klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

yemegımı yedım geldım acayıp uykum geldı :KK1: :KK1: benım kocıste hıc bırsey demez benımde face war erkek eklemedıktn sonra anam benımkının de agzı war dılı yok hıc kısıtleme getırmez oy ölürüm ona :)

Kız benimki melek gibi. Biliyor hepsini hiç bişey dediği yok valla. Arada bana da oku ne yazmışlar diyo. Olmaz sen gelme ayıp başka kadınların özeli diyorum. Bebişin gelişim durumunu okuyorum ona Gidiyor . Kıyamam valla ağzı var dili yok. Aşkım benim ya çok seviyom çookk:KK48:

olsuun ben de çook seviyorum kocişimiii:KK1::KK1::KK1::KK1:
benimki bayağı kıskanç malesefff ağzı da var dili de:KK1::KK1:

Arzu yaş ilerledikçe insan daha da olgunlaşıyor eşim sevgiliyken ve nişanlıyken burnundan getiriyordu herşeyime karışıyordu makyajıma kıyafetime oje sürmeme saç rengine msn Facebook'a hiç biri yok bende de mesela ama evlendikten sonra değişiyor şuanda çok çok rahatım zaten herkes öyle diyor sen evlendikten sonra çok güzelleştin daha bi bakımlı oldun halbu ki bilmiyorlardı ki eşimin karıştığını

Nimet tatlım telefondan yazıyorum yükleyemem herhalde pcde de hiç fotom yok ama sana göndermeye çalışıcam

Kızlar ben şimdi çıkıyorum kocayla aynı yerde çalışınca böyle oluyor çok gözüne battım artık müşterileri unutuyorum akşam kaçamak yapıp yazarım öptüm hepinizi

canım sen hiiiç kalkma yerinden. wc ye bile kalkma :)))
Kalkiyorum valla wc ye falan uzun yatamiyorum neyse Allah nasip ettiyse her sekilde gelir dimi ? Amann takmicam ben elimden geleni yapcam gerisi yuce rabbimin yaa abdes almam lazim miki dua etmek icin kararsiz kaldim.

Tatlım ilk gün banyo yapmayı tavsiye etmiyorlar . Sen de yapma bence . Yarın ılık bi banyo yaparsın. Sıcak banyoda iyi değilmiş aklında olsun canım. Bugün kalkma her ihtimale karşı. Yarın kalkarsın . İnş gaz sancın olmaz canım. Çok beter birşey ben 3 gün çektim. Mahvoldum.. Akıntı bende de olmuştu. Günde 2 kere çamaşır değiştirmiştim. Sen de dikkat et çamaşır temizliğine. Aşılamadn sonra mantar veya idrar yolu enfeksiyonu olan çok oluyormuş. Hayırlısı ile 14 gün sonra ( en geç) bize mutlu haberler vereceksin:KK16:
Altimi islatiyomusum gibi surekli wc gitme ihtiyaci duyuyorum aslinda bu akinti moralimi bozdu sendende o aleti cikarirken dr akmismiydi

Nimet dowerim seni war diosam war bak yarin adet gunun ya bir iki gun gecimce testyaptir hamis cikacan allah bilirde icimden bir ses oyle diyor ki insallah oyledir sen.yine de iki uc tane test bulundurr ewde:)

Kalkiyorum valla wc ye falan uzun yatamiyorum neyse Allah nasip ettiyse her sekilde gelir dimi ? Amann takmicam ben elimden geleni yapcam gerisi yuce rabbimin yaa abdes almam lazim miki dua etmek icin kararsiz kaldim.

kız şimdi deilde yarın atarım canım benim biraz sonra koçiş gelir yakalanmayalım mazallah :18::18:

tamam tatlım. nasıl istersen.

aslında ben deniz, güldeniz, gamze ve elifi de çok merak ediyorummm... duyurulurrrrrrr...

Arkadaşlar ben yeni katıldım, nerden yazacağimi bilemedim ama 3 senelik evliyim, 9 aydir bebek istiyoruz bu ayda olmadı, doktor hsg cekelim dedi, ama korkuyorum, erzurum da şifa hastanesinde hsg çektirenler var mi? Spekulum dan korktum açikçası tecrübelerinizi yazarsaniz sevinirim

ben cektırdım canım. hayatımdakı en acı tecrube o oldu. senı korkutmak ıstemem kısıden kısıye gore degısıyormus durum ama anestezı ıstemedıgıme bın pısman oldum ben. benım acı essıgım belkı dusuktur ondNDIR AMA anestesı ıstemenı tavsıye ederım...

X