyorum size
Bu arada herkese günaydın! İyi pazarlar

Kız denız ne yapıyorsun bakım... Anlasılan bebetomla sohbet edıyorsun:) bebetom lısteyı degıstırecek demek kı benım bat ve senın bat 15 mayıs ona gore :))

Sagol canim oyleymis benimde sorunda onda degil bebetomla konustuk liste duzelmiyor silcez kople sonra tekrar yapcaz.listeyle ugrasiyoruz kiz tatilde benle ugrasiyor valla :)

Gunaydin kizlar nasilsiniz mutlu birgune uyanmak isterdm yine yok yine yok nerde bu mutluluk bulanlar bana biraz gondersin

Kız denız ne yapıyorsun bakım... Anlasılan bebetomla sohbet edıyorsun:) bebetom lısteyı degıstırecek demek kı benım bat ve senın bat 15 mayıs ona gore :))
Liste olmuyor canim kople silcez sonra musait bir anda yeniden yazcaz kk izin vermiyor galiba artik uzerinde degisiklk yapamiyoruz.

sagol canim oyleymis benimde sorunda onda degil bebetomla konustuk liste duzelmiyor silcez kople sonra tekrar yapcaz.listeyle ugrasiyoruz kiz tatilde benle ugrasiyor valla :)

ne dedım bak konusuyorlarmıs :)) lısteye yardımcı olabılırım her konuda aslında bebetom tek basına takıpte zorlanır. Nasıl yapsakda yardım etsek....

ne dedım bak konusuyorlarmıs :)) lısteye yardımcı olabılırım her konuda aslında bebetom tek basına takıpte zorlanır. Nasıl yapsakda yardım etsek....

Uzakdan bisey yapamiyoruzki neyse kople silsin sonra yapariz tekrar hem surekli gelenler olur herkez bilg.yazar tekrar ne yapalim taplo oldugu icin boyle icine yazi yazilmiyor

Kizlar herseyi yarim birakp gitsem mi cok zorlamamak lazim galiba olmayinca olmuyo adam da gelse beraber gitsek ne guzel olurdu ya gelmezs???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…