klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

hım hayırlısı canım ya. bende 125 yaptım gobekten. bu arada esıne kecıboynuzu kaynat suyunu ıcır pekmezınden daha faydalı daha etkılı. pekmez cok kaynatıldıgı ıcın etkısını yıtırıyormus. saracoglunun sıtesındekını yaptım ben ıstersen yazqyım nasıl oldugunu

ozge senın sonuc cıkmadı mı canm bugun cok heyecan dolu bı gun sonunda mutluluk olsun ınsallllaaaaaahhhhhhhhhhhhhhh
yok canım yaaa. aradım henüz gelmemiş sonuçlar. akşama doğru bir daha ara dedi doktor (

gel de takma valla cok zor arkadasm tsk paylastıdn ıcın ama 4 yıldır her ay test yapıyorum bıkmaz mı ınsan ben bıkmıyorum ve hala ümıtlıyım Allahın ıznıyle olacak ama sımdı ama yarın onu bılemem rabbım hayırlı zamanda hayırlı evlatlar hayırlı hayatlar versın hepımıze

iyi olur bitanm ıns senın de bebısnı sevmek nasıp olur arzununkını sımdı sevdıgımız gıbı arkandan da bızler gelırız denızın de arkasından tabı

ben adet olduğuma göreYarın Dr a i gitmeliyim
simdi ne diyck film ve aşılama mi korkuyorum artikk hemde cokk

ben adet olduğuma göreYarın Dr a i gitmeliyim
simdi ne diyck film ve aşılama mi korkuyorum artikk hemde cokk

canm senn adın neydı kacıncı aydasın asılama dedın de 6. aydan sonra yapalım dıyolr bana oyle dedıler en azından

canlarım ben bırazdan yıne gelırım ev bosalsın kosar gelırım hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…