klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

KIZLAR BENDE GELDİM.23 yaşındayım 2.5 yıldır evliyim yaklaşık 2 senedir istiyoruz.sadece bir kere klomen ve çatlatma iğnesi oldum.hiç gebelik olmadı.şimdide şeker hapı içiyorum.pko luyum.dr uzak olduğu için tedavim yarım kalıyo o yüzden doğru dürüst ilaç alamadım bu ayda kendi haline bırakacam.bat tarihim 2 haziran...

aramıza hosgeldın canım

baktım biri gelin dedi geldimde sen gitmişsin demek aşılamanı oldun hayırlı olsun canım inş.son olur

canm ben fazla duramıym ben asılama olmadım zeynosum dıger arkadaslar oldu benımkı daha bellı degılyumoslar gelısmedı pazartesı kontrol var yıne:KK50::KK50::KK50:

hoşbuldum canım.ya ben çok stres yapıyorum aranızda bunu yenen varmı ya.kendimi çok kötü hissediyorum.bu şekilde olacağı varsada olmuyo :KK5:

ah canım aynı sorun bızdede war artık cocuk bıle gormek ıstemıyorum gozlerım doluyor psıkolojım bozuldu hayattan sagudum elımde degıl psıkıyatrıye mı gıtsek napsak :KK9:

kızlar bırsey soracam ben mart 12 de adet oldum sonra 4 gun erken 8 nısan aksamı adet oldum yıne mı 4 gun kayması lazım bı de ben progestanı 14.gunumde ıcmeye basladım kı erken ıcınce erken adetın gelmezsı mı lazım su adet sancılarım sıwılcelerım olmasa hamıleyım dıye dusunecem

kızlar bırsey soracam ben mart 12 de adet oldum sonra 4 gun erken 8 nısan aksamı adet oldum yıne mı 4 gun kayması lazım bı de ben progestanı 14.gunumde ıcmeye basladım kı erken ıcınce erken adetın gelmezsı mı lazım su adet sancılarım sıwılcelerım olmasa hamıleyım dıye dusunecem

Valla benim bir fikrim yok canim ama bir idrar testti yapip deneseydin

Valla benim bir fikrim yok canim ama bir idrar testti yapip deneseydin

3 gun sonra test zamanım ben ewlendım ewlenelı sadece bı tane test yaptım o da ılk ayda 10 gun gecıktı dıye yarın da adet olmazsam pazartesı ıdrar testı mı yapsam cıkar mı kı warsa

ah canım aynı sorun bızdede war artık cocuk bıle gormek ıstemıyorum gozlerım doluyor psıkolojım bozuldu hayattan sagudum elımde degıl psıkıyatrıye mı gıtsek napsak :KK9:

gerçekten bende öyleyim yaa.televizyonda falan görsem yada hamile haberi alsam tuhaf oluyom.rabbim bizede nasib ett

gerçekten bende öyleyim yaa.televizyonda falan görsem yada hamile haberi alsam tuhaf oluyom.rabbim bizede nasib ett

aminnn bugun tv de bebek gordum esıme kapat su kanalı aglarım bak dedım zawallım hemen kapattı sımdıdeen adet olacam dıye korkuyo kotu olacam dıye ya resmen komsuları gormeye korkuyorum her gordugunde sorar mı ınsan ya soyutadım resmen kendımi allahım artık hayırlısıyla nasıp etsın sabrımız kalmadı ısyan etmıyorum ama bunalımlardayım :KK43:

aminnn bugun tv de bebek gordum esıme kapat su kanalı aglarım bak dedım zawallım hemen kapattı sımdıdeen adet olacam dıye korkuyo kotu olacam dıye ya resmen komsuları gormeye korkuyorum her gordugunde sorar mı ınsan ya soyutadım resmen kendımi allahım artık hayırlısıyla nasıp etsın sabrımız kalmadı ısyan etmıyorum ama bunalımlardayım :KK43:

evet canım isyan etmeyelim çünkü bu bir imtihan ve rabbim verecek bizede emin ol.komşularıda takma :KK53:

X