klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

benim de öyleydi canım. 19. gün gittiğimde hiç yumurta yoktu. o yüzden umudum yok yani. geç yumurtlama geç adet (
şu nimet kızanı bize bir çaya adı söyleyecekti zayıflama için ama halaaa ses yook??

kızzz nimetttt???

olsun canım allah tan umut kesilmez hiç belli olmaz evet ya iyi hatırlattın gerçekten kız nimet nerde çay ismi 15 gün oldu

offfffff yaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... sonuç çıkmamışş dahaaa....
doktor bana kendin gelip öğrensen daha iyi değil mi dedii.. ayy heyecan yaptım öyle diyince
pozitif sandım.
meğer çıkmamış bakıp söyledi. akşama doğru bir daha arayacağım. akşama kadar da kesin adet olurum:18::18::18:

ayyy kızlar ben onu unuttum gitii ya ne bilim özür dilerim tamam akşam annemi arar alırım adını söz valla bak dövmeyin alacam yeminle alacam :18::18::18::18::18:

kızlar yıne ben geldım ama her an cıkabılırım haber var mı elıfle denızden

Kizlar asilama simdi oldu yatiyom hastanede cok acidi yaa

ben de ilk aşılamamı yaptırıcam haftaya, çok mu acıyor gerçekten ?
ben puregon kullanıyorum şu an göbekten, onlarda acıyor çatlatma iğnesi ne vurdular ?
O da göbekten mi yoksa kalçadan mı?

ay çok sordum galiba ama ilk aşılama denememiz olacak, korkuyorum :)

Suan yazamiyorum sonra cvplarim ok :)

nese konu açayım bari kızzz sizi hiç al basıyo mu ya geçen sordum kimsecikler cevap vermedi
nimetcim çıkmışaın ama ben cevap vereyim yine de. bana çok olur. ama kara basan diyoruz ona biz. özellikle sıkıntılı olduğum zamanlarda.

canım çok geçmiş olsuun. geçti bitti artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…