klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bende aşılama olmayacak sadece iğne vurulacağım eğer yumurtalarım gelişmezse bu ay.bende özel hastaneye gidiyorum özel sigortam var.Tanesi mi 350 tl iğnenin 5 gün 5 iğne demek oluyo o zaman...Raporu devletten mi alıyorsun
evet ben devletten cıkartıyorum ilacları % ksımda para odicem asılama para ödemicem ama fatma arkadasımız özelden rapor olmıs ust sayfada acıklamaları var oku ıstersen.

evet ben devletten cıkartıyorum ilacları % ksımda para odicem asılama para ödemicem ama fatma arkadasımız özelden rapor olmıs ust sayfada acıklamaları var oku ıstersen.[/QU

Okudum bakalım ben nasıl yapacağım eğer bu tedaviye başlarsam ama anladım ki içinde iğne kutusunun içinde 6 ünite var yani bir kere 350 tl vereceğim :) Jeton düştü

evet ben devletten cıkartıyorum ilacları % ksımda para odicem asılama para ödemicem ama fatma arkadasımız özelden rapor olmıs ust sayfada acıklamaları var oku ıstersen.[/QU

Okudum bakalım ben nasıl yapacağım eğer bu tedaviye başlarsam ama anladım ki içinde iğne kutusunun içinde 6 ünite var yani bir kere 350 tl vereceğim :) Jeton düştü
sonra catlatma ignesi 68 tl sonra asılama masrafı ama rapor cıkarmaya vaktın varsa cıkar derim cunku ilerde tüp bebek yapcagın zaman özeldeki asılamayı saymıyolar ve devlet tekrar asılama yapıyor ben ondan devlette yaptırıyom.zorunlu 2 asılamadan sonra tüp bebek için rapor alcam nıyetim o sonra o raporla özel tüp bebek merkezlerine gidip % oranda fark odeyip tüp yapcam.

Merhaba arkadaslar ıyı aksamlar herkezden bir ricam var 1 sayfadakı listemizi kontrol edelim ve soru işaretli yerleri dolduralım istiyorum.herkez adet tarihini yazabilirmi?eger bellı degilse bile yakın bir tarih yazarsanız sevinirim birde mart ayındakı arkadaslar adet görenler yeni adet tarihini verirseniz düzeltirim.listemize özen gösterelim ki hamişleri bilelim.

yaz canım; yaş 28, 2,5 yıldır bebek bekliyor, istanbul, aşılama, bat 26 nisan sonuç allahın izni ile hamiş:KK49: :KK1:

canım bende ilk defa bu ay gonal f +ovitrelle çat. iğn. kullandım ekleyebilirsin :nazar:

canım aşılama mı yapıyorsun? yoksa bunları kullanıktan sonra normal ilişkimi veriyor dr
ben gonal f ye başladım, çatlatma da muhtemelen pregnyl yazar dr um aşılama yapacak
normal ilişki önerildiğinde klomen veriyorlardı

Günaydın herkese. Bebetom yaş 23 1 aydır tedaviye başladık kocaelinde yaşıyorum sadece klomen ve glifor içtim bat 17 Nisan
Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :)

hakikaten yarışma gibi olduk yaa kim önce hamiş olacak :))
daha iyi oldu stresimiz azalır birbirimize moral veririz umutsuzluğa düşmeyiz yarış yaparken :)

canım aşılama mı yapıyorsun? yoksa bunları kullanıktan sonra normal ilişkimi veriyor dr
ben gonal f ye başladım, çatlatma da muhtemelen pregnyl yazar dr um aşılama yapacak
normal ilişki önerildiğinde klomen veriyorlardı
yok canım normal ilişki verdi dr um adetimin 5.günü serophone basladım ama büyümedi dr um 11. günümde gonal f ignesine başlattı dün gittim 2 tane 18mm oluşmuş bugünde çatlatma iğn. yapıcam :18:

bende aşılama olmayacak sadece iğne vurulacağım eğer yumurtalarım gelişmezse bu ay.bende özel hastaneye gidiyorum özel sigortam var.Tanesi mi 350 tl iğnenin 5 gün 5 iğne demek oluyo o zaman...Raporu devletten mi alıyorsun

canım iğnenin kutusu 350, yani 6 doz var içinde hepsi 350, ben raporla 130 a aldım dr 5 tane vur gel bakalım gerek olursa 6. cıyı da vurursun dedi
raporu özel gittiğim hastanede çıkardım cnm 40 tl verdim rapor parası
sende çıkarabilirsin bence gittiğin hastanede
dr bana önce sadece tüp bebek yapan yerler rapor verebilir dedi sonra başka hastalarıma verdim kabul edildi dedi bana da verdi

sonra catlatma ignesi 68 tl sonra asılama masrafı ama rapor cıkarmaya vaktın varsa cıkar derim cunku ilerde tüp bebek yapcagın zaman özeldeki asılamayı saymıyolar ve devlet tekrar asılama yapıyor ben ondan devlette yaptırıyom.zorunlu 2 asılamadan sonra tüp bebek için rapor alcam nıyetim o sonra o raporla özel tüp bebek merkezlerine gidip % oranda fark odeyip tüp yapcam.

ben şimdilik özele gitmek zorundayım zamansızlıktan, çalışırken devlete gitmek mümkün değil
inşallah gerek kalmaz ama kalırsa da devlete gidersem onlarda yapsın aşılama fazla aşılama göz çıkarmaz herhalde :)
ama devlete git gel en baştan bütün testler 2 aşılama çok zamanımı alabilir
yada raporsuz para verip yaparım tüpü ama inşallah hiç birimize tüpe gerek kalmaz
bana dr çatlatma iğnesi pregnyl yazıyor 10 tl kutusu, 2 kutu alıyorum biraz zor bulunuyor ama

yok canım normal ilişki verdi dr um adetimin 5.günü serophone basladım ama büyümedi dr um 11. günümde gonal f ignesine başlattı dün gittim 2 tane 18mm oluşmuş bugünde çatlatma iğn. yapıcam :18:

ben 3. günde başladım iğneye..
hadi hayırlısı cnm
ama benim klomenle de yumurtam oldu büyüdü sorun olmadı

:KK16::KK16::KK16:merhaba anne adayları öncelikle kendimi tanıtayım...

23 yaşındayım

2 senelik evliyim

hiç hamile kalamadım

4 ay klomen 1 kere çatlatma iğnesi bu ayda aşılama oldum...malesef tutmadı....

hiç bir sorunumuz yok sadece klomen kullanmadığım zamanlarda yumurta tembelliği mevcut bende...

diğer bütün tahlilerim temiz çıktı....

Biliyorum bu konu altında çok topik açıldı lakin bi topiğimiz vardı orası bize uğurlu gelmedi kaç aydır kimse hamiş çıkmadı yeniden

temiz bir topiğe taşınalım dedik...bu yolda yürüyen bütün anne adaylarımızda tanışmak kaynaşmak fikir alışverişi yapmak istiyoruz

bu topiğimiz hayırlı uğurlu olsun RABBİM bütün isteyenlere sağlıklı hayırlı huyu suyu güzel yawrular nasip etsin...

bu yolda çok sabırlı olmalı ALLAHA tevekkül olmalı duanın çok rolü vardır...

haydi bismillah

bol hamişli :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:topiğimiz olsun inşallahhhhhh:KK16::KK16::KK16::KK16:
sıra
no
isimyaşnerden
katılıyor
tedavide kaçıncı deneme ?klomen+iğne+aşılama+tüp bebekbatınızhamişlerimiz
1zenderu27İstanbulklomen 2.ay26 mart:KK31:
2zeynobodrum30İstanbulklomen+cat.ignesi ilk ay26 mart:KK31:
3tobeguk29klomen+cat.ignesi+östrojen29 mart:KK31:
4özlem ahmetserephone+cat.ignesi ilk ay3 nisan:KK31:
5nimet0621Adana?6 nisan:KK31:
6sykapusuzklomen+2.ay 7 nisan:KK31:
7dewyklomenle ilk ay9 nisan:KK31:
8elifyeşiller29klomenle 2.ay10 nisan:KK31:
9gamzeilhan3.ayın klomen cat.ignesi11 nisan:KK31:
10muhammetömerklomenle ilk ay11 nisan:KK31:
11zd8627İstanbul2.cat.ignesi bu ay araverdi12 nisan:KK31:
12yoosuunİstanbul?12 nisan:KK31:
13hülyamesut24klomenle ilk ay13 nisan:KK31:
14rain_ rainklomen 2.ay14 nisan:KK31:
15rewixklomenle ilk ay15nisan:KK31:
16yektanur292.asılama16 nisan:KK31:
17oceanshine28klomen ilk ay16 nisan:KK31:
18akıgo27ilk kez gonal+cat.ignesi16 nisan:KK31:
19muy_ay25klomen 2.ay16 nisan:KK31:
20fatmaipek32Bursaklomen ilk ay 2.bebek16 nisan:KK31:
21A&Sbursa6.denemeklomen ilk kez 2.bebek17 nisan:KK31:
22sedasugur23kocaeliilk tedavi17 nisan:KK31:
23leyemklomen 2.ay19 nisan:KK31:
24yunu272.klomen denemesi21 nisan:KK31:
25bebetommmm23Ankara4 ay klomen+1 cat.ignesi+1 asılama23 nisan:KK31:
26faattmaaa28İstanbul4 klomen+3 cat.ignesi bu ay asılama olucak26 nisan:KK31:
27pembeli14?27 nisan:KK31:
28mysnowgrain233 klomen+ 3 asılama?:KK31:
29pixieessklomen 2.ay?:KK31:
30pkosun2.deneme?:KK31:
31feraye 482.catlatma ignesi?:KK31:
32beyazkelebek3.asılama?:KK31:
3341 zeynep3.asılama?:KK31:
34zeynelim21??:KK31:
35hasretim26??:KK31:
36eşilam??:KK31:
37betul11645??:KK31:
38yagmur111??:KK31:

çok güzel olmuş ellerine emeğine sağlık cnm :))))))

ben şimdilik özele gitmek zorundayım zamansızlıktan, çalışırken devlete gitmek mümkün değil
inşallah gerek kalmaz ama kalırsa da devlete gidersem onlarda yapsın aşılama fazla aşılama göz çıkarmaz herhalde :)
ama devlete git gel en baştan bütün testler 2 aşılama çok zamanımı alabilir
yada raporsuz para verip yaparım tüpü ama inşallah hiç birimize tüpe gerek kalmaz
bana dr çatlatma iğnesi pregnyl yazıyor 10 tl kutusu, 2 kutu alıyorum biraz zor bulunuyor ama
insallah tupe gerek kalmaz ama bana keske asılama yapmadan tüp için rapor verseler ama kocada sorun olmıyınca önce asılamayı sart kosuyolar canım ondan ben en az vakıt kaybıyla tüp istıyom onun için devlete gıttım asılamaya pek guvenmıyorum.guvensem özelde yaptırırdım.zk tutma olasılıgı daha dusuk.

insallah tupe gerek kalmaz ama bana keske asılama yapmadan tüp için rapor verseler ama kocada sorun olmıyınca önce asılamayı sart kosuyolar canım ondan ben en az vakıt kaybıyla tüp istıyom onun için devlete gıttım asılamaya pek guvenmıyorum.guvensem özelde yaptırırdım.zk tutma olasılıgı daha dusuk.

öyle deme cnm hiç belli olmaz
sperm yıkatmayı nerde yaptıracaksınız sordun mu? önemli olan o
yoksa diğer bütün aşamalar özeldeki ile aynı
aşılama denemeden tüpe geçmemek daha bence ama bi araştırmaya göre de 2-3 kere aşılama yapmaktansa 1 tüp yapmak hem maddi hemde tutma şansı açısından daha iyiymiş
biz tutar ümidi ile aşılama yapıyoruz yoksa tövbe bana tüpte garanti verseler bugün giderim rapor falan beklemeden parayla yaparım :))

bu arada alıntı ile cevaplayınca niye senin yazına ben yazmışım gibi benim adım çıkıyorrr

Son düzenleme:
bebetom yaş 31 yaşadığım 2. bebek şehir ANKARA ..hemşeriymişiz kısssss:KK9:kanım ondan çok kaynadı sana kuzuşum:KK9:

Son düzenleme:
ben daha öğle yemeğine çıkmadım karnıyarık yapmış bizim aşçı :)
ama ben yemicem biraz dikkat etsem iyi olacak zaten evde kaçırıyorum kocişle masada sohbet edip bebiş hayali kurarken löp löp gidiyor :KK1:
işyerinde bari yemeyeyim :)
şimdilik ben kaçar..

öyle deme cnm hiç belli olmaz
sperm yıkatmayı nerde yaptıracaksınız sordun mu? önemli olan o
yoksa diğer bütün aşamalar özeldeki ile aynı
aşılama denemeden tüpe geçmemek daha bence ama bi araştırmaya göre de 2-3 kere aşılama yapmaktansa 1 tüp yapmak hem maddi hemde tutma şansı açısından daha iyiymiş
biz tutar ümidi ile aşılama yapıyoruz yoksa tövbe bana tüpte garanti verseler bugün giderim rapor falan beklemeden parayla yaparım :))

bu arada alıntı ile cevaplayınca niye senin yazına ben yazmışım gibi benim adım çıkıyorrr
bilmiyomkı kendleri yaparlar herhalde cunku zk buyuk bir hastane valla canım ben kestirme yoldan gitmek istiyom 3.5 yıl oldu birde bende zk dogmusum o hastaneye gitmeyi ondan istedim.zk işlem yaptırmıs olanların topigi var onlar orda asılaması olup tutan duymamıslar ama tüp için yaptır dediler sonra tüp raporunu al özelle git dediler ama özelide iyi arastır dediler cogu hamile tüp sayesinde benim yollardan gecmişler.aslında maddi durumum musait ama ben o kadar calıstım devlette karsılıyosa calısmıyorum suan evdeyim diye faydalanmak istedim.hep aklımda vardı bir gun yolum bu iş için zk duscek diye gitmezsem hep aklımda kalacaktı ondan gittim.gitgel yapmakdan baska sıkıntım yok.iyide davranıyolar.ama bir kotu davransınlar hayatta gitmem memnunum suan
bendede oldu niyeki acep

Son düzenleme:
X