klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

yok kız ne şarkısı ya ben şöyle bi etrafıma baktım hiç bu isimle karşılaşmadım eşimde benimle aynı düşüncede dedik kimsede yokken biz koyalım inşallah bi kızımız olursa canımmm:KK1::KK1: kimine güzel gelmiyo bu isim çok bayat falan diyolarda onlar ne anlarlar isimlerden:KK1::KK1:
yoo canm guzel bı ısım bulmusken kapaym hemen dedn senı senıııı:2::2:

Anaaaaam vay başıma gelenleeeeerrr . Üüühhüüüüüü . Candarma , polis ismimi çaldılar ayolll . Ayyyy can kurtaran yok mu? Nasıl ortalığı yaygaraya veriyorum bak gör :KK1:
Kıızzzz yeterki ikizin olsun. İsimler senin olsun canım lafı mı olur. İkimizde koyarız. Hatta karışmasın diye numara veririz şimal 1 , şimal 2 :))

Ayyyy canım benim koyarız di mi :)))

$100_0384.jpg kızlar 6 yıl oncekı halim

Kız benimki de öyle diyor. Azcık saçını uzatırız dimi erkek olursa diyooo. Ben de oldu istersen bi de küpe takalım diyorum. Oluuuur diyor . Bizim kocalar entel anacım:KK1:

Valla annem görse der ki bu çocuğa ne yaptınız böyle birde kafaya koymuş 3 4 yaşından itibaren yüzmeye bale müzikle ilgili herşeyi gönderecekmiş tabi benimde kararım kendi kendimize gelin Güvey oluyoruz bakalım hayırlısı birde inşallah bebişimizin gözleri benim gibi büyük olur babası gibi mavi olur :))

X