klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ayyy kız hadi hayırlısı inşallah ne güzel

İnşallahhh ama benim genelde günüm geçer

normalde gecer de catlatma ıgnesınden sonra 14. gun adet olunur mutlaka sayet catlamıssa tabı. o yuzden dedım bence hemen test yaptır canım sen.... hafta sonu gırınce araya daha sıkıntılı olur:)hayırlı haberler verırsın ınsallahhh...

allahalla inşallah seninkide hamilelik belirtisi çıkar önceden böle bişi yaşamamışsın inşallah canım

İnşallah canım..Burda aşılama veya tüp bebek için imkanım yok Sivas merkeze 2- 2:30 saat uzaklıktayım... Buraya yakın biyerde devlet hastanesine gidiyorum orasıda çok büyük gelişmiş bi hastane değil..işim zor yani klomenle olmazsa...

Yarın yapıcam canım testi sözverdim kendime dayanıcam diye yarın ilk idrarla

öle deme kız rabbim istedikden sonra elbet bi kolay yol çıkarır karşına inşallah hamiş çıkarsında gerek kalmaz diğer yöntemlere

canım geçmiş olsun atlattın çok şükür çok güzel mübarek cuma günü oldu aşılamalarınız senin de denizinde inşallah sonuçlarıda böyle hayırlı olur güzel haberler verirsiniz bizlere

:) sagol canım. denız sımdı hastahaneden cıkıyor olmalı. bakalım o ne yaptı gelsın bırde o yazsın ondanda guzel haberler alalım o zaman hep bırlıkte sevınelım ınsallah

inşallah inşalah kendinize dikkat edin ağır işler veye ağır şeyler falan kaldırmayın aman ha sakın boşverin temizliği falan

günaydıın kızlar.. tabi günün aydınlığı geçmiş öğlen olmuş çok uyumuşum yaaa...
cumanız mübarek olsun hepinizin. Rabbim bu günde herkesin duasını kabul etsin.
deniz, elif aşılamanız hayırlı olsun canlar. inşş sonuçta iyi olur.

şiştin şiştin yata yata

güldeniz sen ne yaptın canım?

elif canım sen nasılsın? ne zamandır görüşemedik. gamze de yok hiç ortalıklarda

Herşeyin yolunda olmasına çok sevindim inşallah bu ay tutacak :))

canım geçmiş olsun atlattın çok şükür çok güzel mübarek cuma günü oldu aşılamalarınız senin de denizinde inşallah sonuçlarıda böyle hayırlı olur güzel haberler verirsiniz bizlere

sagol adaşım:) gectı cok sukur. ne olsa sıtreslı ıs o masaya cıkmak cok zoruma gıdıyordu:) ama bıttı cok sukur.bende cok mutlu oldum mubarek saatlere glemesıne...hakkımızda hayırlısı sımdı gerı sayım basladı:) safak 12:))))))))

güldeniz sen ne yaptın canım?

elif canım sen nasılsın? ne zamandır görüşemedik. gamze de yok hiç ortalıklarda

iyiyim çok şükür canım evet bu aralar giriyorum ama yazamıyorum çok fazla sende arada bi gelip gidiyosun sen adet oldun mu canım bekliyodun olmak için

inşallah inşalah kendinize dikkat edin ağır işler veye ağır şeyler falan kaldırmayın aman ha sakın boşverin temizliği falan

vallah uzattım ayaklarımı yatıyorum bugun hıc kalkmam ama yarın gunluk ıslerıme devam edrım. kendımı yormadan ıste...:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…