klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

sagol canım olur ınsallah:)))

vallah uzattım ayaklarımı yatıyorum bugun hıc kalkmam ama yarın gunluk ıslerıme devam edrım. kendımı yormadan ıste...:)

çatlarsınız iş yapmadan aha ben son 2 gündür heç temizlik yapmıyorum annem kızıyo biraz daha bekle diyoo yapma temizlik falan diyo belki hamişsin diye işte canım annem beni nasılda düşünüyo

çatlarsınız iş yapmadan aha ben son 2 gündür heç temizlik yapmıyorum annem kızıyo biraz daha bekle diyoo yapma temizlik falan diyo belki hamişsin diye işte canım annem beni nasılda düşünüyo

bızımde dusunecek evlatlarımız oldugunda onlara hak verırız artık :)))

kızlar sanırım adet oluyorum sabah bir uyandım oldum sandım..ama yokk.. her an geliyor gibiii... of yaa... geçip gitse şu ginler olmasam ve beişim benlee olsa ne olurdu...

kızlar sanırım adet oluyorum sabah bir uyandım oldum sandım..ama yokk.. her an geliyor gibiii... of yaa... geçip gitse şu ginler olmasam ve beişim benlee olsa ne olurdu...

Sen 17 nisanda çatlatma iğnesi olmamışmıydın...Ben 19 nisanda vuruldum benimki belli olacağına göre seninki kesin olur bi test yapsana

Sen 17 nisanda çatlatma iğnesi olmamışmıydın...Ben 19 nisanda vuruldum benimki belli olacağına göre seninki kesin olur bi test yapsana

korkuyorum.. senin ki yarın mı belli olacaktı... ben her an oldum gibi hissediorum..hatta koydum bile pedimi..o derece o yüzden bakmak istemiyorm.. sen de var mı belirti..inş tutunmuştur bebişin sana tatlım

korkuyorum.. senin ki yarın mı belli olacaktı... ben her an oldum gibi hissediorum..hatta koydum bile pedimi..o derece o yüzden bakmak istemiyorm.. sen de var mı belirti..inş tutunmuştur bebişin sana tatlım

Bende korkuyorum wcye gitmeye korkuyorum ama gelen giden yok henüz...Elifkaptan 14. günde yapmış belli olmuş ve 14. günde batın geliyomuş iğneden dolayı henüz ikimizinde olmadı...vaktin varsa okusana geçmişi biraz için rahatlar

şuanda dersteyim cnm herkeste mi 14. gün olurmuş ben pkoluyum ve heran oldum gibi korkuyorumm..

ahh inşş hem de ne sürpriz olur :) sen de durumlar nasıl canım? bata az kaldı galiba senin de? var mı belirti falan?

benim yumurtlamam çok geç oldu canım 20-21 . gün falan dolayısıyla bat ta sarktı 15 mayıs gibi falan olmam lazım daha çok var yani ama umudum yok hiç bide pek bi rahatım takmıyorum artık 1 haftadır herşey olucağına varır nasip olmadan ben ne yaparsam yapıyım olmuyor o yüzden boş yere kendini yıpratmanın bi anlamı da yok bence kilo vermeye çalışıyorum kilo verme işine konsantre olup bebek işini kafamdan çıkarmaya çalışıyorum 1 haftadır

denız kız hala yolda mısın nasılsın merak ettım senı. gercı ıstanbul trafıgı degıl mı hastahane bana 15 dk oldugundan erken geldım.ınsallah hersey yolunda gıtmıstır hele bırseyler yazsanda bızde rahatlasak....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…