klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Aman takmıyorum kocam sevsin yeter :KK1: o da üstüme titriyor . Daha ne isteyim dimi. Çok moralim bozuluyor ama saçlarım iyice beyazladı. Yaşlı anne olcam :KK43:

Ben senden büyüğüm takmıyorum kafama 40 yaşında anne olanlar var.. Bak bana 32 yaşında evlendim yaşıtlarımın 15 yaşında kızı var

Aman takmıyorum kocam sevsin yeter :KK1: o da üstüme titriyor . Daha ne isteyim dimi. Çok moralim bozuluyor ama saçlarım iyice beyazladı. Yaşlı anne olcam :KK43:

canım sac genetık oluyor yaslılıkla alakası yok benım annemın 25 yasındayken sacları bembeyazmıs babam 55 yasında bı tane bıle beyaz yok masallah hıc de yaslı gorunmuyon yasından daha kucuk gosterıyon kıvırcıgım benım :KK19:

$nimet 011.jpg
ilk evlenğim gün yazdı evde kendimi bol bol foto çekiyordum sıkıntıdan kele:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

canım sac genetık oluyor yaslılıkla alakası yok benım annemın 25 yasındayken sacları bembeyazmıs babam 55 yasında bı tane bıle beyaz yok masallah hıc de yaslı gorunmuyon yasından daha kucuk gosterıyon kıvırcıgım benım :KK19:

Valla canım bu bebiş stresinden beyazladı saçlarım hep inan 4 yıl önce 1-2 tel vardı. Allahtan kıvırcık saçlarım da pek belli olmuyo :KK1: bebişten sonra kendimi bakıma alcam 30000 bakmı :KK1: yarım kalan lazerimi yaptırcam . Saçları boyatırım . Bi de rejime girip eski kiloma dönmek istiyorum . Bakalım hayırlısı. Lazer yaptırıyordum tüm vücuduma bebiş olunca bıraktım . 4 seans gitmiştim. Tam iyice bitecekti tüyler . Hem hamilelikte de rahat ederdim

guzelmıs canım sen de eklesene boyle buyuk fotonu gecen gun bı turlu buyutemedm avatardanben de cıkarabılecegımı bılsem ıkı dakıkalıgına eklerdım resmımı yada sırayla hepımız eklesek ne guzel olurdu bırbırımızı gormus olurduk

anam oldumu bilmiyorum

ozge cabuk sonucu soyle cıkcam

kızlaaarrr hepinizz fıstık gibisiniz maşallahhhhhhh.... tüüüüüü tüüüüüü:21::21::21::21::21::21::21:

nimetim tam düşündüğüm gibisin kızzz..fotoları görünce gençliğim geldi aklımaa.. ah ahhhh :)) bana bak sen kapalısın niye açık resimlerini koydun kızz? bir erkek falan bakarsa :KK1::KK1::KK1:
çok güzelsiniz kızlar. iyi yapmışsınız koymakla. hepinizi çok merak ediyordum.
bu arada idrar testi yaptım yine. negatif.. civanperçemi çayı içicem sökülsün diye.

kızlaaarrr hepinizz fıstık gibisiniz maşallahhhhhhh.... tüüüüüü tüüüüüü:21::21::21::21::21::21::21:

nimetim tam düşündüğüm gibisin kızzz..fotoları görünce gençliğim geldi aklımaa.. ah ahhhh :)) bana bak sen kapalısın niye açık resimlerini koydun kızz? bir erkek falan bakarsa :KK1::KK1::KK1:
çok güzelsiniz kızlar. iyi yapmışsınız koymakla. hepinizi çok merak ediyordum.
bu arada idrar testi yaptım yine. negatif.. civanperçemi çayı içicem sökülsün diye.

Kız içme ne olur olmaz. Sonra vicdan azabı çekmekten iyidir . Testin sonucunu bekle bence

Kizlar amma yazmissiniz vayyy uyumusum simdi kocis geldi yemek hazirladi yedirdi beni gene yattim uyucam ama size bakiyim dedim...

X