klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Vajinal yapınca biraz yatmak gerekiyor cnm ya da ben beceremedim. Okulda biraz zor oldu. Ben tekrar ağızdan almak zorunda kaldım. İnş sen becerebilirsin. Vajinadan olunca etkisi daha az oluyor

hadi ya, bakalm ben nasıl yapcam.. etkisi az diye heralde bana da sabah 1 akşam 2 tane kullancan dedi.

canım bence pahalı ben ozel hastahanede 8 tl ye cektırdım ayrıca hıc korkulacak bısey yok cok az agrıyor dayanılmıcak gıbı degıl zaten once agrı kesıcı ıgne yaptıkları ııcın cok acımıyo aneztesıyee hıc gerek yok 10 dk suruyor toplam cektıgın acı 5 dk

bütün hastanelere sordum ayrıca sgk yada şikayet ettim hepsi 350 tl diyor doktor belirliyormuş bakalım faturasını alıp tekrar sgk ya şikayet edicem önce yaptırıyımda :))))) sonra papaz oluruz:))))

Kızlaaar iyi akşamlar herkese =)) geçmişi okumadan önce hemen yazayım sonra dönerm geriye dedim :) Bugün kontrole gttk yumoş çatlamşşş artk beklemedeyz yine progestana başlıyorum bu gece..Baş dönmesi yapıo die vajinadan alcam bu sefer:S Hiç vajinadan kullanan var mı aramızda? Sonrası kader kısmet bakalm.. Yalnız psikolojm fena, daha şimdiden karnımda kasılma fln olunca içimden acaba mı diyorum ama tabii ki bu kdr erkenden hiçbi belirti olmaz, oofo....her şeyin hayırlısı..önce yumurtlicaz,sonra döllencek..sonra kese oluşcak kalbi atacak..Sonra da bekle 40 hafta heyecanla =))) Allah bize de o günleri gösterir inşallah!

Bende progestan kullanıyorum hap olarak kullandım ilk başta acillik oldum baş dönmesi ve halsizlikten şimdi vajinadan kullanıyorum yan etkisi daha az kullandıktan sonra 20 dakika falan ayaklarımı havaya kaldırıyorum..Bende bu seferde mantar yaptı sanırım kaşıntıdan mahfoldum...

bütün hastanelere sordum ayrıca sgk yada şikayet ettim hepsi 350 tl diyor doktor belirliyormuş bakalım faturasını alıp tekrar sgk ya şikayet edicem önce yaptırıyımda :))))) sonra papaz oluruz:))))

ama cok pahalı kız gıt dewlette yaptır o zaman ona werecegın parayı asılama yaptırırsın benım gıttıgım hastahane ssk ıle anlasmalıydı 10 dk bısey ıcın o kadar para harcama bence canım

Bende progestan kullanıyorum hap olarak kullandım ilk başta acillik oldum baş dönmesi ve halsizlikten şimdi vajinadan kullanıyorum yan etkisi daha az kullandıktan sonra 20 dakika falan ayaklarımı havaya kaldırıyorum..Bende bu seferde mantar yaptı sanırım kaşıntıdan mahfoldum...

kaşıntı mııı =(( ayyy bende de bi ph sorunu tutturdu gtti her ay mutlaka kaşıntm oluo, hep travazolla geziorm..bu daha da kaşındırırsa kullanamam heralde ya poffffffffffffff yine yutcaz desenize

kaşıntı mııı =(( ayyy bende de bi ph sorunu tutturdu gtti her ay mutlaka kaşıntm oluo, hep travazolla geziorm..bu daha da kaşındırırsa kullanamam heralde ya poffffffffffffff yine yutcaz desenize

Bir haftadır sabah beşten sonra uyku yok bana bu sabah banyoya girdimde biraz geçti...bende krem kullancam bu akşam...İnşallah sizede aynı etkiyi yapmaz...

Bir haftadır sabah beşten sonra uyku yok bana bu sabah banyoya girdimde biraz geçti...bende krem kullancam bu akşam...İnşallah sizede aynı etkiyi yapmaz...

kız o kasıntıyı ıyı bılırım ılk basta tatlı tatlı baslar sonra yanmaya baslar ne oturabılırsın ne yuruyebılırsın rahım fılmınden sonra mantar oldu beende artık gecelerı aglıyordum mantar ılacı felan kullandımda cok sukur gectı aman dıkkat edın

kız o kasıntıyı ıyı bılırım ılk basta tatlı tatlı baslar sonra yanmaya baslar ne oturabılırsın ne yuruyebılırsın rahım fılmınden sonra mantar oldu beende artık gecelerı aglıyordum mantar ılacı felan kullandımda cok sukur gectı aman dıkkat edın

Ya hamileysem diyorum mantar kremlerinin yan etkisi olurmu zaten astım ilaçları kullanıyorum korkarak bide bu eklencek :KK43:

Ya hamileysem diyorum mantar kremlerinin yan etkisi olurmu zaten astım ilaçları kullanıyorum korkarak bide bu eklencek :KK43:

kremın bı zararı olacagını sanmıyorum canım ıcıne sürmüyosun fıtıl werıyor fıtıl zarar werebılır bı de hapı war hamıleysen o da zararlı olabılır

Eşime hala söylemedim bu hafta belli oluyomuş diye adam elinde testlerle geliyo hemen sabah ayrı akşam ayrı yaptırıyo...Cuma yaptırmaya korkuyorum ya negatif çıkarsa :KK43:

eger yoksa pazartesıdde negatıf cıkacak erkenden alıstır kendını kı ınsallah pozıtıf cıkar sımdı stres ıcındesın war mı yok mu dıye zaten bugun 13. gunu cuma 16. gun oluyor tam test zamanı arastır ıgneden 15 gun sonra test yaptırıyor dr

X