klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

BAktım bugün biraz evet yaptıran çok Ama negatif çıkan ve sonradan pozitife dönende çok :) yaptırcam ya cuma günü :)

Tut kolmdan çek götötür beni. İşte kuzu kuzu geldim........

ahahhahaah :))) kız allah ıyılıgını wersın :)) benım kalbımde ne fesatmıs kızlar belkı mısıl mısıl uyuyo ben calısıyorlar sanıyomama bırden cıkmaları bunu gosterıyor kolundan tuttugu gıbı goturuyor kocaları calıstıktan sonrada yatmalARI gerekıyor gerıde gelemıyorlar :)

Hadi hayırlısı olsun bakalım canım. Yumoşlar büyüsünde çatlasın inş
Sagol canim ben kk deyim ama arastirma yaptim azcik milletin gecmislerini okudum.simdi canim ben cuma asilama yaa en son ne zaman iliskiye giriyim.bu aksam mi yarin sabahmi yarin aksammi aslinda hemsire carsambadan sonra iliskiye girmeyin dedi acaba carsambada girmeyinmi dedi hatirlayamiyorum

Canım 2-3 günlük perhiz gerekiyor. Ona göre ayarla bişeyler. Ama ben salı gecesi ilişkiye girmiştim. Çrş kontrole gidince doktor en son ne zamandı diye sordu. Dün gece deyince. Çok güzel demişti. Bence bu gece en uygunu ama gene de sen bilirsin.

canım bugun yap yarından sonra yapma spermler 3 gune kadar kendını topluyormus en ıdeal 3 gun cuma 3. gun oluyor en ıdealı oyle

Kızlar iyi çalışın valla. Hadi kocişi evde olan yanına olmayanlar. Burda kalsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…