klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

anlıyorum seni canım beyindeki hipofiz bezi doktorun dediği .ama bak şöyle yapabilirsin papatya çayı iç çok rahatlatıyor ve rahimin içinie bir okadar temizliyor ..bir dönem ben kullanmıştım .uykularım falanda yoktu çok rahatlatıyordu:KK16:
bak onu deniyim ben evde form cayları cok var içemiyomda :KK34:onların bir zararı varmı acep:KK23:

canım bu ates olcmeninde kuralı varr hiç yapmadım ama arastırmıstım.:KK9::KK9:öyle farklı saatler olmaz:KK20:dur ben bildigimi aktarıyım.yanlışım varsa diger arkadaslar düzeltsin.
  • adet olunca sabah saat 7 ölctun ama hep aynı yerde yani yatakda olccen
  • ve bu sen yumurtlayana kadar hep aynı degerde olması lazım
  • sen yumurtluyınca deger biraz yukselir ve yumurtlama zamanın boyunca yuksek gider
  • eger bebek varsa yuksek olmaya devam eder yoksa 15 gun içinde düşer ve ogun yada ertesi gun adet olursun ama bu yontem pek saglıklı degildir cuku insanlık hali grip olursun ates yukselir yumurtluyom sanırsın gibi v.s.:21:

Dogru diyorsn cnm.ben igne vrulyrm onun yan etkisnde ateste var.en iyisi tevekkül tü Allah.su an ara ara (belki kendm öyle hssedyrm) kasık agrısi var sadce buyani.

ya kızlar dün doktor 20mm lik yumoşların var diyince bene eve geldim ovulasyon testi yaptım.dün çizgi daha belirliyken bide bugun yaptım daha silikleşmiş.bu ne oluyorki?galiba bu ayda olmayacak yaa :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: ben nasıl anlıcam yumurtladıgımı bunların çatladığını hiç bi belirti yok.

tamamda canım dün belirgin çizgiyi görünce çalışma yapmadınızmı.. ben sadece 1 ay hissettim yumurtamın çatladığını gercketen o ayda catlamış diğer aylardada çatlamış ama bişi hissetmedim vala. dk bide dıyor çatlamasa gününde adet olmazsın dedi

ayyy kız keşke alınmasa saatler biz böle iyiydik zaten koca geç geliyo şimdi bekle bekleyebilirsen :KK25::KK25::KK43::KK43:

Son düzenleme:
ya kızlar dün doktor 20mm lik yumoşların var diyince bene eve geldim ovulasyon testi yaptım.dün çizgi daha belirliyken bide bugun yaptım daha silikleşmiş.bu ne oluyorki?galiba bu ayda olmayacak yaa :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: ben nasıl anlıcam yumurtladıgımı bunların çatladığını hiç bi belirti yok.

catlar onlar sen calısmana bak gun asırı olmadı test yaptırır yada dr gider catlamısmı bakın dersin ama sen calıs yumoslara takılma

selam anne adayları nörüyonuz bu kelime nerenin şivesi bilmiyorum ama :KK9: maraşın şiveside napiiisiiizz ? :KK15: benim memleket

maraş yani.. :KK23:

ben oturdum misafir bekliyorum ayy bu hafta sonu saatler ileriye alınacak çok seviniyorum yürüyüşe cıkacam artık eşimle çünkü beş

bucukta cıkıyor hergün yürüyüşe cıkarız kızlar ymurtalara en güzel gelen şey ne bitki ne haplar en güzeli spor yürüyüş..benim

ablamada yumurtaların tembel calısmıyor demiş dk sonra bu hergün evinde 10 dk bisiklet aleti var bisiklet cevirmiş... 2 ay boyunca

yaptım dıyo bı baktım hamile kaldım dedi :21:
Cok cok haklısn cnm.ben evdn dısari ckmyrm.evde de pek is yaptgm yok.bu ay niyetlenmştm bisiklet alcktm en azndan evde 1saat kullanrm diye,bu defa bacgm böyle oldu.ama kafaya koydm eve bisiklt alcm

tamamda canım dün belirgin çizgiyi görünce çalışma yapmadınızmı.. ben sadece 1 ay hissettim yumurtamın çatladığını gercketen o ayda catlamış diğer aylardada çatlamış ama bişi hissetmedim vala. dk bide dıyor çatlamasa gününde adet olmazsın dedi

catlar onlar sen calısmana bak gun asırı olmadı test yaptırır yada dr gider catlamısmı bakın dersin ama sen calıs yumoslara takılma

teşekkürler kızlar.dün çalışma oldu ama ne bilim:26::26: hayırlısı ile şu günlerimiz geçse de topiğimiz hamişlerle dolsada moralimiz düzelse :KK49::KK49::KK49:

bende öyle arkadasım ben esimi 2000 yılında beri tanıyorum 5.5 yıllık evliyiz okuldu askerlikdi vs.derken bu gunlere geldik ve inan mart bitiyor nisana gircek ben bu aylara nasıl geldim hatırlamıyorum.aslında bu zamanlar ömrumuzdende gidiyor.3.5 yıldır iştiyorum ama olmuyor velet sebebde bildirmiyor:emir_bebek:

Allah sabrını veriyo baya olmuş herhangi bir neden Yok mu

Cok cok haklısn cnm.ben evdn dısari ckmyrm.evde de pek is yaptgm yok.bu ay niyetlenmştm bisiklet alcktm en azndan evde 1saat kullanrm diye,bu defa bacgm böyle oldu.ama kafaya koydm eve bisiklt alcm

ablam sürekli diyor bana spor yap diye evın içinde spor aaltı olsa yaparım kendi kendime yapmak sıkıcı oluyor benim oturduğum yer ilçe eşim dışında tek başıma yürüyüş yapamam tek tük cevrem oldu yani onlarda benle yürüyüşe ne zman çıkar bilmiyorum yani...en iyisi bende alet alıcam inşallah. bak sen biraaz daha iyi ol inşallah allırsın hergün azar azzar yapmaya başlarsın

ablam sürekli diyor bana spor yap diye evın içinde spor aaltı olsa yaparım kendi kendime yapmak sıkıcı oluyor benim oturduğum yer ilçe eşim dışında tek başıma yürüyüş yapamam tek tük cevrem oldu yani onlarda benle yürüyüşe ne zman çıkar bilmiyorum yani...en iyisi bende alet alıcam inşallah. bak sen biraaz daha iyi ol inşallah allırsın hergün azar azzar yapmaya başlarsın

Vallaha benim ablamda aynisini diyor.atla zıpla dıye:)bende kazandym tek ckmak istemyrm cikmamda,evde otr otr bütn vcut tembelleşti iste.sen nerd otryrşn?

vala kız doğru söylüyosun bende aha nerdeyse 7. aya gireceğim toplasan 2 kez çarşıya çıkmışlığım var bütün gün evdeyim bende alıştım artık ekmek almaya bile gidesim gelmiyo üstelik market ayağımın altında ama kocişe aldırıyorum :KK9::KK9::KK9:

vala kız doğru söylüyosun bende aha nerdeyse 7. aya gireceğim toplasan 2 kez çarşıya çıkmışlığım var bütün gün evdeyim bende alıştım artık ekmek almaya bile gidesim gelmiyo üstelik market ayağımın altında ama kocişe aldırıyorum :KK9::KK9::KK9:

Bizim hastalgmız TEMBELLIK

valla ya ama işte ben evde temizlik yapıyorum sabah koçişle kalkıyorum kahvaltı falan hazırlıyorum sonra onu gönderdikten sonra hemen temizliğe koyuluyorum anca temizliğim 12 de falan bitiyo sonra banyoya giriyorum zaten banyodan çıktıktan sonra da insan yoruluyo hiç biyere gidesi gelmiyo :KK9::KK9::KK9::KK9:

X