klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

hamıs olan kacıyor bı akıgo bı de sen kaldın hayırlı hamısler sızı :))) hamıs kalırsam hepınıze salgam sozum war nımet ede dondurma :))

oooooooooo sibel hamiş kalsın gelsin maraş dondurmaları:KK9::KK9::KK9::KK9: ben çok severim dondurmaları her akşam kocayı gönderip aldırıyorum dondurma vallahiiii:KK1::KK1::KK1:

kız adamlaar ne yapsın ne zamandır baba olmak ıcın beklıyorlar en ufak seye heweslenıyorlar onlarada üzülüyorum ben bızlere de of of karnımıza dustukten sonra da kalp atısını bekleme war ya sorun cıkarsa dıye o cıktı saglıklı buyuyecekmı karnımda derdı war war oglu war yanı stresımız bıtmıcek yanı :)

o yuzden heveslendirmemeye calısıyorum onun hevesini kırdıgımın farkındayım ama adet olursam ben alısıgım bir sekilde toplarım ama o ilkez bu ay böyle asılama dıye tabii öncesinde dr gitmiyordu ona dusen ilişkiye girmedik dı ama sımdı sprem vercek falan ya heveslenmeye basladı yandım yaniii

oooooooooo sibel hamiş kalsın gelsin maraş dondurmaları:KK9::KK9::KK9::KK9: ben çok severim dondurmaları her akşam kocayı gönderip aldırıyorum dondurma vallahiiii:KK1::KK1::KK1:

anam sen yeterkı ıste marasa gıttıgımde sana en buyugunden getırecem maras dondurmasını hamıs kalmamada gerek yok kız dondurma nedır kı :KK19:

Olsun kız biz seni böyle seviyoruz hemmm. Sakın değişme ama kendini de strese sokma boş yere. Tutçak inş hayırlısıyla. Kız erkekler öyle oluyor. Bizim kadar belli etmiyorlar ama onlar belki bizden çok takıyorlar

oyle valla önceden böyle degildi bu asılamada boyle yapmaya basladı yandımkı ne yandım.:KK9:
neyse ben kacar yemek yapıyım görusuruz sonra pc acık kalcak niye yazmıyor demeyın....

sebepsiz infertilite miş senin sorunun ama yumurtlamada bır sorun varmı kac yumos oldu kac mm di biliyomusun benımde sebepsiz infertilite ama yumurtlayamıyorum ilaclarla zor yumurtluyorum ondan sordum.

ilaçsız takip edildiğinde 18 mm olmuştu çatlatma iğnesi yapıp aynı gün ilişki önermişti.aşılamada gonal f kullandım 7 gün 37,5 vurdum bir tane kendi 14 mm bir tane de yumurta gelişti 21 mm iken iki tane çatlatma iğnesi oldum ama sonuç negatif :KK43::KK43: şimdi üzerinden biraz zaman geçtikçe düşünüyorum da boşa mı ilaç yükleyip kendimi zorluyorum çok sabırsızım keşke demekten kendimi alamıyorum keşke 2 sene korunmayı beklemeseydim hemen ilacı bırakınca olur diye düşündüm hep...yine doktor araştırıyorum şimdi özeldeki doktorun tavrı çok aklımı kurcaladı ilk gittiğimde hormonlarla uğraşmamak lazım derken hemen ne istersen onu yapalım dedi

kızlar konumuzla alakası yok ama sizi hiç al basıyo mu ya beni çok basıyo ölecek gibi:KK14::KK14::KK14::KK50: oluyorum internetten falan biraz araştırdımda bişi anlamdım karma karşık şeyler var :KK50::KK50:

oyle valla önceden böyle degildi bu asılamada boyle yapmaya basladı yandımkı ne yandım.:KK9:
neyse ben kacar yemek yapıyım görusuruz sonra pc acık kalcak niye yazmıyor demeyın....

Hadi kolay gelsin canım. Ben de birazdan sofrayı hazırlıcam. Yemekten sonra da börek yapçam. Benimki yarın araziye gitçek yanına koyarım. Aç kalmasın kıyamam :KK16:

İnş canım adet olmazsın da hamiş olursun :KK49:

hayırlısı canım ya inşallah böle devam ederim çok korkuyorum aslında sürekli gidip tuvalaete çamaşırıma bakıyorum bişi var mı diye üstelik bide adet olmadan önce akıntım olurdu ondan anlardım adet olacağımı ama şimdi oda yok hayırlısı bakalım :KK1::KK1::KK1:

Sibel bende istiyorum dondurma ona göre heee :)))) nimettende dondurulmuş Adana :))))

canım bende sana burdan karpuz göndereyim buranın karpuzu meşhurdur aslında :KK1: karpuzu kescen sulancakk yiycen başın dolancak sonra diyen ben hayatımda böle karpuz yememişim :KK52::KK52::KK52:

X