klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

slm kızlar.ya 3 gün girmedim binlere çıkmış sayfa sayısı ne çok yazıyosunuz yaa yerişemiyorum valla :) ben de bugün kontrole gittim dr.um çok iyi dedi 4 tane yumoş oluşmuş.yarın çatlatma iğnemi salı da ilk aşılamamı deniycem inşallah.iğneyi de aşılamayı da ilk kez deniyorum.hadi hayırlısı bakalım sonuçlar ne olacak

neyse görünce yazarsın artık.elbistanlı olduğunu okudum sanki geçmişi okurken. ben de elbistanlıyım :) bide 28tlye rahim filmi çektirdim demişsin ben 250ye çektirdim de özelde.teyzem de çektirecek durumları çok da iyi değil.acaba nerd çektirdin hangi hastanede?

aaaaa ne kadar guzel hemsommm elbıstanda mı oturuyosun

vay vay vay 5 gün falan bi girmedik uçurmuşsunuz sayfayı...Ya ben 3. kez klomen kullanıyorum ya bu ay,1 hafta sonra falan çat.olacam ama kocamla kavga ettik küsüz şimdi. Nasıl olacak bilmiyorum...İşin garibi barışmak falan istemiyorum ben. (((((((((( Yani bunu şimdi niye yazdım bilmiyorum ama paylaştım sanırım.İçimde duracağına siz evrendekilerle paylaşıyım bari ((

canım daha bır hafta warmıs cat. duzelır o zaman kadar duzelmezse dahı bebegın ıcın barısmanız lazım gulum ya

canım bebısın pıt pıt larını duymussun hayırlı olsunnnnn

Sircim mrb konyalisin galiba hangi dr gidiyorsun bende konya beyşehirliyim ali acara gidiyorum hasta içi aşılamam var

Aişe Günenç'e gidiyorum hicran.Ali Acar'a da gitmeyi düşündüm ama benim doktorum hep Aişe hanımdı değiştirmedim artık.Rabbim hayırlısını versin...Senin durumun ne?Ne alemsin?Kaçıncı denemen?

Olduk canim sagol
Amin
Yumos buyutme ignesi canim ben kullandim
Hayirli olsun canim o pit pitlarr
zd86 How are you? Nasılsın canım?Durumlar nasıl?

İyiyim canim gelemedim bugun gecmisi okudum.simdi

yagmur canim gecmis olsun uzulme gene olur sikma canini

KIZLAR BENDE GELDİM.23 yaşındayım 2.5 yıldır evliyim yaklaşık 2 senedir istiyoruz.sadece bir kere klomen ve çatlatma iğnesi oldum.hiç gebelik olmadı.şimdide şeker hapı içiyorum.pko luyum.dr uzak olduğu için tedavim yarım kalıyo o yüzden doğru dürüst ilaç alamadım bu ayda kendi haline bırakacam.bat tarihim 2 haziran...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…