klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

yemegımı yedım geldım acayıp uykum geldı benım kocıste hıc bırsey demez benımde face war erkek eklemedıktn sonra anam benımkının de agzı war dılı yok hıc kısıtleme getırmez oy ölürüm ona :)

olsuun ben de çook seviyorum kocişimiii
benimki bayağı kıskanç malesefff ağzı da var dili de

ayyy keşke bende adet belirtileri yaşasam ama hiçbişi yok anam benimde adet olmaya yakın öyle oluyodu bacım kızma ama

sen hamıssın bak da gor canım :)) ne guzel olmasında sancın bılıyom kız adet olaacgımı nıye kızayım kuzum ama cok erken adet ıcın

Arzu yaş ilerledikçe insan daha da olgunlaşıyor eşim sevgiliyken ve nişanlıyken burnundan getiriyordu herşeyime karışıyordu makyajıma kıyafetime oje sürmeme saç rengine msn Facebook'a hiç biri yok bende de mesela ama evlendikten sonra değişiyor şuanda çok çok rahatım zaten herkes öyle diyor sen evlendikten sonra çok güzelleştin daha bi bakımlı oldun halbu ki bilmiyorlardı ki eşimin karıştığını

Nimet tatlım telefondan yazıyorum yükleyemem herhalde pcde de hiç fotom yok ama sana göndermeye çalışıcam

Kızlar ben şimdi çıkıyorum kocayla aynı yerde çalışınca böyle oluyor çok gözüne battım artık müşterileri unutuyorum akşam kaçamak yapıp yazarım öptüm hepinizi

canım sen hiiiç kalkma yerinden. wc ye bile kalkma :)))
Kalkiyorum valla wc ye falan uzun yatamiyorum neyse Allah nasip ettiyse her sekilde gelir dimi ? Amann takmicam ben elimden geleni yapcam gerisi yuce rabbimin yaa abdes almam lazim miki dua etmek icin kararsiz kaldim.

Altimi islatiyomusum gibi surekli wc gitme ihtiyaci duyuyorum aslinda bu akinti moralimi bozdu sendende o aleti cikarirken dr akmismiydi

Nimet dowerim seni war diosam war bak yarin adet gunun ya bir iki gun gecimce testyaptir hamis cikacan allah bilirde icimden bir ses oyle diyor ki insallah oyledir sen.yine de iki uc tane test bulundurr ewde:)

Kalkiyorum valla wc ye falan uzun yatamiyorum neyse Allah nasip ettiyse her sekilde gelir dimi ? Amann takmicam ben elimden geleni yapcam gerisi yuce rabbimin yaa abdes almam lazim miki dua etmek icin kararsiz kaldim.

kız şimdi deilde yarın atarım canım benim biraz sonra koçiş gelir yakalanmayalım mazallah :18::18:

tamam tatlım. nasıl istersen.

aslında ben deniz, güldeniz, gamze ve elifi de çok merak ediyorummm... duyurulurrrrrrr...

ben cektırdım canım. hayatımdakı en acı tecrube o oldu. senı korkutmak ıstemem kısıden kısıye gore degısıyormus durum ama anestezı ıstemedıgıme bın pısman oldum ben. benım acı essıgım belkı dusuktur ondNDIR AMA anestesı ıstemenı tavsıye ederım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…