klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

KIZ KİM GİRİYO BİZDEN BAŞKA eger öle bişi varsa sileyim hemen bu arada teşekkür ederim sen beni böle mi tahmin etmiştin

Kizlar amma yazmissiniz vayyy uyumusum simdi kocis geldi yemek hazirladi yedirdi beni gene yattim uyucam ama size bakiyim dedim...

Gevezeler toplaşınca böyle oluyor işte sen yat uyu kuzum. Dinlenmek iyi gelir. Hatta yarın da yat bence. Karnında gaz şişkinliği ve gaz sancın var mı canım

Gevezeler toplaşınca böyle oluyor işte sen yat uyu kuzum. Dinlenmek iyi gelir. Hatta yarın da yat bence. Karnında gaz şişkinliği ve gaz sancın var mı canım
Gaz yokda yumurtaliklarimda ve rahimde bir gariplik hissediyorum.yumurta catlayinca gelen akintida geldi bugun yaa ben ne zaman banyo yapsamki yurumeyebile korkuyorum cok garip bu arada kizlaarr hepinizin resmini gordum coooookkk guzelsiniz.

Kız içme ne olur olmaz. Sonra vicdan azabı çekmekten iyidir . Testin sonucunu bekle bence
yaa canım haftaya cumartesi lazer randevum var. ona gidemezsem randevu alamam sonra gidemem. çizgi çok net. hamiş olduğumu sanmıyorum o yüzden tatlım. sen de haklısın ama.
Nimet senin koca yanlışlıkla bu fotoları görmesin buraya yüklediğini :)))
haaahaaa sana katılıyorum seda. bir de böyle artistik pozlar falan. bilemiyorum yani seda biz de koysak mı fotolarımızı sonra kocişler boşasın bizi
KIZ KİM GİRİYO BİZDEN BAŞKA eger öle bişi varsa sileyim hemen bu arada teşekkür ederim sen beni böle mi tahmin etmiştin
kuzum internet bu belli mi olur? evet seni böyle güzel düşünmüştüm tatlım. öyleymişsin. hepiniz çok tatlısınız maşallah..

özgecim sende at fotolarını sana da bakalım ama

kız benim kociş keser beni özel mesajdan gönderiliyorsa gönderirim. tabi gözlerinin kamaşmasından bakabilirsen
ben aslında bir facebook ya da msn hesabı oluşturalım diye düşünmüştüm daha önce. hem birbirimizi görürdük öyle de.

doğru söylüyosun nese koca görmesinde bişi olmaz bu arada ben artist falan deilim

Gaz yokda yumurtaliklarimda ve rahimde bir gariplik hissediyorum.yumurta catlayinca gelen akintida geldi bugun yaa ben ne zaman banyo yapsamki yurumeyebile korkuyorum cok garip bu arada kizlaarr hepinizin resmini gordum coooookkk guzelsiniz.

canım sen hiiiç kalkma yerinden. wc ye bile kalkma :)))

Tatlım ilk gün banyo yapmayı tavsiye etmiyorlar . Sen de yapma bence . Yarın ılık bi banyo yaparsın. Sıcak banyoda iyi değilmiş aklında olsun canım. Bugün kalkma her ihtimale karşı. Yarın kalkarsın . İnş gaz sancın olmaz canım. Çok beter birşey ben 3 gün çektim. Mahvoldum.. Akıntı bende de olmuştu. Günde 2 kere çamaşır değiştirmiştim. Sen de dikkat et çamaşır temizliğine. Aşılamadn sonra mantar veya idrar yolu enfeksiyonu olan çok oluyormuş. Hayırlısı ile 14 gün sonra ( en geç) bize mutlu haberler vereceksin

msn iyi de fecobookk kötü benim nişanlanmadan önce vardı koçiş kapattırdı kullandırtmıyo

Özgeyle ben atamayız bizim kocalar takipte :))

Kız benimki melek gibi. Biliyor hepsini hiç bişey dediği yok valla. Arada bana da oku ne yazmışlar diyo. Olmaz sen gelme ayıp başka kadınların özeli diyorum. Bebişin gelişim durumunu okuyorum ona Gidiyor . Kıyamam valla ağzı var dili yok. Aşkım benim ya çok seviyom çookk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…