klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Olumlu dunyada birilerini kirmaya gerek var mi ne bos isler bunlar ne bos hayatlar

Neden kimse konusmuyr bi akil verin napim yalniz gitmek istemyrum o da gelmez nolckboyle

Hayir canm karslikli susuyorz napim bilmiyrm gel desem gelmez gideyim desem ugrasmaz gidersem onu doldurur benden ayirrlar ben onu seviyorm ama sonu ne olur bilmiyrm

Hayir canm karslikli susuyorz napim bilmiyrm gel desem gelmez gideyim desem ugrasmaz gidersem onu doldurur benden ayirrlar ben onu seviyorm ama sonu ne olur bilmiyrm

Gitmek cözüm olmaz.heleki kocni sevyrken sil at aklndan.adaminda kaynananinda suyundan gt bide o yöntemi dene..adamla tartistkca onu annesne daha meyilli hale getirirsn,sen üzülürsn

hilbar
adenozin
akigo
vanlentines
ayşemm061

nimet 4 mayıs
eeloocaann 7 mayıs
beyazsiyah 7 mayıs
dilekkızıltan 8 mayıs
sibeldogan 9 mayıs
sedenim 11 mayıs
dewy 11 mayıs
sykapusuz 12 mayıs
fatmaipek 14 mayıs
elifyeşiller 14 mayıs
fundurtan 14 mayıs
zd86 15 mayıs
kaptanelif 15 mayıs
pixieess 22 mayıs
bebetommmm 22 mayıs
zynn 23 mayıs
aceanshine 25 mayıs
sedasungur 1 haziran
filologum 5 haziran[/QUOTE]

kızlar gecici listemiz bu ? işaretli olanları yazmadım adı eksik olanlar varsa yazsınlar ekliyelim listeye şimdilik bundan takip edelim sonrasına bakarız

Cnm bence sabredip sadce cocuga konsantre ol.cocuk oldktn snra belki her sey dgşecek.

Bugune kadar tek bisey degismedi canm git gide kotu oluyor benden nefret ediyor ben de ayni sekilde ama ayri eve cikmamiza da izin vermiyo bu nasil bisey her sabah bi sorunla gune baslar mi insan

zynn ne oldu canım yaa :26:uzulme takma kafana listeye dalmısım şimdi okudum herseyı şimdi sinirli oldugun için böyle konusuyosun lütfen öfkeyle kalkan zararla oturur unutma bir karar vereceksen sonuclarını düşün öyle ver.

Gitmek cözüm olmaz.heleki kocni sevyrken sil at aklndan.adaminda kaynananinda suyundan gt bide o yöntemi dene..adamla tartistkca onu annesne daha meyilli hale getirirsn,sen üzülürsn

Canm onun suyuna gidilmiyo ki 24 saat temizlk yapmami odama hic gitmemmi hic telefonla konusmamami hic bilgisayari acmamami hic disari cikmami istiyor anasinin ve kizinin evi haric kizinin bizim ve anasinin bahar temizligini de bana yaptrcak

R Kara veremiyorum ki canm oyle kaldm hergn bi sorn ikimzde uzulyorz napim bilmiyrm gece bars gunduz kus denge kalmadi bende

R
Kara veremiyorum ki canm oyle kaldm hergn bi sorn ikimzde uzulyorz napim bilmiyrm gece bars gunduz kus denge kalmadi bende

sabır de ahirete bırak canım kocanla aranı bozma yada annanlar sıze oturmaya gelsın biraz sahipsiz olmadıgını anlasın yada onlara kalmaya gidin kocanla götursunler sizi bence ailene anlat durumu yada sadece annene gelip sahipsiz olmadıgını göstersınler

canım listeye eklendin şimdilik listemiz böyle sonra degişecek

aslında bat hiç beklemiyorum bu ay hiç bişey yok eminim 21. gün progesteron bakıldı değer 10 cıktı eğer gebelik olsaydı değer 20 küsülerde cıkıyodu bat bi an önce gelsinde ilaca başlıyım diye beklıyorum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…