klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım büyük ihtimalle yumurtaların büyümesi için iğne verecek doktorun ben kullandım ve ilk aydan hamile kaldım darısı başına inş

evet öyle dedi büyütmek için dedi klomenden daha etkilidir dedi.ama öncelikle rahimin 7 mmden 5 e düşmesi gerek dedi.. Süppermişş yaa dahada heyecanlandım.. Neydi senin ilacın adı cnm.. Ve sende öncesinde klomen çatlatma iğnesi falan olmuşmuydun...

Canım ben 14 mayısta gidicem nasipse...Benim iğneler kalçadan oluyo morarma yok ama yapılırken yanıyo çok canım...çok soru sordum ama ne kadar olmuş bebiş ??

Benimki de çok yakıyor hiç sorma. Morarması da cabası. Bebiş 1cm olmuş. Dr 7 . Haftada olması gerektiği boyda dedi . Kalbi de çok iyi atıyor dedi allahım burdaki kızlar başta olmak üzere bebek isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın inşallah

Mrb arkadaslar baya olsu gelmeyeli bebegimi kaybettim ameliyat oldum basima gelmeyen kalmadi biraz once listeye baktim hamis olarak ayarlanmis icim acidi dileim rabbimden herkes saglikli bi sekilde kucagina alir

Canım benim iğnemin adı gonal f. ben sadece bir ay ilaç kullandım 5 gün serophone ama yumurtalar büyümedi aynı ay hemen arkasından 5 gün iğne kullandım 18 mm oldular arkasından da çatlatma iğnesi oldum inş seninde güzel sonuçlanır canım

Mrb arkadaslar baya olsu gelmeyeli bebegimi kaybettim ameliyat oldum basima gelmeyen kalmadi biraz once listeye baktim hamis olarak ayarlanmis icim acidi dileim rabbimden herkes saglikli bi sekilde kucagina alir

ayyy canım çok büyük geçmiş olsun rabbim sabır versin dayanma gücü versin de nasıl oldu kaybettin bebişini ne güzel hamişdin sen bizde seni merak edip duruyorduk nereye kayboldu diye

Canım çok üzüldüm inanki. Allahım kimseye önce verip sonra elinden almasın. Eğer yaranı deşmek gibi olmazsa ne sebep olmuş bebeğini kaybetmene. Anlatıp rahatlamak istersen dinleriz. Ama anlatmak istemezsen de haklısın. Üzülme desekte biliyorum yaşamayan anlayamaz. Dilerim ki en kısa sürede allahım kucağına sağlıklı bi bebek versin.

amin canım Allahım isteyen herkese nasip etsin inş... Erkek bebişler hızlı büyürmüş biliyor musun??

mrb arkadaslar baya olsu gelmeyeli bebegimi kaybettim ameliyat oldum basima gelmeyen kalmadi biraz once listeye baktim hamis olarak ayarlanmis icim acidi dileim rabbimden herkes saglikli bi sekilde kucagina alir

cnm çok geçmiş olsun mevlam başka acı vermesin...üzülme en azından bebegin oldugun biliyosun ve inş saglıklı bir bebişin daha olur cnm

Çok geçmiş olsun canım rabbim bir daha böyle bir acı yaşatmasın inş

amin cnm. Inş bizde saglıklı bir şekilde hamiş kalır ve kucagımıza alırız cnm

amin canım Allahım isteyen herkese nasip etsin inş... Erkek bebişler hızlı büyürmüş biliyor musun??

Hiç bilmiyordum canım . Senden öğrendim. Erkek olursa eşim sevinçten havalara uçar heralde. Hem sülalede kalan tek erkek olduğu için hem de erkek olursa uzaktan kumandalı helikopter falan onlardan alcakmış. Çocuğa dğil tabiki kendine istiyor

kızlar merhaba uzun zaman oldu görüşemeyeli.Bugün adetimin 10. günü iğnenin 8. günü olacak ama 11mm bir yumurtam gelişmiş 2 gün daha 50 dozda iğne yapıp pazartesi tekrar muayene olacağım offffffff beklemek ümidini kırılması çok zor benim gibi olan ya da tecrübesi olan var mı?

Bende yeni öğrendim tabi ne kadar doğru bilemem Allah sağlıklı hayırlı evlatlar versinde kız erkek farketmez...Ama benim eşim kız istiyo babaya düşkün oluyolarmış diye

ayyy canım çok büyük geçmiş olsun rabbim sabır versin dayanma gücü versin de nasıl oldu kaybettin bebişini ne güzel hamişdin sen bizde seni merak edip duruyorduk nereye kayboldu diye

Valla canim gordunuz o kadar sevinmistim gittim dr dis gebelik dedi kanaman baslamis ameliyat yapilacak dedi 3hastaneye gittik 3de aynisini dedi hemen amelyata alindim dr cok sukur dis gebelik degilmis tuplrine karismadim bebekte ii dedi sadece kisim varmis patlamis ic kanama gecirmisim sevindik bizde enazindan ona bisey olmadi diye ama bir hafta sora dusukle sonuclandi dunyam yikildi anlatamam bugun toparlandim daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…