klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canım ben 17 günde yapmıştım çıkmıştı idrar testinde inş seninde çıkar:KK1::KK1::KK1::KK1:[/QUOTE]

inşallah canım inşallah..Birde çok kilo aldım her gören hamile sanıyo iyice bunalıma soktular hamile olsamda rahatlasam:KK49:

naber kızlar nasılsınız hepiniz cumasını kutlar deniz ve elif içinde hayırlısı olsun derim rabbim inşallaah yüzlerine gülerde bebişlerini veriri bu mübarek günde :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

naber kızlar nasılsınız hepiniz cumasını kutlar deniz ve elif içinde hayırlısı olsun derim rabbim inşallaah yüzlerine gülerde bebişlerini veriri bu mübarek günde :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

amın ınsallah ıyı haberler alırız hayırlısıyla ben onlardan daha heyecanlıym sankı sen ne yaptn nımosum:KK66::KK49::KK49: yok mu bı belırtı

canmmmmm naber nasılsın ozledım senı denız ne yaptı canm haberın var mı elıf de vardı haber bekledıggımız

asıl sen nerelerdesin be ya karabatak gibisin girip girip çıkıyon:KK1::KK1: bende seni özledim:KK16::KK16::KK16: valla canım denizden elif den haber yok deniz açık ama yazmıyo kıııııızzzzzzzzzzz deniz ne yaptın yani illa bizi merakta bırakcaklar ha bunlar:KK20::KK20:

amın ınsallah ıyı haberler alırız hayırlısıyla ben onlardan daha heyecanlıym sankı sen ne yaptn nımosum:KK66::KK49::KK49: yok mu bı belırtı

valla canım ne adete yönelik bi beliirti var nede hamileliği yönelik bi belirti var sadece sabahları çok az bişi mide bulantısı ve onuda psikolojık olarak düşünüyorum yani yarın adet günüm kız hiç mi belirti olmaz :26::26::26: ne gögüsüm şişti ne acıyo ne belim ağrıyo adet sancısı bile yok sol kasığım ağrıyo sadece ara ara böle:44::44:

Bilmem benim ağrımaz kasıklarım...Bende hastalancakmışım gibiyim hayırlıs bakalım bu ay olmazsa bidaki ay inşallah...

ayy canım inşallah hayırlısı olur benim her adette ikizler şişer acır belim ağrırı ama bu seffer öyle bişi yok üstelik yarın regl günüm anlamadım gitti:18::18:

ayy canım inşallah hayırlısı olur benim her adette ikizler şişer acır belim ağrırı ama bu seffer öyle bişi yok üstelik yarın regl günüm anlamadım gitti:18::18:

benimde tam tersi göğüslerim hiç şişmezdi şişti ve ağrıyo..sırtım ağrıyo ama daha batıma 4 gün var

selam kızlar eve yenı geldım. pc basına gectım ayaklarımı dıktım yatıyorum:) hersey yolunda cok sukur bır sıkıntı olmadı. 25dk yattım ordada sonra kalktım kendım kıksecıkler yoktu...sımdılık agrım falan yok. ama kımıldayınca ayakta olunca alttan bır basınc kıssedıyorum.tıpkı rahım fılmını cekıldıgım zamankı baskı gıbı. gecen sefer olmamıstı ama bu sefer boyle bır sey var.... dualarınızı eksık etmemısınız cok sagolun ıyıkı varsınız....

X